15 Aralık => iηciтαηєѕi <= ( Mine ) ile Röportajımız

Konu 'Röportaj' bölümünde S. Moderatör Uğur tarafından paylaşıldı.

1. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36

Mine Arkadaşımız Bakalım Neler Söylemiş :

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?

Aslında herkesin verdiği cevap gibi bende edebiyat ödevimi araştırırken buldum. Çok yararı oldu misafir olarak gelmeye başladım,daha sonra üye oldum ve bir buçuk yıldır da üyeyim,çokta seviyorum.Her öğrencinin yararlanabileceği seviyede çok iyi bir site.

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?

Öncelikle derslerime çok yararı oldu.Herkes paylaşma ve yardımlaşma içerisinde.Bende yardımlaşma ve paylaşma zincirine bir halka olmak için bu sitedeyim.;)

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?

Öncelikli amaçlarım saf,duru bir Türkçe kullanılması yönünde üyeleri uyarmak ve kurallar doğrultusunda yardımlaşmayı sapğlamak.

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?

Saygılı olmak,hoşgörülü davranmak,kırıcı olmamak.

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?

Unutamadığım bir anım olmadı.

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?

Türkçenin kurallarına göre kullanılması öncelikle gelişmesinde etkilidir.Ama günümüzde bazı insanlar Güzel Türkçemizi bırakın kurallara göre konuşmayı Türkçe konuşmuyorlar bile.Ne ifade ettikleri belli olmayan tuhaf kelimeler,cümleler kullanılıyor ve bu da Türkçemizin giderek körelmesine zemin hazırlıyor.Elbette gerek bizden büyük,gerekse bizden küçük Türkçe sevdalıları var,onlar var olduğu ve yeni Türkçe sevdalıları yetiştirdiği sürece Türkçemiz her şeye rağmen ayakta kalacak.Bizde ona her zaman sahip çıkan gençlerden olalım.

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.

Ben Mine.Doğma büyüme İstanbulluyum ve bu şehri çok çok seviyorum. Beşiktaş taraftarıyım. Edebiyat hastasıyımdır. Her konusuna ilgim vardır araştırır, bilgi sahibi olurum. İclal Aydın’ı çok severim büyük hayranıyımdır. :p Kitap okumaktan çok hoşlanırım. Arkadaş ortamlarım fazla yoktur. Az olsun, öz olsun hesabındadır. Çoğu kişilerde olduğu gibi bende de gezme ve alışveriş yapma hastalığı vardır. En çok para harcadığım sektör kültür sanattır.

İnatçı ve hırslıyımdır ama dozunu aşmam.”Her şeye rağmen HAYAT GÜZELDİR.”ilkesine bağlı olarak yaşarım.

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?

Bence inanç en başta gerekli olan şeydir.İnsan önce yapacağı işe inanmalı ve sıkı sıkıya bağlanmalıdır.
    İkinci sırada ise başarısızlıkların ardından yılmamak gelir.Kendine güvenmek ve hep dik durmak.

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.

Öyle belirli bir çalışma programım yok.Kaç kere hazırladıysam hiçbirine uyamadım.Bu sene çok test çözmeye başladım.Okulda işlenen konuların hemen ardından test çözüyorum,eksiğim olan konuya tekrardan bakıyorum ve böylece yazılı zamanları fazla bunalmıyorum.
    Etütodası tüm derslerde yardımcı oluyor,özellikle ertesi günün dersine hazırlanırken yaptığım cevapları buradan kontrol ediyorum böylece daha verimli oluyor.

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?

İnternete hemen hemen her gün giriyorum ama sınırlı süreler 1 saat,1,5 saat gibi.Dolaştığım sürece etütodasına giriyorum.Ders anlatım videoları izlerim.Ve msn’e takılırım

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?

Bir zamanlar bir hikâye yazmıştım ismi İncitanesi’ydi çok hoşuma gitmişti bende üye olurken oradan esinlendim.

12-) Keşke zamanında değerini bilseydim dediğiniz şeyler var mı? Ya da hayatınızda keşkelere yer var mı?

Şu ana kadar öyle çok derinden “Keşke olmasaydı.”dediğim şey olmadı ama küçük dereceli pişmanlıklarım oldu ve olmakta.

Etutodasi. biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?

Pek olmadı ama olursa soğukkanlılığımı korurum önce güzel bir dille uyarırım baktım olmadı o zaman gerekeni yaparım.

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.

Ustasoft: Yönetim ile ilgili bilmediğim konuları ya da yanlışlık olan konularda ona danışırım.

uЯiSк :Araştırmayı ve paylaşmayı yardım için açtığım konularda çok faydası oluyor.

Diğer tüm arkadaşlara da selam olsun.Etütodasi.biz kocaman bir aile ve ben bu kocaman aileyi çok seviyorum.

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin? Kendini tutar mısın yoksa bütün duygularını olduğu gibi gösterir misin ?

İnsanlara karşı kendimi asla tutmam ama tüm duygularımı da olduğu gibi göstermem.

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri?

Yok.

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?

İlgilenirim ama ilk çıktığında almam. Çok beğendiğim,istediğim bir şey olursa da sık sık takip ederim bütçeme uygun fiyata düştüğünde alırım.

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?

Ailem
    Kitap,kalem,kağıt.(Bunları grup olarak ele aldım.:))
    İlham perilerim.:D

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?

Ben hangi diziyi izlemeye başlasam reytinglere kurban gidiyor son olarak Kül Ve Ateş’i izliyordum.O da bitti daha da izlemiyorum. Unutamadığım dizi olarakta İki Aile var.

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?

Hayat bir kere ve her şeye rağmen güzel. Güçlükler karşısında, kışın o zorlu dönemlerinde bile yapraklarını dökmeyen ağaçlar gibi olun. Güzel Türkçemizi kullanırken de duyarlı olalım.

Herkese İyi Forumlar…

Mine Arkadaşımıza Teşekkür Eder , Hayatta Başarılı Olmasını Dileriz :)

Bir Sonraki Röportajda Görüşmek Üzere.

Kendinize Cici Bakın =)
  2. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44
    Senide tanımış oldum :) güzel röportaj =)
    => iηciтαηєѕi <= bunu beğendi.
  3. Hera.

Hera. Kuşlara takılıp gidiyor aklım. Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    806
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Eskişehir.
    Bende bilmiyordum ismini iyi oldu bu :)

Güzel olmuş röportajın. Hayat boyu mutlu olman dileğiyle :)
  4. => iηciтαηєѕi <=

=> iηciтαηєѕi <= Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    64
    Teşekkür ederim arkadaşlar.Sağolun.:)
  5. nilüfer

nilüfer Üye

Beğenileri:
    399
    Ödül Puanları:
    16
    Güzel olmuş röportajın..tanımış olduk seni de..:)
  6. => iηciтαηєѕi <=

=> iηciтαηєѕi <= Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    64
  7. !..GncFB.ip3q..!

!..GncFB.ip3q..! Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    16
    fazla tanımıyordum seni tanımış oldum sağol güzel olmuş;)
  8. Moderatör Taner

Moderatör Taner Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    3.519
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Ankara
    Uğur eline sağlık güzel olmuş

Başarıların devamını dilerim :)
  9. Moderatör Gül

Moderatör Gül Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    973
    Ödül Puanları:
    0
    eline ve yüregine saglık.seni de tanışım olduk :)
    güzel olmuş :)
  10. arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36
    tebrik ederim mine güzel olmuş ;)

Sayfayı Paylaş