109 (Charles Father ) yapıldı

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde seçil 1789 tarafından paylaşıldı.

1. seçil 1789

seçil 1789 Üye

Beğenileri:
    193
    Ödül Puanları:
    0

Charles : I have just read an article about a girl with Down's Syndrome.It says : ''She has had hard days,but she has been really succesfull.''What is Down's Syndrome,dad ?

Father :It is a kind of illness.If a person has Down's Syndrome,DS for short,there are some problems in his or her mental and physical body.His or her physical body and mental body cant develop in a normal way.

Charles : What do you mean ?

Father : I mean these people are slow in doing some physical activities.They are slow in learning,too.They are not clever enough to leran easily.

Charles : I think their lives are difficult.

Father : Yes,you are right.Life is difficult for both the children and their parents,but if they are hopeful,they can achieve a lot of things and reach their goals.People with DS can have very good lives.

Charles : Yes,I agree with you.Patricia is a good example for them.I like her story.She has been more active than most of us.She has a lot of interests and hobbies.

Father : It is very good for her. I think she has some personal goals.She must try harder than everybody to achieve them.

Charles : Yes,dad.Her family,her teachers and her friends should **** her all her life..

Charles: ben sadece, bir kızın hakkında bir makalenin, sendrom olduğunu okuduk. O, der : "Onun, sert günleri vardı, ama o, gerçekten succesfull oldu". Nedir, sendrom aşağı mıdır, baba?
    Baba:, hastalığın bir türüdür. Eğer bir kişi, sahip olursa, kısa için DS olan sendrom mudur, onunki veya onun zihinsel ve fiziksel vücudunda bazı problemler vardır. Onunki veya onun fiziksel vücudu ve zihinsel vücut eğimli yüzeyi, normal bir yolda geliştirir.
    Charles:, sen, neyi ifade edersin?
    Baba: ben, bu insanların, bazı fiziksel faaliyetleri yapmakta yavaş olduğunu ifade ederiz. Onlar, öğrenmekte yavaştır, ayrıca. Onlar, kolayca lerana yeteri kadar akıllı değildir.
    Charles: ben, onların yaşamlarının, zor olduğunu düşünürüz.
    Baba: evet, sen, doğrusun. Yaşam, hem çocuklar ve onların ebeveynleri için zordur, ama eğer onlar, umutluysa, onlar, birçok şeyi başarabilir, ve onların amaçlarına uzanabilir. DS'le insanlar, çok iyi yaşama sahip olabilir.
    Charles: evet, ben, senle kabul ederim. Patricia, onlar için iyi bir örnektir. Ben, onun hikayesini beğenirim. O, daha çok bizim çoğumuzdan fiilin aktif hali oldu. Onun, birçok ilgi ve hobileri var.
    Baba:, onun için çok iyidir. Ben, onun, bazı kişisel amaçları olduğunu düşünürüm. O, onları başarmak için herkesten daha sert denemelidir.
    Charles: evet, baba. **** onun olduğu onun ailesi, onun öğretmenleri ve onun arkadaşları, onun bütün yaşamıdır...
    teşekkür etmeniz yeter
    MÜBERRA 1772 ve sevde_06 bunu beğendi.
  2. tecktoniq

tecktoniq Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Charles: Sadece Down Syndrome.It bir kız hakkında bir makale okudum diyor:''O gün zor olmuştur, ama gerçekten başarılı olmuştur.''Ne Down Sendromu, baba nedir?

Babası: Bu illness.If bir kişinin bir tür Down Sendromu, kısaca DS varsa, orada kendi zihinsel ve fiziksel body.His ya da onu fiziksel beden ve ruhsal beden cant bazı sorunlar normal bir şekilde geliştirmek.

Charles: Ne demek istiyorsun?

Baba: Ben bu insanlar bazı fiziksel etkinliklerine yaparken yavaş demek, too.They yeterli kolayca öğrenmek için zeki olmayan öğrenme yavaş.

Charles: Ben yaşamlarını zor olduğunu düşünüyorum.

Baba: Evet, right.Life her iki çocuklar ve ebeveynler için, ama eğer umutluyuz, onlar çok şey elde edebilirsiniz ve DS ile goals.People ulaşmak çok iyi yaşıyor olabilir zordur.

Charles: Evet, you.Patricia katılıyorum onu story.She gibi them.I beri daha us.She çoğundan daha aktif bir iyi örnek ilgi ve hobileri bir yeri vardır.

Babası: çok onun için iyidir. Sanırım denemek gerekir bazı kişisel goals.She olduğunu düşünüyor daha herkes onları elde etmek daha zor.

Charles: Evet, dad.Her aile, onun öğretmen ve arkadaşları gereken **** onun tüm hayatını ..
    elvan deniz ve ecrinn bunu beğendi.
  3. mervenurchaldır

mervenurchaldır Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yhaa uff bu ne biriniz translateden dieriniz hemen çevirden yapmış ve hep yanlışş...:tongue_ani::tongue_ani:
  4. seçil 1789

seçil 1789 Üye

Beğenileri:
    193
    Ödül Puanları:
    0
    iyi o zaman kendin çevir_____ ..

insan bi terekkür eder önce

Sayfayı Paylaş