10..>>>>..^^AsLı^^...söyledikleri....

Konu 'Röportaj' bölümünde !..GncFB.ip3q..! tarafından paylaşıldı.

1. !..GncFB.ip3q..!

!..GncFB.ip3q..! Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    16

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?
    --bi ödevimi arıyordum tesadüfen buldum hemen üye oldum iyikide üye olmuşum çok mutluyum =) hayalimdeki etüt odası tamda böyle aslında çok güzel bir paylaşım platformu =)

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?
    --elimden geldiğince yardımcı olmak bilgimi paylaşmak her türlü güzel paylaşımda bulunmak =)

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?
    --amacım görevli olduğum bölümlerde düzenleme yapmak forum kurallarını uygulamak bunun için çalışıyorum :)

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?
    --saygıya ve hoşgörüye bağlıdır bence

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?
    --sanırım özel unutamadığım bir anım yok

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?
    --forumun gelişmesini dahada ileri gitmesini sağlar bence böylede olmalıdır zaten etüt odası.biz bu yönde her zaman

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metinendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.
    mayıs 23 1992 doğumluyum ankaralıyım =) burayı seviyorum
    boyum 1.65 kumral ve kahverengi gözlüyüm :D
    kitap okumayı ve şiir yazmayı çok severim genelde tv izlemem etkilendiğim olayları içimde tutamam hemen kağıtlara dökerim=)
    çok sakin biriyimdir asla kimseyi kırmak istemem bunun içinde elimden geleni yaparım

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?
    -- bence hedef inanç azim gereklidir bunlar olursa diğerleride gelecektir nihayetinde

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.
    --genelde derslerime düzenli çalışırım hiç birşeyi son güne bırakmam o yüzdende genelde zorlanmıyorum derslerde .
    etüt odası kesinlikle derslerime çok yardımcı olan bir site aradığım bi çok şeyi bulabiliyorum hiç zorlanmama gerek kalmıyor o yüzdende

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?
    --genelde tatilllerde daha fazla kalırım internette girdiğim zaman etüt odasına kesin gelirim zamanımın çoğunu msnde birde etüt oadasında geçiriyorum =)

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?
    --ismim olduğu için adımı seviyorum o yüzden bu nicki seçtim :)

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?
    -- keşke herkesin hayatında olan bir kelime ama ben elimden geldiğince dememye gayret gösteriyorum

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?
    --sakin olmaya çalışırım tabiki öyle bir durum olursa kolayca halletmenin bir yolunu bulmak için çaba gösteririm

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.
    ya aslında üç kişidende fazla var ama üç kişiyi yazayım :)
    simge : iyiki var herzaman yanımda onu çok seviyorum genelde bizim duygu hallerimiz aynı oluyor o yüzden çok iyi anlıyoruz birbirimizi =)
    nisa : onu iyiki tanımışım hariki biri onla bir şeyleri paylaşmak çok güzel
    su : meleğim benim hep yanımda herzaman bana yardımcı olmaya çalışmıştır

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?
    -- elimden geldiğince kendimi ifade etmeye çalışırım açık biriyimdir o yönden çekinmeden duygularımı belli ederim (=

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?
    şanslı biri şu an yok ama hayatın kimi ne zaman karşına çıkaracağı belli olmuyor doğrusu :p

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?
    teknolojik alatleri genelde yakından takip etmeye çalışıyorum severim araştırmasını :)

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?
    şiir yazdığım defterim (olmazsa olmaz )
    kalemim
    telefonum =)

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?
    --ya dizi izlemiyorum şu anda genelde pek tv izlemem zaten öyle denk gelirse baktığım bir dizi var aslında melekler korusun onu takip etmeye çalışıyorum

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?
    --başta yöneticiler olmak üzere bütün üyeleri çok seviyorum en önemlisi böyle bir platformu oluşturuyorlar iyiki varlar =)

teşekkür ederiz....!
  2. may queen

may queen Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    çok sade ve öz tam senden beklediğim gibi bi röportaj olmuş aslıcım

bu arada iyi ki sende benim yanımdasın tatlım evet ruh halimiz hep uyuyor:p
  3. clever

clever Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol simgecim haklısın :p

ipekciğimede çok teşekkürler =)
  4. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    GüzeL oLmuş Dostum .. TebrikLer :)
  5. clever

clever Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    sağol dostum =)
  6. !..GncFB.ip3q..!

!..GncFB.ip3q..! Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    16

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

çok sağol simgecim haklısın :p

ipekciğimede çok teşekkürler =)
    Genişletmek için tıkla...
    rica ederim ...!​
  • !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    Aslıcım tam senden beklediğim bir röportaj...İçten ve samimi :)
  • Moderatör Güleda

Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.563
    Ödül Puanları:
    113
  • elifataker

elifataker Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    benim de hoşuma gitti güzel röportaj...;)
  • babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44
    Kısa öz cümlerle güzel bir röportaj olmuş canım :)
  • Sayfayı Paylaş