19 Kasım ==> Asimelek*(Leyla) İle Röportajımız

Konu 'Röportaj' bölümünde S. Moderatör Uğur tarafından paylaşıldı.

1. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36

Uzun Bir Aradan Sonra İLk Röportajımız .. Asimelek ( Leyla ) Bakalım Neler Söylemiş :)

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?
    ** 06/Mayıs/10 tarihinde elif (eliftaşdemir) bahsedince üye oldum sonrasındaysa etüt benden kurtulamadı xD.

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?
    ** Türkçemizi korumayı bilen, Türkçemize bu kadar önem veren kişiler arasında olmak. Başka nedenler saymayım (=

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?
    ** Forumumuzun gelişmesi için şunu yaparım bunu yaparım diye atıp tutmayacağım. Eğer ileride bir rütbem olursa o zaman görürüz (= ..

04-) Sizce üyeler arasında iletişim, üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?
    ** Hoşgörü , anlayış ..

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?
    ** O da bana kalsın (= ..

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?
    ** Disiplin, bence en önemli şey disiplin. Etütodasının bu Türkçe konusundaki hassasiyeti Türkçe ‘yi doğru kullanmaya teşviki falan yozlaştırılmaya calışılan dilimizi -az da olsa- konumamızı sağlar.

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.
    ** Liseyi bitirip üniversiteli olma hayelleri olan bir öğrenciyim :). Ayrıca Adanalıyım Allah ın adamıyım diyorum xD. Şunu eklemeden edemiyeceğim bir Fener taraftarıyım .

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?
    ** Azim ..

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.
    ** Yapamadığım sorularda falan yardımcı oluyor etütodası. Okul derslerimde başarılı olmak için izlediğim yol anlatılmaz yaşanılır (=

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?
    ** Hergün nete girerim (=.. Admini olduğum site , etütodası , msn üçlüsündeyim (=

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?
    ** Bu nicki etütodasından önce seçtim. Ben kendimi çok asi biri olarak tanımlarken arkadaşlarım melek diye tanımlıyorlar bende ikisini birleştirdim :)

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?
    ** Keşke dememek için asla asla demeyenlerdenim ama yinede oluyor işte Allah kahretsin ki oluyor .

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?
    ** etütodasında yönetici olduğum bir bölüm yok. Ama başka bir sitede yaşadığım bir şeylerden tansiyonum dengesizleşti bir düşüyor bir çıkıyor :D

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.
    ** Tüm yetkililer isteklerimizle falan ilgileniyor.. Özellikle birilerini seçmeye lüzüm yok.

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?
    ** Zor bir soru (= .. Bilmem , pek ifade etmem aslında onlar çözsünler :p Duygular tutulmak için değiller ya .. İyice karıştı soru (=

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?
    ** Aşk mı aman canı cehenneme (= Şanlı biri yok .

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?
    ** Teknoloji dikkatimi çok çeker .. Abim sağolsun her şeyi ondan öğreniyorum (= ..

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?
    ** bu soru da heryerde karşımda ama benim şu 3 şey sürekli değişiyor (= Birincisi yardım çağırmak için telefon ,ikincisi netiyle beraber bilgisayar (= ve üçüncüsü korkudan ölmeyim diye babam yada abim (=..

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?
    ** Tv ile de aram malesef süper … Biten dizilerden Aşk-ı Memnu var onun tamamını izledim (= . Oynayan dizilerdende Fatmagül ün suçu ne ? yi izliyorum . Beğenmediğim dizi var kaç seneden beri bitmeyen Yaprak Dökümü .

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?
    ** Öncelikle röportaj için teşekkürler … Etütodasının yakışıklı ve güzel üyeleri sizleri seviyorum

Bi Sonraki Röportajımızda Görüsmek Üzere ..​
    ayceNuR, Özlem, Dreamer* ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    uğur ağebey benden sonra yine güzel bir iş çıkarmışsın gerçekten çok uzun zaman oldu. Leyla ablacığımın adminlik yaptığı siteyi çok merak ettim bizle paylaşabilir misin?
  3. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

uğur ağebey benden sonra yine güzel bir iş çıkarmışsın gerçekten çok uzun zaman oldu. Leyla ablacığımın adminlik yaptığı siteyi çok merak ettim bizle paylaşabilir misin?
    Genişletmek için tıkla...
    Beğendiğine sevindim :p Admini olduğum siteyi merak etmişsin , paylaşırım da reklama girmez mi :confused: . Eğer reklam derlerse kaldırırım

(= . Üye olursan pm at yine adım aynı :p
  • 'FirarPerest'

'FirarPerest' Üye

Beğenileri:
    1.646
    Ödül Puanları:
    0
    Keyifli bi röportaj olmuş canım. (=

` Hayatta başarılar..

:)
  • Desert Rain.*

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0

Keyifli bi röportaj olmuş canım. (=

` Hayatta başarılar..

:)

teşekkürler :)
  • Dreamer*

Dreamer* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.971
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç açıklayıcı olmamış. :p Ajan seni :D

Şaka bir yana gayet hoş olmuş :) Emeğinize sağlık . .
  • Desert Rain.*

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0

Hiç açıklayıcı olmamış. :p Ajan seni :D

Şaka bir yana gayet hoş olmuş :) Emeğinize sağlık . .

fazla detaya girmeyim dedim okuyan bezmesin :D amaç okuyanı korumak :D

Teşekkürler ..
  • Lethe

Lethe Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    8.201
    Ödül Puanları:
    113
    Harbiden hiç bir bilgi yok :D

Hoş olmuş :)

Teşekkürler küçük ajan (:)
  • vulnerable

vulnerable Üye

Beğenileri:
    299
    Ödül Puanları:
    0
    Beğenmediğim dizi var kaç seneden beri bitmeyen Yaprak Dökümü .
    Bu lafına bittim :p Aynen bitmedi gitti film ya. :p

Hoş röportaj olmuş :)
    Umarım üniversite hayalini gerçekleştirirsin. Başarılar.
    Desert Rain.* bunu beğendi.
  • Desert Rain.*

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0

Harbiden hiç bir bilgi yok :D

Hoş olmuş :)

Teşekkürler küçük ajan (:)
    birde ajan olduk iyi mi :D rica ederim :p

Beğenmediğim dizi var kaç seneden beri bitmeyen Yaprak Dökümü .
    Bu lafına bittim :p Aynen bitmedi gitti film ya. :p

Hoş röportaj olmuş :)
    Umarım üniversite hayalini gerçekleştirirsin. Başarılar.
    "Umarım üniversite hayalini gerçekleştirirsin. Başarılar "

Çok teşekkür ederim (=
  • Desert Rain.*, 20 Kasım 2010

Sayfayı Paylaş