16) 20 Ağustos - Sivaslı Hicran ile Röportajımız

Konu 'Röportaj' bölümünde ◊ΘGöKKuŞΘ◊ tarafından paylaşıldı.

1. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

◊ΘGöKKuŞΘ◊ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16

.

Bugunde Hicranla beraberiz röportajımızda.. (= Samimi röportajı için teşekkür ederiz.. (= Keyifli okumalar :)

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?
    Çoğrafya etkinliklerini araştırıken buldum. Hayalimde bir etütodası yok burası gayet iyi.

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?
    Diğer forum sitelerine göre çok iyi ortam var bana göre, kafana takılan birşeyi veya araştırman geren konuyu rahatlıkça bulabiliyorsun.

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?
    Burda yetkili olmasakta arkadaşlara yardımcı olabiliyoruz zaten eğer yetkili kişi olsaydım bunun dışında forum düzenini bozan arkadaşlarla ve konularla ilgilenirdim...

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?
    Karşılıklı hoşgörü ve saygı

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?
    hatırlamıyorum...

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?
    bu forum düzeni açısından çok güzel bir davranış ama normal hayatta birşey kazandırdığını söyleyemiyeceğim...

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.
    adım hicran sivasta yaşıyorum 1.65 boyunda 55 kilo ağırlığında kumral bir kızım oğlak burcuyum:p bundan olsa gerek çok inatçı ve meraklıyımdır yapmacık olmayı sevmem sırf karşımdaki isan için karakterimi değiştiremem beni kabullenen böyle kabullenir dışardan bakıldığında çok sakin biri gibi gözükürüm ama yakından tanıyanlar hiçde öyle olmadığımı bilirler kitap veya şiirle pek aram yoktur slow-rap tarzında şarkılar dinlemeyi severim tabi yeri geldiğinde arabesk vazgeçilmezimdir bunların dışında arkadaşlarımda ve bilgisayar başında vakit geçirmeyi çok severim. Öyle işte...

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?
    para- sevmek-sevilmek-saygı-güven-huzur bunlar olduktan sonra gerisi boş...

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.
    ödevlerimi genelde burdan yaparım kitaplarımı burdan doldururum buda derslerde çok yardımcı oluyor

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?
    gündüzleri yalnız kalamadığım için geceleri takılmayı severim bu süreçte etütodasında ve msn de olurum

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?
    genelde bu nickle tanınan biriyimdir

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?
    bir işe yaramasada herkes gibi olmuştur

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?
    öyle birşey olmadı

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız
    .
    muhammed: çok iyi biri tam kafa dengi kimsenin bilmemesi gereken şeyleri ona söyleyebilirim o kadar güveniyorum ve çok seviyorum
    nisa: o bitanedir ya forumdaki en yakın kız arkadaşım çok iyi anlaşırız
    uğur: forumun da gördüğüm en yardımsever kişilerden kardeşim ya...

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?
    genelde tutarım pek önemsemem ama gereken yerde gerekenide söylerim

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?
    yok pek işim olmaz aşk falan ama ilerde ne olur bilemem...

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?
    hiç alakam yoktur

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?
    keskin bir alet( ne olur ne olmaz:D)
    ateş
    ve benimle ıssız bir adada kalmak isteyen biri olabilir

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?
    film izlemeyi daha çok sevrim dizi olarakta gençlik dizileri hoşuma gider kavak yelleri gibi

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?
    Umarım yaptığınız veya yapacağınız hiçbirşeyden pişman olmazsınız...

Hayatında karşılaşabileceğin tüm zorluklarla umarım başa çıkabilirsin. (= Hayatında şimdiden başarılar dilerim kardeşim.. :)

.
  2. sivaslı hicran

sivaslı hicran Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
  3. (¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯)

(¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯) Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    404
    Ödül Puanları:
    0
    vay hicrancım çok güzel olmuş canım çok içtenlikle kendinden bahsetmişsin birtanem:D
  4. sivaslı hicran

sivaslı hicran Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim tatlım beğenmene sevindim;)
  5. Moderatör Güleda

Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.563
    Ödül Puanları:
    113
  6. sivaslı hicran

sivaslı hicran Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
  7. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

◊ΘGöKKuŞΘ◊ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16
    "ödevlerimi genelde burdan yaparım kitaplarımı burdan doldururum buda derslerde çok yardımcı oluyor"

çok samimi yazmışın (= başka neler yapıyorsun buradan :p
  8. sivaslı hicran

sivaslı hicran Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    seni takip ediyorum :p
  9. REYY@N

REYY@N Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    güzeldi...yüreğine sağlık canım...samimi bir röportaj olmuş=)
  10. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    sade ve güzel bir röportaj olmuş hicrancım:).. elinize sağlık...

Sayfayı Paylaş