19) 23 Ağustos - Özgür Kız Arkadaşımızın Röportajı

Konu 'Röportaj' bölümünde ◊ΘGöKKuŞΘ◊ tarafından paylaşıldı.

1. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

◊ΘGöKKuŞΘ◊ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16

.

Özlem arkadaşımıza bu başaralı ve samimi röportajı için teşekkür ederiz. Hayatında umarız herşeyde yetenekli oluşuyla anılır. Hayatında başarılar dileriz.

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?
    Etüd odasıyla yaklaşık iki sene önce tanıştım... Çok sevdiğim bir arkadaşıma bir gün edebiyat kitabından bir soru sorduğumda bana bu siteyi önerdi. Ve aradığın tüm cevapları burada bulabilirsin dedi.İşte o günden beri bu siteden kopamadım(kopmayıda düşünmüyorum).Ben siteye ilk üye olduğumda site bu kadar gelişmemişti.Son zamanlarda yapılan yenilikler siteyi daha çekici bir hale getirdi.

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?
    Öncelikle Etüd Odası sayesinde ders notlarım çok yükseldi.Burda herkes birbiriyle yardımlaşma içerisinde.Buradaki yardımlaşma ortamını sevdiğim için ve birilerine yardım ettiğimde mutlu olduğum için sitedeyim:)

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?
    Forum düzenini sağlamak,seviyeli bir forum ortamı oluşturmak için elimden geleni yapardım...

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?
    Karşılıklı saygı ve sevgi...Bu iki unsur olduğu zaman gerisi kendiliğinden gelişiyor:)

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?
    Modluktan atıldığımı anlayınca duyduğum üzüntü anını hiç unutamıyorum.

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?
    Türkçe artık elden gidiyor.Türkçeyi yitiren biziz.Msnde çabuk anlatmak için kelimeleri kısaltmak,mesaj yazarken fazla kontür gitmesin diye ünlü harfleri yazmamak veya özentilik.Kısacası özenti gençlik.Buna siz,biz kısacası hepimiz dahiliz.''Ayhh Şhekerim Çhok Dhatlusun''demek özentilikten başka bişey değildir.İşte bu şekilde Türkçemizi yitiriyoruz.Dİlini kaybetmiş bir millet başka milletlerin esareti altına girmeye mahkumdur..O yüzden bize burada çok büyük bir görev düşüyor.Dilimize Sahip Çıkmak.Forumumuzu bu konuda kutluyorum.Çünkü dilimize sahip çıkıyor.Ve kuralları uymayanlar bu forumdan uzaklaştırılıyor.İşte diğer forumlardada bu uygulama yapılsa o zaman dilimizi kurtarabiliriz.

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.
    Ben 20.06 1992 Bulgaristan Doğumluyum...Bursa'da yaşıyorum.Lise son sınıf öğrencisiyim.Galatasaraylıyım.Sorumluluklarını bilen,sevecen,neşeli,gülen,eğlendiren bir kişiliğe sahibim.Girdiğim ortamda hemen arkadaş edinebilirim.Tabi olumsuz özelliklerimde var.Çok aşırı kıskancım(bu huyumu sevmiyorum ama..ne demişler can çıkar,huy çıkmaz)..Tiyatro oynamaktan çok hoşlanırım.Ve çevremdeki kişilerden ''yeteneklisin''kelimesini duymak beni çok mutlu eder.Edebiyat bölümünde okumak istiyorum.İyi Bir Edebiyat Öğretmeni olmak ve öğrencilerimi bilgilerimle donatmak istiyorum.Umarım bu isteğimi gerçekleştirebilirim.

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?
    Ne üniversite mezunu olmak ne de kendini geliştirmiş olmak hayata tutunmaya yetmiyor..Tutunmak için gereken tek şey malesef'' PARA''

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.
    Dersi çok dikkatli dinlerim.Sınav haftaları sadece sınavlarıma yoğunlaşırım..Ve etüd odasından faydalanırım..Etüd odası sayesinde sözlülerim 100dü..Çünkü sürekli derse katıldığım için öğretmenlerin gözünde çalışkan öğrenci imajı çizdim:):)

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?
    Okul zamanları internette en fazla 2-3 saat durabilirim.Tatilde bir sınır yok.İstediğim zaman internete giriyorum..İnternette bulunduğum süreçte ya etüd odasında oluyorum.Yada yemek tariflerine bakıyorum...Ee bide facebook'a giriyorum(gelişmeleri artık ordan takip ediyorum)

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?
    Ben özgür bir kişiliğe sahibim..Bu yüzdende Nickim Özgür kız:)(turkcell reklamındaki kızla bir alakası yok:-D)

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?
    Evet ''keşke'' dediğim zamanlar oldu..Hatasız kul olmaz...Bende hatalarımın ardından ''keşke''sözcüğünü çok kullanıyorum..

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?
    Ben soğukkanlı olamıyorum.Sinirlendiğim,öfkelendiğim zaman karşımdaki insanı rencide edebilecek kadar kötü birisi oluyorum.

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.
    Adsız hocamız:Siteyi kurmasaydı biz şimdi ne yapardık:)
    Halil İbrahim: Onun yardımıyla site çok gelişti
    Ve tüm modlar:Site düzenini koruyorlar.

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?
    Ben Çok sıcak kanlıyım..Tüm duygularımı olduğum gibi gösteririm:)

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?
    Vardı 5-6 gün önceye kadar...Ama bu işler bana göre değil...bu sene öss var...Derslerimden başka kafama takacak bişey olmaması lazım..:)

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?
    Teknolojiyle aram hiç iyi değildir.Bilgisayar,telefon,televizyon,kamera dışında pek teknolojik aletlerden anlamam

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?
    Annem
    Babam
    Bol bol yiyecek

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?
    Tv ile aram iyi.En çok küçük kadınlar ve Aşk-ı Memnu'yu izliyorum(tabi şu anda sezon finalindeler)Beğenmediğim diziler değilde programlar var..Onlarda evlenme programları..Hiç sevmiyorum bu tarz programları.

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?
    Umarım herkes bu hayatta tüm istediklerini elde eder...Emek olmadan yemek olmaz..Biraz çalışırsak hepimiz istediğimiz mevkiye ulaşırız...Tüm üyeleri kardeşim gibi seviyorum.İyi ki varsınız canlarım,İyi ki tanıdım sizi...Sanal Alemde tanıdığım en iyi dostlarımdan oluşan bu siteye Çok ama Çok Teşekkür ederim..

Röportajı biraz geçiktirdiğimiz için Özlem arkadaşımızdan ve sizlerde özür dilerim (= Diğer röportajlardada aksaklıklar yaşanabilir. İnternetim yok wirelessden girdim ama bu seferde leptop donuyor (= Anlayışınız için teşekkürler.. (=​

.
  2. may queen

may queen Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    özlemcim tam senden beklediğim röportaj olmuş çok güzel ve içten...
  3. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    çok samimi bir röportaj olmuş..Tebrikler =)
  4. Özel Üye Ahmet

Özel Üye Ahmet Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    83
    bayağı alçak gönüllüyüz :p

güzel röportaj olmuş emeğinize sağlık :)
  5. --su--

--su-- Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel bir röportaj olmuş özlem.:)
  6. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    röportajın çok güzel olmuş özlem.Umarım hayat sana tüm istediklerini verir.
  7. özgür_kız

özgür_kız Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    36
    Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar...
  8. özgür_kız

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    36

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

röportajın çok güzel olmuş özlem.Umarım hayat sana tüm istediklerini verir.
    Genişletmek için tıkla...

Umarım hepimize tüm istediklerimizi verir...;)
  • Kaf-kef

Kaf-kef Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    16
    Çok güzeL oLmuş
    iLk geLdiğimden beri özLemi hep çok seviyordum
    çünkü yüreğinin iyiLiği hissediLiyordu
    umarım hep mutLu oLursun şeker:) :)
  • özgür_kız

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    36

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Çok güzeL oLmuş
    iLk geLdiğimden beri özLemi hep çok seviyordum
    çünkü yüreğinin iyiLiği hissediLiyordu
    umarım hep mutLu oLursun şeker:) :)
    Genişletmek için tıkla...

Güzel dileklerin için teşekkür ederim kuşşum..Bende seni çok seviyorum..İyi ki varsınız:p
  • Sayfayı Paylaş