14) 18 Ağustos - !..GncFB.ip3q..! ile Röportajımız

Konu 'Röportaj' bölümünde ◊ΘGöKKuŞΘ◊ tarafından paylaşıldı.

1. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

◊ΘGöKKuŞΘ◊ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16

.

İpek de bu akşam yolcu imiş. Şimdiden iyi yolculuklar dilerim. Allah yardımcın olsun. (=

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?

Tanışma şu şekilde oldu kuzenler bir akşam bize misafirliğe gelmişlerdi..nete dolaşırken onlar buraya üye olduklarını ve derslerde çok yardımcı olduğunu söyleyince artı birde ücretsiz olduğunu duyunca üye oldum…aslında etut odası ilk benim için daha önceleri hiçbir foruma üyeliğim yoktu onun içinde herhangi bir hayalde yoktu. (=

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?

Buradayım çünkü hepimiz öğrenciyiz ve yardımlaşmaya ihtiyaçlarımız var ..bende yardım almak ve yardım etmek için buradayım …artı olarak da yeni kişiler ve .yüzler tanımak için (=

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?

Şuandaki tek amacım forumda öss ye hazırlanan herkese üniversite havasını onları hisettirmek..ki bu şekilde olunca inanıyorum ki daha çok arzulucaklar üniversiteyi..başka bir amaçda üye olmayan diğer kişileri buraya aktarmak ..reklam da kuvvetliyimdir;)

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?

İletişim konusu kesinlikle ben anlayış ve konuşma kabiliyetine bağlarım , yardımlaşma meselesi ise şu Dünya^^da yaşıyor isek belli başlı yardım ister ve karşı tarafta yardım bekler ne kadar sen yardım istiyorsan o insan kadar da yardımımızı esirgememek lazım …zorunlu olduğumuz şeyler dersler olduktan sonra herkes yardım etmeli ya ..:D

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?

oo…çok ya valla mesela ilk baştada da dediğim gibi ben ilk olarak bu foruma üye olmuştum ve nasıl nerde ne yapmam geektiğini bilmiyordum sadece edabiyat 12.sınıf bölümüne girer işimi bitirir çıkardım hiç altlara inmek gibi bir olayım olmamıştı =) bigün kuzenim orda oyun oynanır orlara gelsene dedi bende alla alla hiç rastlamadım ben o bölümlere demiştim gülmüştü bana =) neyse ki hemen o gece girdiğimde bir baktım başka başka konular ve oyunlar =) o vakitten sonra bende oyunlara daldım ..

ben ilk geldiğimde ustasoft^^u hiç sevmiyordum ((valla bu konuda çok ciddiyim ))nedeni ise;forumda sohbet konusu gibi bir sayfa vardı ama sohbet edilmiyor orda millet daha ayrıntılı yardım isterdi ben birgün bir girdim ertesi gün kapatıldı o bölüm kapatan kişide İbrahim^^di=) valla bunu hiç unutmuyorum o zaman ona çok kızmıştım..__inşallah banlamaz__(=

mod olma olayım çok komikti ya =)) ben daha mod olurken modluk ne demek nasıl olur ne eder hiçbişey bilmeden oldum birgün girdiğimde foruma duyurular bölümünde mod alıncak diye bir sayfa gördüm bende başvurdum bi baktım rengim yeşil olmuş=)) itiraf edeyim ki daha bilmediğim çok konu var modluk hakkında ama bence bilememek değil öğrenmemek ayıp bende emekliyorum =)

valla daha çok lakin bu kadar yeter …dile kolay tam 1 senedir buradayım …

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?

Ülkesine ,milletine ,geçmişine,geleceğine,atalarına.saygısı olan her kişi bence Türkçemizi güzel kullanabilir ..bence bu saygı hiç bitmemeli …

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız

Ben ipek aktürk..1991 doğumluyum ve yaşımda normel olarak ortaya çıktı =))18..doğma büyüme Manisalıyım..manisanın merkezinden oturmuyorum lakin merkezden çok uzak olan bir ilçesinde küçük bir yerde ikamet etmekteyim…annem babam ve 2 tanede kardeşim var…kardeşlerimin biri 17 cinsi erkek..L diğeri benden 10 yaş küçük olan ve 8 yaşında olan kız kardeşim…bu sene lise hayatım bitti tam 12 yılı devirdim öss ye girdim ve kazandım bir yerlerleri ben her ne kadar kazandığım yere gitmek istemesemde bazı gerçekler gerçekten acı geldi =( ve üniversite hayatım Şanlıurfa Harran üniversitesi eğitim fakültesi sınıf öğretmenliğinde geçcek ondan sonrasına da bakarız artık…gelecek ne göstercek…fiziki olarak 168 boyunda koyu mavi gözlerim(ben herkese kahverengi diyorum) beyaz tenli bir kızım işte…genel olarak beni görenlere babama benzetir..=) aslında bende hiç bezetmem ama neyse…annem ve babam çalışan insanlar tatilleri hiç yok onun için onlarla fazla zaman geçiremem genelde arkadaş ortamlarına girer çıkarım çevremde de sevildiğini bilen kişilerdenim =) arkadaşlarımın sorunlarını dertlerini hüzünLerini sevinçlerini paylaşmalarını ve ortak olup çözüm üretmesini çok severim =( okulda bazen ismim “dert ortağımız ipek” diye çok reklam yapılmıştır…yalancılık,hakzlık yapılmasını ve iftira atılmasından nefret ederim en büyük hobim de zaten yalan söyleyen birinin yalanını ortaya çıkarmak olur genelde de başarmışımdır ;) müzik dinlemeyi,dans etmeyi,bisiklet binmeyi,araba kullanmayı,kontör harcamayı,basketbol oynamayı,kuaföre gitmeyi,dondurma yemeyi,yemek yapmasını öğrenmesini ayy…bunları yapmayı çok severim ben=)kendimi daha çok tanıtırdım lakin işte sınırlı olunca bu kadar oldu =)

Etkilendiğim olay hayatımda ;lise aşklarım bambaşkaydı ya valla unutmaz yaşanır dedikleri ancak o olur bence..

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?

Güzel bir iş,beni anlayabilecek bir bir eş,ve ailem =)

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.

Açıkcası ben edebiyatı hiç sevmem sırf onun için foruma üye olmuştum.edebiyatta yardım eder diyince atladım hemen.

Başarılı olmak için ben ilk önce öğrenmek istediğimi derste öğrenirim evde gelipte hoca ne anlatmış ne etmişiz diye asla bakmazdım en iyiside bu bence ders dediğim kavram bence o ders verilirken öğrenilmeli,=) diğer türlü ben öğrenemiyordum ya eve geldiğim zaman genelde net başında veya tv başında geçerdi vakit kalırsa da test çözerdim=)

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?

oo…ne sen sor ne de ben söylüyeyim valla bir girdim mi çıkmak biraz zor olurdu ya laf aramızda geçen ay çok girmişim fatura çok yüklü gelince sınırlı girer oldum artık …nette genel olarak msn,etutodası,facebook,rock sanatçılar grubu diye bir yer var ordan şarkı dinlemesini bayılıyıorum…işte bunlar..

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?

=)bu nickim çok yeni …ve anlamıda FANATİK FENERBAHÇELİ olmam ve ismimin olması eski nickimde herhangi bir isim yoktu ee…forumda da herkes beni ismimle biliyor idi..bunun için ismimi bu şekilde yansıtmaya çalıştım (=

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?

Herkesin vardır bence…benimde var

Keşke lise hayatı hiç bitmese…zamanında değerini bilemdiğim tek şey…

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?

=) ben çok çabuk sinir olan bir kişiliğe sahibim aslında bundan hiç hoşnutta değilim çok denedim vazgeçmeyi ama insan değişemiyor işte bu tartışmalarda kendimi asla tutamıyorum haksızlığı iç sevmem ve kafamdan ne geçiriyor isem hemen söylerim=(çok çabuk sinir olurum ve sinirimde hemen geçmez kesinlikle o sinir eden kişiye bir şekilde ulaşıp derdimi anlatıp boşaltmalıyım içimi …

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.

Ne 3 kişi ya ben okadar çok kişiler gördüm ki burada say say bitmez ama ilk geldiğimde burada yardım eden kişiler bana

Ustasoft(İbrahim) ::valla çok emeği var her dakika yeni şey öğreniyorum ondan

Beyaz melek(candan),karamelek(gizem)::ikisinin yardımlarını gerçekten çok gördüm kaynaktılar ya sağolun canlarım=) daha çok kişiye yardım ederler eminim.

Hilal.gökhan.eda.uğur.ahmet.tuğba::yardım etmeselerde olur forumda olmaları yeter(=

Melek ve Mehmet:::laf yok forumdaki hemşerilerim yerleri ayrı:D

Aslı.simge.utman::şiirleri ile yardımları olan kişiler

Seda:::ablasının canı o ya muck..

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?

Ne var ne yok ortaya koyarım (= lafımı söyler çekilir kenara bana laf atıldıkça da konuşurum …

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?

=(( hep platonik olarak var oldu hep =(( pufs

Bir ara oldu esdi gürledi ve geçti ….şimdilik yok

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?

Ya fazla ilgilenmem ama eğer konu laptop,telefon,mp5 gibi mevzular ise hiç kaçırmam valla atlarım hemen ….

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir

Megafon((herhangi bir olayda yakından geçen geminin beni daha iyi duyabilmesi için))

Sandiviç veya ekemek arası bişeyler((karnım acıkır benim orlarda))

Yalnızda korkarım yanımda birileri olsun ya=(

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?

Tv fazla izlemem =) ama kışları hiç kaçırmadın programlar vardı isimlerini söylemek istemiyorum ama konusu siyaset olan tartışma programları…artı olar maç özetlerini bakarım maçlara falan filan ama dizi olarak illa olmazsa olmaz dediğim bir dizi yok=)

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?

Kendimi veda ediyor gibi hissettim=) ama şunu söylemeliyim ki hedefiniz büyük olsun hayatta ,asla kendinizden başkasına güvenmeyin, annemize babamıza büyüklerimize karşı saygımızı asla yitirmeyelim ,şu yalan dünyada yaşıyor isek fikirlerimize kesinlikle etrafa yayalım kritelerimizi belirleyelim ki bunları yapınca emin olabilirsiniz ki çevrenizden sizde saygı görürsünüz…çok çalışın çabalayın ben bunu yaparım başarırım diyebilin türkiyede yaşıyoruz ve her an ne olacağı belli olmayan bir yer onun için bir şeyleri yaparken geç kalmayın bir an önce sevdiklerinize SENİ SEVİYORUM diyebilin …hepinizi çok seviyorum…iyiki tanımışım bu zamana kadar tanıdıklarımı…ben mutlu ve huzurluyum
    =)

Bu renk katan röportajın için teşekkür ederiz.

İyi Tatiller. (=

.
  2. Özel Üye Ahmet

Özel Üye Ahmet Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    83
    gittiğin yerde hep mutlu ol İPEK iyiki tanıdım seni :)
  3. (¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯)

(¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯) Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    404
    Ödül Puanları:
    0
    güle güle ipek yolun açık olsun Allaha emanet ol
  4. arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36
    çok hoş röportaj olmuş ...
  5. Moderatör Güleda

Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.563
    Ödül Puanları:
    113
    Bitanem benim çok güzeL oLmuş.. Kendine iyi bak.. Allah'a emanet oL. Seni ço..k seviyoruz hepimiz. (= zaten görüşüyoruz net oLmasada..

İyi ki varSın.. ;);)

6. REYY@N

REYY@N Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeldi...ipek süper cevaplamış..canım ya özleyeceğiz onu...şimdiden iyi yolculuklar:)
  7. --su--

--su-- Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzeL bir röportaj oLmuş..
    İnşaLLah gittiğin heryerDe mutLu oLurSun İpek..(=
  8. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44
    Çok samimi içten olmuş ya begendim :D İpegim :)
  9. !..GncFB.ip3q..!

!..GncFB.ip3q..! Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    16
    canlarım sizler sağolun ya =)
  10. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları: