13 Mayıs ==> harbikızemine İle Röportajımız

Konu 'Röportaj' bölümünde S. Moderatör Uğur tarafından paylaşıldı.

1. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36

Emine Arkadaşımız İle Röportajımız Bakalım Neler Söylemiş ;

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?

felsefe ödevimi ararken buldum bence cok yararlı bir site iyiki bulmuşum gercekten hayatta deger vermedigim dostluklar ile karsılaştım (=

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?

bildigim bütün herşeyi paylaşmak iyi geliyor ya ben bilgi paylaşımını seviyorum:)

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?

zaten stajyerim ve sadece kendi bölümlerime degil diger bölümlerde bildiklerimi paylaşıyorum elimden geldiginin fazlası diyebilirim(=

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?

üyeler arası gerçekten cok sıkı bir dostluk var diyebilirim ya anlatılamaz bir forum zaten böyle arkadaslık oldugu için bu yardımlasma artıyor zaten bir yerde sevgi olursa paylaşım cogalır

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?

aslında anım cok diyebilirim ama en cok melegimle yani ''bbssrss'' cok komik ve güzel anılarımız kaldı.İlk onun açtıgı bir konuda tanışmıştık o cok zor bir dönemden geçiyordu bende yardımcı olabilecegimi söyledim o günü asla unutmam( 04.02.2010 ) telefonuma bile kayıtlı o gün:)

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?

türkçemizi düzgün kullanmak gerçekten cok güzel zaten yok etmeye calışıyoruz böylelikle bu kurallara baglı kalarak devamlılık saglayabilecegimizi düşünüyorum

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.

1993 Bingöl dogumluyum 1.63 boyunda sarısın biriyim(= yengeç burcuyum aslında burçlara önem vermem ama yengeç beni anlatıyor gerçekten cok duygusal bir insanım sulu göz de denilebilir(= cok sakin ve sesiz görünürüm aslında asabi biriyim yeri geldiginde uslu bir cocuk gibi olurum.Arkadaslık bagı benim için cok önemli deger veririm ama beni hayal kırıklıgına ugratırlarsa o kişi benim için o anda silinir.Kimi zaman böyle konular yüzünden canım cok yanmıştır neyse cok konuştum:D
    eşit agırlık ögrencisiyim edebiyat matematik deslerini cok severim hedefim HUKUK bir inancım var ''kim hakkıyla dersini çalışmıssa gayret göstermişse'' istediği hedefe ulaşır bundan cok eminim aslında anlatacak cok sey var ama ben susayım(=

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?

1.insan saglıklı olursa hayata tutunur 2. para olursa tutunur ve^3.maneviyatı zengin olursa ben bu üçüne cok inanırım bunlar birinde tam ise hayata tutunur...

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.

aslında etütodasının yardımı cok dokunuyor bazen elimde bulunmayan nedenlerden dolayı notlarım olsun yetersiz kaldıgım konular olsun testler gibi eksiklerimi etütten karsılıyorum bana iyi geliyor...
    bazen de baheneler yaratıyorum sırf etütte kalmak için daha cok test arıyorum

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?

yazın cok girerim ben aslında hala giriyorum ben girdigimde fazla msnye takılmıyorum facebook ise müzik dinlemek için ama genelde ve hepsinden daha cok etütte bulunuyorum ya bir gün acmazsam sanki bir yanım eksik kalmış gibi oluyorum bagımlılık işte(=

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?

aslında öyle özel bir anlamı yok aklıma gelen ilk bu oldu ama ben nickimin(D3L!M)olmasını isterdim inşallah degiştirebilim(=

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?

keşke lafını hiç sevmem umarım gelecekte de kullanmam...

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?

bazen oluyor özellikle yeni üyelerde ya kısaltma yasak diyorum tamam diyor ama hala yazıyor ben düzeltiyorum ama sonunda anlıyorlar(=

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.

MELEGİM(büşra^m)=o benim hayatta ki en degerli hediyem iyiki tanımışım onu ortak yönlerimiz cok anlatsam bitmez...ya o benim melegim küçük melegim

CANO(furkan)=furkan gerçekten cok farklı biri benim gecen yıl kankam vardı aynısı ya benim için yeri cok ayrı bazen gülümseme neden oluyor(=

BALIM(ilknur^um)=çok seviyorum onu cünkü benimle aynı kaderi paylaştı ve şiirlerimin güzel yorumlayıcılarından biri canım benim(=

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?

ben unatngacım ama yeri geldigi zaman kendimi tutamam haykırırım heralde(=
    ama sevdigimi çok cabuk belli ettiririm her hareketimden...

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?

evet var biri o biri iyiki var benim hayatıma anlam ve renk getiren (d3l!m)
    gerçekten herşeyim oldugunu fark ettiğim kişi sevmeyi ilk ögrendigim kişi canım birtanem aşk böcüğüm(=

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?

evet aslında bir olay var anlatayım şimdi okulda arama oldu bir cebimde mp5 kulaklık diğer cebimde telefon,kart vb okuyucu falan hoca diyor kızım elektronik cihazları yakından takip ediyorsun dedim evet:D
    en cok meraklıyım öyle seylere...

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?

d3l!m,telefonum,ailem

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?

yok ya sevmem öyle ama ardabir odaya gittiğimde kim ne izliyorsa beraberce izleriz takıntım yok yani

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?

(meleğim,cano,balım,dilek,esra,yeliz,ugur,sevgi,zeliha,taner,2012,kübra,esra,abdulmelik,elif,yeşim,eda,özlem,lidya,gamze,ayşegül,selene,yasemin,)hepinizi cok seviyorum iyiki varsınız arkadaslarım onlar beni biliyorlar...
    ve beni seven herkes...

Bi Sonra Ki Röportajımızda Görüşmek Üzere .. Kendinize Cici Bakın :)

ayceNuR, 2o12, Özlem ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. "melike"

"melike" Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    güzel olmuş.....
    harbikızemine bunu beğendi.
  3. `☆мiśśiśєℓℓά☆`

`☆мiśśiśєℓℓά☆` Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    489
    Ödül Puanları:
    16
    Meleğim Çok Güzel Olmuş Tebrikler Bizde Seni Çok Seviyoruz Fıstığım :)
  4. 'FirarPerest'

'FirarPerest' Üye

Beğenileri:
    1.646
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel bir röportaj olmuş Canımm , keyifliydi :p

Hayatta başarılar diliyorum ve "Bizde Seni Çok Seviyoruz" diyorum :) ..
  5. shewaa

shewaa Üye

Beğenileri:
    463
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler ..
  6. harbikızemine

harbikızemine Üye

Beğenileri:
    859
    Ödül Puanları:
    114
    sagolun arkadaslar :)
  7. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0
    ellerinize kollarınıza yüreğinize sağlık :D
  8. harbikızemine

harbikızemine Üye

Beğenileri:
    859
    Ödül Puanları:
    114
    sende sagol okudugun için:):)
  9. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0

soğrusunu söyleyim hepsini okumadım . . .gözüm ağrıyor. . .
  • Rüzgar

Rüzgar Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    113
    Canım çok güzel 1 röportaj olmuş..
    Bende seni seviyorum tatlım.. :eek:
  • Sayfayı Paylaş