15) 19 Ağustos - !...Kbrr...! ile Röportajımız

Konu 'Röportaj' bölümünde ◊ΘGöKKuŞΘ◊ tarafından paylaşıldı.

1. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

◊ΘGöKKuŞΘ◊ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16

.

Bugunde Kübra ile röportajımızı paylaşmak istedik. Keyifli okumalar. (=

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahseder misin?
    bir süre önce bir ödev için girmiştim…üye olup sonra bir daha girmemişim…Başka bir r zaman siteyi inceleme fırsatı buldum ve mutlaka ben bu siteye üye olmalıyım dedim…Ama fark ettim ki zaten üyeymişim=) kendi kendime neden gözümün önündeki şeyi görmedim diye kızdım =9 ama geç olsun güç olmasın değil mi?

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?
    Adı üstünde PAYLAŞIM platformu olması .. daha da önemlisi diğer internet siteleri gibi değil de bu paylaşımı aile içinde kardeşler paylaşım yapar ya işte onun gibi olması..

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?
    Zaten yetkilim=) Bence ilk yapmam gereken üyelerin saygı çerçevesinden çıkmasını engellemek..Diğerleri de kurallar doğrultusunda başta kendim olmak üzere tüm arkadaşlarımızı yönlendirmek

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?
    Kesinlikle saygıya..herkes birbirini sevmek zorunda değildir fakat herkes birbirine saygı göstermek zorundadır.

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?
    her an benim için önemli ama açıkçası unutamadığım bir anım da yok =)

06-) Bir forum için Türkçeyi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?
    hepimiz Türk’üz.öle değil mi? Türkler hangi dili konuşur? Türkçe..
    Bu forumu sevmemin en büyük nedenlerinden biri bu.Biz gençlerin bu kötü internet ortamında bile Türkçe yi düzgün kullandıklarını görmek beni mutlu ediyor.

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.
    !995 Ocak 12 İstanbul doğumluyum..Kumral,mavi gözlü 1.70 boyundayım..9. sınıfa geçtim .Öğrenimime Çapa Anadolu öğretmen Lisesi’nde devam edeceğim.En büyük hobim internette yapacak bir şey bulamasam da bilgisayar ve cep telefonumda mesajlaşmak(radyasyon yiye yiye=))

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?
    maalesef günümüzde para gerekli.. Ardından saygı ve inanç ..

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.
    Büyük bir katkısı var elbet…yapamadığım soruları rahatlıkla burada paylaşabiliyorum ya da bulamadığım bir ödevi arkadaşla ramın da desteğiyle burada kolaylıkla buluyorum.

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?
    Çok önemli bir işim yoksa her gün girerim..sadece 3 site açık olur
    msn,facebook ve etüt=)

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?
    Kendi adımın kısaltması gibi bir şey diyebilirim…Daha önceki nickim her forumda kullandığım bir nickti fakat buraya daha özel bir nick olmasını düşündüğüm için nickimi böyle yaptım =)

12-) Keşke zamanında değerini bilseydim dediğiniz şeyler var mı ? Ya da hayatınızda kesmelere yer var mı?
    Olmaz mı..maalesef var..ama boş verin geçmişe mazi derler.

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?
    insanlar hata yaparlar elbette kimse dört dörtlük değildir…bir sorun da elbette soğukkanlılığımı korurum.İleri gidilmedikçe!

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.
    Aslı: Neden bilmiyorum ama çok seviyorum onu =9 Çok sevecen ve içten olması büyük bir rol oynuyor bence.
    Nisa: nedenini bilmiyorum ama onun da yeri çok ayrı… Ve sevecen olmasının katkısı yadsınamaz.
    Zeliha: Nedeni bilmiyorum diyeceğim kızacaksınız=) O da bana çok samimi çok gerçekçi geliyor.

Buraya yazamadığım birçok arkadaşım var onların da yerleri ayrı..Onlar kendilerini biliyorlar;)

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutar mısın yoksa bütün duygularını olduğu gibi gösterir misin ?
    İlk izlenim çok önemli eğer kişi ben de iyi bir izlenim bıraktıysa normal kendim gibi ifade ederim.Ama kötü bir izlenim bıraktıysa adeta bir kapalı kutuyumdur.

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?
    Yok ..

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?
    Yani ilgilenirim ama ilk çıkan her şeyi alanlardan da değilim.

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?
    Cep telefonum
    Sevdiklerim
    İnterneti olan bir bilgisayar =)

19-) TV ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?
    yani bol bol izlerim.İzlediğim o kadar çok dizi var ki..hepsini yazmaya elim dayanmaz…

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?
    İster moderatör,ister stajer moderatör,ister yönetici,ister üye fark etmez hepinizi çok seviyorum =)

Güzel röportajınla bizlerle beraber olduğun için Teşekkürler. (=

.
  2. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    GüzeL oLmuŞ .. TebrikLer.
  3. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    sağolun ferihan ve uğur...:D
  4. Özel Üye Ahmet

Özel Üye Ahmet Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    83
    ellerinize sağlık
  5. (¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯)

(¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯) Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    404
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok içten bir röportaj olmuş emeğinize sağlık
    ayrıca beni yazmışsın çok teşekkür ederim fıstığım;)
  6. Moderatör Güleda

Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.563
    Ödül Puanları:
    113
  7. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    sade ve güzel röportaj olmuş... elinize sağlık;)
  8. arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36
    güzel olmuş...
  9. `☆мiśśiśєℓℓά☆`

`☆мiśśiśєℓℓά☆` Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    489
    Ödül Puanları:
    16
    canım çok güzel olmuş ya çok samimi çok içten cevaplamışsın soruları bu arada kızmadım zaten sana kızamam kıyamamki birtanem benim

zelihacım büyüklü küçüklü yazma dikkat et düzelttim ben
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Eylül 2009
  10. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    hepinize çok teşekkürler :D

Sayfayı Paylaş