15 tatilde ne yaptınız?

Konu 'İngilizce 10. Sınıf' bölümünde aşbüş tarafından paylaşıldı.

1. aşbüş

aşbüş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:shy:

arkadaşlar 15 tatilde ne yaptınız? kompozisyonu ingilizce çevrisi olacak 1 sayfa türkçesini de yazarsanız sevinirim...
  2. muro1038

muro1038 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    44
    Sen ilk önce Türkçesini yaz, çünkü bu senin tatilin idi. Sonra bizde çevirelim.
  3. aşbüş

aşbüş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ders,yazılı ve sözlülerle dolu 4 ayın sonunda yarı yıl tatiline girdik. Üzerimizdeki yorgunluğu atmak için ilk birkaç günü dinlenerek geçirdim.ondan sonraki günlerde birinci dönemde gördüğümüz derslerin tekrarını yaptım.tatilin 2. Haftası biraz hareketli başladı.ailemize yeni biri katıldı.dayımın minik bir bebeği oldu.adını Kubilay koydular.birkaç gün onu severek ve onuna ilgilenerek geçirdim.sonra yine normal hayatıma döndüm.havanın kapalı ve yağışlı oluşu nedeniyle dışarı çıkamadık.sonra anneannemler geldiler.bir iki günümüzü de onlarla geçirdik.tatilimi de böylece bitirdim.ve yeni bir okul sezonuna başladık.

şimdiden teşekür ederim...:))
  4. darkangels94

darkangels94 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Eventually it was time to have our mid term holiday after four months which full of with lessons,exams and quizs.I rested a few days to get rid of my tiredness.After that, ı did the lesson's repetition which we do in the first term.Holiday's second week was live.Someone joined our family.my uncle's had been a baby.His name is Kubilay.I spent my days with him.I dealed with him.Then I returned to my normal life,again.I did not go out-because weather was bad.Then,my grandmother came.I spent my days with her.I finished my holiday.And we started new school season.

Umarım işine yarar..İnan çok yoruldum..:)
    Moderatör Yasemin bunu beğendi.
  5. muro1038

muro1038 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    44
    Emeğine sağlık bir iki yanlış gözüme çarptı onlar hariç hepsi doğru :)
  6. darkangels94

darkangels94 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlışlarımı gösterirsen düzeltmek isterim..
  7. yalnızlık

yalnızlık Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Konu tekrarları yaptım ,gezdim tozdum.
  8. ebru42

ebru42 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    15 tatil ne yaptınız ? eventually it was time to have our mid term holiday after four mounths which full of with lessons,exam and quizs. I rested a few days to get rid of my tiredness. After that,did the lesson's repetition which we do in the first them. Holiday second week was live. Triplet girls, I helped my sister in the care of my nieces. I love them. I spent time with them. I did not want to go out more because the weather was the bad. There was my friend's birthday party. we had fun out there. Finished my holiday. And my started new school season.

Sayfayı Paylaş