147'nin çevirisini yapan var mı ?

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde met_05 tarafından paylaşıldı.

 1. met_05

  met_05 Üye

  Katılım:
  4 Nisan 2011
  Mesajlar:
  3
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Arkadaşlar İngilizce Sayfa 147'nin çevirisini yapan var mı ?
 2. met_05

  met_05 Üye

  Katılım:
  4 Nisan 2011
  Mesajlar:
  3
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Yapan yok mu ?
 3. hayalgözlü

  hayalgözlü Üye

  Katılım:
  29 Ocak 2011
  Mesajlar:
  6
  Beğenileri:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  burda


  SAYFA 147ÇEVİRİ

  AL [4] Dağlardadaha soğuk ve daha karanlık oluyordu. Biz kendimizi ısıtmak için bizimbalığımızı pişirmek için yangın yapmak için odunun civarında oturduk. Nekorkunç bir sürpriz! ne yazık ki, biz ateş yapmak için herhangi bir sonuçolmadı. Biz yemeğimizi pişiremeyiz ve bizim yağmurluklarımız yeterince sıcakdeğildi. Biz, bizim çadırlarımıza gittik, ama biz, uyumaya gidemedik çünküsoğuk aç ve sinirli idik ve başa çıkardık. Sonunda, biz aşağıdaki eve gitmeyegitmeye karar verdik.

  BJ [2] İlkolarak, biz, bizim çadırlarımızı koyarız, ve biz sonra, yapılması gerekenşeylerin bir listesini yaptık. Bu yüzden, George olta aldı ve akşam yemeğiiçin balık yakalamak için göle gitti. MAry ve ben, bir salatayı yapmakiçin mantarları bulmaya çıktık. Tom görevi kamp ateşi için odun toplama veDave, çadır ve kişisel eşyalarını izlemek için kamp yerinde kaldı.

  CL [1] Ertesi gün, biz sabaherken seti ve dağ bölgesine ilk treni yakaladık. Trenyolculuğunun bir saatinden sonra, biz, kalınca ormanlık dağların kalbindeydik. Biz, bir süre için baktık, ve kamptayaşamamız için harikulade bir noktayı bulduk.

  D [3] Birkaç saat sonra, Mary ve ben,mantarların çoğuyla kamp yerine döndük, ve yıkamaya başladık, ve bir salatayıyapması için onları kestik. Sonra, George, beş balıkla gözüktü, her bir için tane. Daveona akşam yemeği için balık hazırladı. Biz, bütünüyle mutluyduk çünkü,bizim vahşi doğada kurtulmaya ihtiyaç duyduğumuz her şeyimiz vardı.

Sayfayı Paylaş