10'cu sınıf workbook 4,5,6,7,8,9,10

Konu 'İngilizce 10. Sınıf' bölümünde ayseda tarafından paylaşıldı.

1. ayseda

ayseda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tic.meslek lisesi 10 sınıf workbook sayfa 4,5,6,7,8,9,10 ve student's book sayfa 8 çevirilcek,12,13,14,15 yapan varsa cavaplarını yazarmısınız?
  2. dadlu_qıs

dadlu_qıs Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çevirilecekleri yaz yapım
  3. ayseda

ayseda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hey tim.oh hello mate!hoe's life?fine.how's things with you?ı didin't see/ı haven't seen you for ages.that's right.the last time we saw/have seen each other was our graduation day.oh it was a long time ago.where were you/have you been all this time?well ı have been/was away.ı just got/have just got back from america.my father got /has got a job there and completed it. ı am happy to hear that. ehat are you doing /do you do these days?ı am at collage but ı look /ı am looking for a part time job.ı think it'll be difficult.don2t worrl.something will turn up.what about you?ı am at college,too .ı am not working/do not work at the moment.ı may get a job next year thougt.listen mate .let's meet up sometimes.actually, ı hat/have party tomorrow evening if you're interested.great yeah macy comes /is coming too.do you remember/are you remembering her?oh yeah of course.well ı don't have you number.can ı have it?here ı'm writing it here. thanks.nice seeing you again,jude.yeah.ıt is/has been really good to see you too.see you tomorrow mate.take care
  4. mehmet aksoy

mehmet aksoy Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    türkçesini yaptım yazıyorum

hey tim.oh hello mate! hoe's life? fine.how Senin şeyler var? ı didin't görmek / ı ages.that için görmedim 'gördüğümüz right.the son kez s / birbirimizi gördük bizim mezuniyet gündü. Sadece geri america.my babadan var oh uzun bir süre ago.where you were / was bütün bu zaman olmuştur? iyi ı edilmiştir / away.ı sadece var olduğunu / var / bir iş var ve tamamlanmış . ı duymaktan mutluluk duyuyorum ki. ehat yapıyorsun / bu gün do? ı kolaj ama bak am / ı part time job.ı Aradığım o difficult.don2t olacak worrl.something am sen? ı up.what dönecek düşünüyorum kolej de güncellenmiştir. ı çalışamıyorum / moment.ı de çalışmaz önümüzdeki yıl thougt.listen dostum bir iş olabilir.'s sometimes.actually kadar Buluşalım, i Hat / parti yarın akşam eğer interested.great konum evet Macy gelir / hatırlıyorum too.do / geliyor onu hatırlamak nedir? course.well I oh yeah number.can ı yoksa o mu? burada I'm burada yazılı. thanks.nice tekrar görmek, jude.yeah.ıt i

Sayfayı Paylaş