10.sınıf student's sayfa 8 deki çeviri

Konu 'İngilizce 10. Sınıf' bölümünde GAMZE_07 tarafından paylaşıldı.

 1. GAMZE_07

  GAMZE_07 Üye

  Katılım:
  25 Nisan 2010
  Mesajlar:
  84
  Beğenileri:
  30
  Ödül Puanları:
  0

  What is love? It is one of the most difficult questions for the mankind. Centuries have passed by, relationships have bloomed. But no one can give the proper definition of love. To some, love is friendship set on fire. For others, love is like luck. You must go all the way in order to find it. Love is the eternal truth in the history of mankind.
  Love is patient love is kind. It has no envy, it never boasts itself and it is never proud. It rejoices over the evil and is the truth seeker. Love protects; preserves and hopes for the posivite aspect of life. Love can occur between two or more individuals. It connects them in a link of trust and interdependence. It enhances the relationship and comforts the soul. The depth of love cannot be measured.
  Look at the relationship between a mother and a child. The mother loves be child unconditionally and it cannot be measured at all. A different dimension can be attained between and relationships with the magıc of love. Love can be created. In order to do this, you must focus on the goddness of the other persın. If this can be done easily, then you can also love easily. And remember we all have some positive aspects in us. And as God said:Love all.

  şimdiden teşekkürler...:330:
  cimbomlu_kız bunu beğendi.
 2. cimbomlu_kız

  cimbomlu_kız Üye

  Katılım:
  3 Aralık 2009
  Mesajlar:
  51
  Beğenileri:
  74
  Ödül Puanları:
  0
  ingilizce Ders kitabı

  Sevgi nedir?Bu insanlık için en zor sorulardan biridir.Yüzyıllar geçti, ilişkiler gelişip serpildi.Ama kimse aşk doğru tanımı verebilir.Bazıları için, sevgi, dostluk seti yangın.Başkaları için, sevgi, şans gibidir. Bulmak için tüm yol gitmek gerekir.Sevgi, insanlık tarihinin ebedi bir gerçektir.
  Aşk hasta aşk türüdür. Bu, hiçbir kıskançlık kendisi sahiptir asla ve gurur asla. Bu kötülük üzerinde sevinir ve gerçeği arayan. Aşk korur; korur ve yaşam posivite yönü için umuyor. Aşk, iki veya daha fazla kişi arasında oluşabilir. Bu güven ve karşılıklı bağımlılığın bir bağlantı onları bağlar. Bu ilişkiyi geliştirir ve ruhu rahatlatır. Sevgi derinliği ölçülen olamaz.
  Bir anne ve bir çocuk arasındaki ilişkiye bakın. Anne çocuk koşulsuz seviyor ve tüm ölçülen olamaz. Aşk büyüsü ile ilişkileri arasında ve farklı bir boyutta elde edilebilir. Aşk oluşturulabilir. Bunu yapmak için, diğer persın goddness odaklanması gerekmektedir. Bu kolayca yapılabilir varsa, o zaman da kolayca aşk. Ve hepimiz, bize bazı olumlu yönleri vardır hatırlıyorum. Ve Tanrı dedi ki: Aşk.
  GAMZE_07 ve Kübra_44 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş