117 deki çeviri ne kadar doru olur bilmemm ..

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde zöhre tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. zöhre

zöhre Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    1

Sinderellanın hayelleri gerçekleşmeye başlıyor. o rüyasında yüksek okullara gittiğini görüyor onların katta üvey kız kardeşleri ile yaşamaya başlıyor. partiye katılmak için bir davet alıyor.Sinderalla dışarı çıktığında güzel bir hava vardı. sonraki gün büyük bir test olacağını hatırladı. sinderalla güzel ve masumdur bundan dolayı,Sinderalla güzel ve masum dur bundan dolayı , sinderalla Steven ona aşık olurmuştur Sinderallayın bulmaya gayret eder ve dışarı çıkar. Sinderalla onun teklifini kabul eder Prenses Sinderalla evlilik için onun itiyor. Fakülteyi bitirmekSindirella!yı çok daha ilgilendiriyordu .Ohem evde karısı olmasını , çocuklarına bakmasını ister.Yinede Sinderalla bir kariyeri olmasını ister bundan dolayı tavsiye için danışmn ofise gider. Danışman Sinderalla'nın doğru kararı vereceğine onun akıllı bir kız olduğunu biliyor.Danışman adamın veya ilgi duyucunun daha önemli olduğunu kararlaştırmak için Sinderalla 'ya tavsiye eder.Sinderalla düşünür ve ilgi duyucunun daha önmli olduğunu karalaştırır bundan sonra mutlulukla ***şar.

Arkadaşlar sinderallanın hikayasi böyle deil dicek siniz bn de biliorum biz bunu sinıfta işledik öğretmenimize sorduk bu olaylar Sinderallanın lüxs yaşadığı olaymış daha sonra öğretmenleriniz sınıfta size sSinderallanın klasik yaşamını dinleticek ordaki boşlukları doldurucak sınız tabi dinletir se onların cvp larınuıı da verim isterseniz..

DEFTERİNİZİN BİR KÖŞESİNE YAZIN SINIFTA İŞLERSİNİZ HOCANIZ DİNLETİRSE

1.boşluğa
    unfortunolety
    2.boşluğa
    cancer
    3.boşluğa
    stepmather
    4. boşluğa
    bills
    5.boşluğa
    cancer
    6. boşluğa
    dies
    7.boşluğa
    stopmather
    8. boşluğa
    college
    esinnas ve rapci07 bunu beğendi.
  2. ilayda

ilayda Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba zohre bu çeviriyi paylaştığın için çok teşekkür ederim ama sanki biraz yanlışlık var kontrol edebilirmisin
  3. zöhre

zöhre Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    1

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

merhaba zohre bu çeviriyi paylaştığın için çok teşekkür ederim ama sanki biraz yanlışlık var kontrol edebilirmisin
    Genişletmek için tıkla...
    İlayda cım biz bunu okulda işledik ben bunu çevirdim ama aralarına birazdaha çümleler ekenicek bu sinderallanın her zaman ki hikayeleri deil modernleşmiş olanı biraz çeviri yapsan sen anlarsın cnm haocanız size sonra bişey dinleticek tabşi diletirse on da kalasik yani normal hikayesini orda anlatıcak
  • ilayda

ilayda Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    1
    tamam çok teşekkür ederim açıklama yaptığın için :)
  • zöhre

zöhre Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    1

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

tamam çok teşekkür ederim açıklama yaptığın için :)
    Genişletmek için tıkla...
    önemli değil canım şuan arkadaşım da ben 118 ve 119 daki ingilizce sorularının yarısını aldım istersen yazayımmı ama boş yerlerde 3 tane boş yer var lazım sa çok geride de değilseniz verim sana
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Mart 2009
  • ilayda

ilayda Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    1
    ay gerçekten çok sevinirim gönderirsen :)
    korkuluk bunu beğendi.
  • süpper zekka

süpper zekka Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aayyyyyyyyy çok teşekkür ederim o dedıgın boşlukları da verebilirmi sin lütfen
    korkuluk bunu beğendi.
  • yardım33

yardım33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ACİL :s YARDIMCSI OLSUN

ZOHRE BANA YARDIMCI OLURMUSUN RİCA ETSEM HOCA ÖDEV VERDİ HEMEN ŞİMDİ YAZARMSINI :s:181:
    korkuluk bunu beğendi.
  • yardım33

yardım33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    113213
    korkuluk bunu beğendi.
  • Konu Durumu:
    Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş