18) 22 Ağustos - may queen arkadaşımızın Röportajı

Konu 'Röportaj' bölümünde ◊ΘGöKKuŞΘ◊ tarafından paylaşıldı.

1. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

◊ΘGöKKuŞΘ◊ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16

.

Simge arkadaşımıza röportajı ve aramızda olduğu için teşekkür ederiz. (=

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?

Etütodasıyla bi ödevi bulmaya çalışırken tanıştım daha doğrusu bana çok sevdiğim bi arkadaşım tavsiye etti ve iyiki de etmiş canım kankim benim:) hayalimde ki etütodasına gelince bundan pek farkı olmazdı heralde, bilmem hiç düşünmedim daha önce…

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?

Öncelikle yeterince kirlenmiş olan net ortamından kurtulmak ve üye arkadaşlarımla hem güzel vakit geçirmek hem de bilgi paylaşımında bulunmak

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?

Şuan yetkilerimi daha yeni almış olmama rağmen görevli olduğum bölümü düzenlemek ve karmaşadan kurtarmayı amaçlıyorum

04-) Sizce üyeler arasında iletişim, üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?

öncelikle sevgi ve saygı en çok önemli ve zaten bizler arasında fazlasıyla var bu da bizim doru iletişim kurmamızı ve daha faydalı yardımlarda bulunmamızı sağlıyor

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?

arkadaşlarımla birçok anım oluyor ufak tefek ama güzel şeyler ve bende kalsın :p

6-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak, kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir?

Türküz, kendimize ve atalarımıza olan saygımızı kaybetmememiz için dilimizi de doğru kullanmamız çok önemli dilimizi yozlaştırmak bize hiç bişey kazandırmaz aksine kaybetirir

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.

ben simge gürlek… 1994 hatay/İskenderun doğumluyum ve hala burada yaşıyorum. 1.62 boyunda kumral ve yeşil gözlüyüm(ama çakma yeşil normalde açık kahve):p Bu sene 10. sınıfa geçtim ve sayısal bölümde okuyacağım. Şiir yazmayı, spor yapmayı, satranç oynamayı, yüzmeyi, yemek yapmayı aşırı derecede çok seviyorum. Boş zamanlarımda bol bol şiir yazarım ve arkadaşlarımla satranç oynarım (her defasında da yenerim süper bi duygu):-D

Kişisel özelliklerime gelince ikizler burcuyum. Çok inatçı ama bi o kadar da duygusalım, bi kişiye hemen bağlanabiliyorum maalesef bazen çok kötü oluyor çok üzülüyorum ama bu beni yıpratmak yerine güç veriyor.Herkesle hemen anlaşırım, çok sıcak kanlı olduğumu söylerler :p

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?

Sağlık inanç ve sevgi olmazsa gerisi asla gelmez.Çoğu kişi para olmadan mutluluk olmaz der ama ben buna asla inanmıyorum bence para her şey değildir hayatta sevgi denen inanç denen kavramlar var ve paradan üstün kavramlar bunlar…

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.

Ütutodasına kaydolduğum günden beri bağımlı oldum diyebilirim ve derslerimde çok yardımcı oldu artık tüm hocalar biçok araştırma ödevi veriyorlar ve ben hep buradan faydalandım iyi ki varsın etutodası :-D

10-)İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?

tatil günlerinde hemen hergün internetteyim diyebilirim.Sürekli bu sitedeyim, face’deyim ve msn’de arkadaşlarımla konuşurum

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?

nickimin anlamı mayıs prensesi. Bana bu nicki biricik kankim gülsün seçti mayıs ayında doğdun o zaman mayıs prensesi olsun dedi ve bu nicki buldu canım benim ya, benim bi prenses olduğumu anladı sonunda:p

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?

keşke kelime herkesin hayatında olduğu gibi benimde hayatımda var tabi ama hiç olmamasını tercih ederdim çünkü nefret ettiğim bi kelimedir…

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun

arasıra olur ama mod arkadaşlarımla beraber sakin bi şekilde sorunları çözmeye çalışırız.Bazen sabırlar zorlansada soğukkanlı olurum çoğunlukla…

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.

canım kankim gülsün: çok seviyorum seni iyi ki hayatımda varsın hiç çıkma olur mu??? Hep benim yanımda kal…

Aslı: canım ya dert ve fikir ortağım benim ne zaman bi sorun olsa hep birbirimize destek oluyoruz hep ayaktayız birbirime desteğiz tatlım benim aslıcım ya :) şair güzelim benim(benim gibi:p)

Uğur: üye olduğum zaman ilk seni tanıdım ve iyi ki de tanımışım hep yardımcı oldun çok iyisin ve iyi ki varsın…

Lidya: daha yeni tanıyorum aslında ama çok tatlı ve iyi, iyiki de tanımışım şekerim seni…

İpek ve hilal: dobrasınız, laflarınızı hiç esirgemiyorsunuz ama seviyorum sizi ya çok iyisiniz…

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin? Kendini tutar mısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?

O an ki duygu halime bağlı ama çoğu zaman söylerim içimde bırakmam eğer direk söyleyemiyorsam ima ederim ve anlamasını sağlarım çünkü bazı şeyleri kırmamak adına direk söylememek daha iyi olur

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?

Tam olarak var sayılmaz ama yakında çok şanslı olacağı kesin:p

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?

ilgilenirim fakat her yeni çıkanı da almak bana göre değil…

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?

Şiir defterim

Kalemim

Bir de konuşacağım biri benim orada canım sıkılır ya:p

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı

tv izlerim ama pek bağımlısı değilimdir fakat şuan yeni çıkan "es-es" diye bi dizi var hoşuma gitti onu izlerim süreli diye düşünüyorum:)

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?

Sizleri çok seviyorum ve iyi ki varsınız

hiçbir zaman pes etmeyin ve dimdik ayakta durun hayata karşı

.
  2. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    Teşekkür Ederim Simge :) BöyLe Düşünmene Sevindim Dostum :) GüzeL oLmuş.TebrikLer.
  3. Moderatör Güleda

Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.563
    Ödül Puanları:
    113
  4. sivaslı hicran

sivaslı hicran Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Tam olarak var sayılmaz ama yakında çok şanslı olacağı kesin

vay... :cool:

güzel olmuş
  5. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    röportajın da senin gibi içten ve güzel olmuş canım...Ben de iyi ki tanıdım seni...;)=)
  6. clever

clever Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir roportaj olmuş simgecim benim için yazdıların için sağol aynı şeyler senin içinde geçerli biliyosun tatlım ;)
  7. may queen

may queen Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize teşekkür ederim arkadaşlar okuduğunuz için...

muhammed yayınladığın için sağol canım:)
  8. may queen

may queen Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Teşekkür Ederim Simge :) BöyLe Düşünmene Sevindim Dostum :) GüzeL oLmuş.TebrikLer.
    Genişletmek için tıkla...
    ya dostum heralde öyle düşünecem çünkü ilk tanıdığım dostum sendin:)

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

çok güzel bir roportaj olmuş simgecim benim için yazdıların için sağol aynı şeyler senin içinde geçerli biliyosun tatlım ;)
    Genişletmek için tıkla...
    sağol tatlım. biliyorum tabi herşey karşılıklıkdır:D
  • REYY@N

REYY@N Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    yüreğinize sağlık...çok güzel olmuş canım(=
  • `☆мiśśiśєℓℓά☆`

`☆мiśśiśєℓℓά☆` Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    489
    Ödül Puanları:
    16
    Tatlım Çok Güzel Olmuş Tebrikler Birtanem Benim =))
  • Sayfayı Paylaş