114'ün çevirisi

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde ReHiN~ALmak~YoK tarafından paylaşıldı.

1. ReHiN~ALmak~YoK

ReHiN~ALmak~YoK Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0

Bak ben çevirmiştim yazayım:
    George:
    ben bilgisayara babam bana aldığından beri ilgi duyarım.ben bilgisayarda deli gibi ders çalışırım ve eğlenirim.Arkadaşlarım bilgisayarlarında problem olduğunda beni çağırır çnkü benhataları onarabilirm.bu yüzden bilgisayarda bilim çalışırım kolaje gitmek istiyorum ve bilgisayar mühendisi olmak istiorm benim ailem mutlular ve bende gelecekte mühendis olmak,kariyer yapmak ev satın almak ve araba satın almak istiorm.35 yaşında evlenip çocuklarımın olmasını istiyorum.
    :) :)
    Jeniffer:
    benim alime doktor olmamı istiyor çünkü onlar güvenli bir meslek olduğunu biliyor.bununla birlikte ben moda tasarımcısı olmak istiyorum.ben iyi bir seçim yaptım.Önce ben iyi resim çiziyorum ve sonra,modaya ilgi duyuyorum.Ben daha önce arkadaşlarıma eşyalar çizdim onlar benim çizimlerimi sevdiler.Benim hedefime ulaşmam için önce tekstili hakkında bilgi edinmem gerek çünkü fabrikalar kıyafet yapımında önemli ve benim çok iyi çizim yenetlerim olması gerekiyor.Bu yüzden mesleki liseye gitmek istiyorum ve öğrenmek istiorm.Moda tasarım kolljinide okumak istiorm.gelecekte bir bir moda salonu açıp Hollywood yıldızlarına kıyafet tasarımı yapmak istiyorum.
    :)Bu Kadar Çok Hayal Perestler Dimi :) :)
    Kendi Çevirimdir:)
    ;)Bi Teşekkür Yeter ;)
    :264::264::264::264::264::264::264:
  2. sevmek-

sevmek- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekürler.

Sayfayı Paylaş