18 Aralık 2012 Burç Yorumları

Konu 'Astroloji' bölümünde Moderatör Güleda tarafından paylaşıldı.

 1. Moderatör Güleda

  Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  10 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.623
  Beğenileri:
  4.563
  Ödül Puanları:
  113

  Koç : Aşk yaşantınızda her şey yolunda gidiyor. Fakat bugünlerde sevgilinizle fazla ilgilenemediğinizi düşünmeye başladınız. Bu durum sizi çok sıkıyor ve mutsuz ediyor. Sevgiliniz hakkında kafanızda güzel düşünceler var.İşinizde ilerlemek için elinizden geleni yapıyor, çok disiplinli bir şekilde çalışmalarınızı yürütüyorsunuz. Bu aralar zam ya da terfi beklentisi içerisindesiniz. Bugün bu konuda amiriniz ile kısa bir konuşma yapacak ve ondan umut verici sözler duyacaksınız.Parasal durumunuz ailenizin desteği sayesinde idare eder durumda. Ailenizden maddi olarak destek görmeniz canınızı sıkıyor. Bugün aile büyükleriniz sizin ile bu konuda bir konuşma yapacaklar ve üzülmemeniz gerektiğini ve her zaman sizin yanınızda olduklarını belirtecekler.Kararsızlığınız rahatsız edici olabilir. Bugün ilişkiler güçlü bir biçimde gündeme gelirken sorunlar göze çarpıyor. Düşünce ayrılıklarına da dikkat etmelisiniz  Boğa :
  Siz aslında bir ilişkiden tam olarak ne istediğinizi bilmiyorsunuz, aranızdaki sorunların asıl nedeni de bu. Gereksiz yere çıkan tartışmalar hem sizi hem de ilişkinizi yıpratır. Kendinize ve karşınızdakine zaman tanıyın. Bu arada yeni biriyle de anışabilirsiniz.Aslında işinizi severk yapıyorsunuz, çevrenizdekiler de bunun bilincindeler. Amirlerinizden biriyle tartşabilir ya da ani tepkiler verebilirsiniz. Rahat bir insansınız ama kendinize dur demeniz gereken yeri de bilmelisiniz.Parasal olarak rahat bir gün geçireceksiniz. Aşırı paylaşımcılığınıza rağmen elinizde hala paranız var. Borç isteyenlerin kapısı durumundasınız. Bundan bir an önce kurtulmaya bakın yoksa elinizde avucunuzda bir şey kalmayacak.Yoğun stresli bir gün olabilir. Fazla sinirlenmemeye, ses tonuzunu fazla yükseltmemeye dikkat edin. Yarın çok güzel bir gün sizi bekliyor olabilir.  İkizler : Ayrılık ağır ağır yaklaşıyor. İkinizde onu aylardır çağırıp durdunuz. Herhalde hiçbir birliktelik bunca yıpratılmaya direnemezdi. Etrafınızda bir iki aşk uzmanı var. Onların bu çözülmedeki payları sizden az sayılmaz. Bu ilişkiyi en başından beri onlarla birlikte yaşamanızın kaçınılmaz sonucu bu.Biraz daha sabırla bu işin altından kalkacaksınız. Acelecilik zaaflarınızdan biri. Hiç yararını görmediniz biliyorsunuz. Zaten bu işin tekrar tekrar önünüze gelmesinin sebebi bu değil mi ? Sizin için iş denilince bayrak koşusu mu akla geliyor ?Yerli para, yabancı para oyunlarına hiç girmeyecektiniz. Gördüğünüz gibi ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Neyse ki fazla kaybınız yok. Ama sizin gibi bir sağlamcı bundan yeterince ders çıkartacaktır.Ve neyse ki bir gizlilik uzmanı olduğunuz için kendinizden başkasını üzmediniz.

  Yengeç : Aşk yaşantınızda her şey yolunda gidiyor. Fakat bugünlerde sevgilinizle fazla ilgilenemediğinizi düşünmeye başladınız. Bu durum sizi çok sıkıyor ve mutsuz ediyor. Sevgiliniz hakkında kafanızda güzel düşünceler var.vParasal durumunuz ailenizin desteği sayesinde idare eder durumda. Ailenizden maddi olarak destek görmeniz canınızı sıkıyor. Bugün aile büyükleriniz sizin ile bu konuda bir konuşma yapacaklar ve üzülmemeniz gerektiğini ve her zaman sizin yanınızda olduklarını belirtecekler.Kararsızlığınız rahatsız edici olabilir. Bugün ilişkiler güçlü bir biçimde gündeme gelirken sorunlar göze çarpıyor. Düşünce ayrılıklarına da dikkat etmelisiniz


  Aslan : Yakın ilişkilerde belirebilecek gerginlikler karşısında sabırlı ve gerçekçi olmalısınız. Öğle saatlerinde gerçeklerden uzaklaşıp yanlış anlamalara yol açabilirsiniz. Aslında en önemli probleminiz yoğunlaşmakta ve ilişkiye gereken zamanı ayırmamanızda.Fiziksel enerjinizin ve motivasyonlarınızın güçlü olacağı bir gündesiniz. Yeni konularla ilgilenmek için vakit bulabilir, yurtdışı bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz. Yüksek öğrenim görenler bugün eğitim fırsatları için araştırma yapabilirler.Bugün birçok konuda ortağınızın desteğini görebilmeniz mümkün. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir, işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceğiniz yeni anlaşmalar gündeminizde yer alabilir.Son zamanlar ilişkilerinizde ortaya çıkan pürüzleri yok etmeye çalışabilirsiniz, ama gün boyunca ortaya çıkabilecek aksaklıklar moralinizi bozabilir.


  Başak : Sevgilinizle mükemmel günler geçiriyorsunuz ve bu sizi çok mutlu ediyor. Bugün zamanınızı sevgilinize ayırabilirsiniz ve ona küçük fakat anlamlı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.Bugün işlerinizden uzak sevdiklerinizle geçirmek isteyeceksiniz. İşyerinizde amirinize karşı saygınızı zaman zaman kaybediyorsunuz. Bu duruma çok dikkat etmelisiniz.Bugünlerde paranızın büyük bir bölümünü borçlarınızı kapatmak amacıyla kullanabilirsiniz. Taksitli alışverişlerden bugünlerde mümkün oldukça uzak durmalısınız.Kilolarınızla ilgili problemleriniz var. Beslenmenize dikkat etmeli ve spor yapmaya başlamalısınız.  Terazi : Bugün aşk ilişkinizde bazı sorunlara çözüm bulmakta zorlanabilirsiniz. Duygularınıza hükmetmekte zorlanabilirsiniz. Sevgiliniz davranışları ile kafanızı karıştıracak.Yakınlarınıza gösterdiğiniz sabrı iş ortamında muhafaza edemiyorsunuz. Haksız gördüğünüz olay ve kişilere karşı hemen tepki veriyorsunuz. Biraz daha sakin ve uyumlu olmalısınız.Parasal konularda şanssız bir dönemdesiniz. Borçlarınız , ödemeleriniz birikti ve yeterince paranız yok. Bu yüzden akrabalarınızdan borç isteyebilirsiniz.

  Akrep : Aşk yaşantınızda her şey yolunda gidiyor. Fakat bugünlerde sevgilinizle fazla ilgilenemediğinizi düşünmeye başladınız. Bu durum sizi çok sıkıyor ve mutsuz ediyor. Sevgiliniz hakkında kafanızda güzel düşünceler var.İşinizde ilerlemek için elinizden geleni yapıyor, çok disiplinli bir şekilde çalışmalarınızı yürütüyorsunuz. Bu aralar zam ya da terfi beklentisi içerisindesiniz. Bugün bu konuda amiriniz ile kısa bir konuşma yapacak ve ondan umut verici sözler duyacaksınız.Parasal durumunuz ailenizin desteği sayesinde idare eder durumda. Ailenizden maddi olarak destek görmeniz canınızı sıkıyor. Bugün aile büyükleriniz sizin ile bu konuda bir konuşma yapacaklar ve üzülmemeniz gerektiğini ve her zaman sizin yanınızda olduklarını belirtecekler.Kararsızlığınız rahatsız edici olabilir. Bugün ilişkiler güçlü bir biçimde gündeme gelirken sorunlar göze çarpıyor. Düşünce ayrılıklarına da dikkat etmelisiniz  Yay : Aşk yaşantınızdaki sorun sizi çok yıprattı. İlişkinizin geldiği bu noktayı kesinlikle kabullenemiyor ve sevgilinizi kaybetmeyi göze alamıyorsunuz. Bugün onunla tekrar konuşmakla konuşmamak arasında bocalayacaksınız.Bugün işinize konsantre olmakta oldukça zorlanacaksınız. Bazı işlerinizi aksatabilir ya da hatalar yapabilirsiniz. Bugün iş yaşantınız açısından zor bir gün olacak.Parasal açıdan rahatsınız. Bugünlerde harcama yapacak bir yer bulamıyorsunuz. Fakat para da biriktirmiyorsunuz. Kafanızda herhangi bir harcama planı yok.Sevgilinizle aranızdaki problem sizi oldukça yıprattı. Olayları biraz zaman bırakın ve onun üstüne gitmeyin.


  Oğlak : Birlikte olduğunuz kişiyle olan ilişkiniz pamuk ipliğine bağlı. İki tarafın da baskı altında olması bu sonucu doğurmuş olabilir. Aslında ciddi bir sorununuz yok. Ufak bir ara ilişkiyi kurtarabilir.Bugün iş yerinizde sarf edeceğiniz keskin sözler can yakabilir. İşlerinizi hakkıyla yerine getiriyorsunuz. Herkes aynı enerjiye sahip değil. İnsanlara karşı biraz daha toleranslı olmanız gerekebilir.Parasal konularda yenilikler yapabileceğiniz ve kararlarınızı olumlu yönlendirebileceğiniz bir gün. Kafanızdaki planlara gereken sermaye için kapılar açılacakBugün alınganlığınız üzerinizde. Masumca söylenmiş sözleri yanlış anlayabilir, kötüye yorabilirsiniz.  Kova : Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler içindesiniz. Sizi seven insanın sizinle ilgili hazırlıkları var. Ona yardımcı olmalı ve bu aralar kapris yapmamalısınız. Sevgiliniz sizin için güzel şeyler düşünüyor ve planlıyor. Hareketlerinizde dikkatli olun ve onu kendinizden uzaklaştırmayın.Zihinsel yorgunluğunuz yüzünden ilginizi yapacağınız iş üzerinde toplamakta zorluk çekebilirsiniz. Bu da zaman kaybına neden olabilir. Biriken işler sizi daha fazla yorabilir. Kendinizi bir an önce toparlamalısınız.Parasal konularda yenilikler yapabileceğiniz ve olumlu kararlar alabileceğiniz bir gün. Bazı akrabalarınız maddi konularda destek olabilir. Kuracağınız olumlu iletişim, sorunlarınızı paylaşmanızı kolaylaştıracaktır.Bugün bir arkadaşınızın sizi olumsuz yönlendirmesi yüzünden kendinizi üzebilirsiniz. Bazı verilen sözlerin yerine getirilmediğini, her şeyin lafta kaldığını görebilirsiniz  Balık : Aşk yaşantınızda her şey yolunda gidiyor. Fakat bugünlerde sevgilinizle fazla ilgilenemediğinizi düşünmeye başladınız. Bu durum sizi çok sıkıyor ve mutsuz ediyor. Sevgiliniz hakkında kafanızda güzel düşünceler var.İşinizde ilerlemek için elinizden geleni yapıyor, çok disiplinli bir şekilde çalışmalarınızı yürütüyorsunuz. Bu aralar zam ya da terfi beklentisi içerisindesiniz. Bugün bu konuda amiriniz ile kısa bir konuşma yapacak ve ondan umut verici sözler duyacaksınız.Parasal durumunuz ailenizin desteği sayesinde idare eder durumda. Ailenizden maddi olarak destek görmeniz canınızı sıkıyor. Bugün aile büyükleriniz sizin ile bu konuda bir konuşma yapacaklar ve üzülmemeniz gerektiğini ve her zaman sizin yanınızda olduklarını belirtecekler.Kararsızlığınız rahatsız edici olabilir. Bugün ilişkiler güçlü bir biçimde gündeme gelirken sorunlar göze çarpıyor. Düşünce ayrılıklarına da dikkat etmelisiniz

Sayfayı Paylaş