2 Aralık ==> Merveee_1130 ile Röportajımız

Konu 'Röportaj' bölümünde S. Moderatör Uğur tarafından paylaşıldı.

1. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36

Merve Arkadaşımız iLe Röportajımız Bakalım Neler Söylemiş :

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?

Etut odasıyla tanışalı nerdeyse yıllar oluyor bundan önce adı yanlış hatırlamıyorsam edebiyat yardım portalıydı ozamandan beri üyeyim bu foruma. Hayalimdeki etutodası şuan ki etütodasi diyebilirz git gide büyüyor ve genişliyor aynı zamanda bizlere çok faydası oluyor.

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?

Tabiki yardım almak ve yardım vermek ...

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?

Forum düzenini sağlamak yardım isteyen kişilere yardım etmek gibi ...

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?

Öncelikle birbirlerini tanıması lazım ve en önemliside saygı, hoşgörü ve ön yargılı olmamak ...

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?

Ne yazık ki yok ...

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?

Bence bu fikir çok güzel birşey diğer forumlarda bu yok buda tabiki Türkçemizin yok olmasına neden oluyor ..

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.

Ben Bulgaristanlıyım Türkiyeye geleli baya oluyor ve seviyorum Türkiyeyi. Şuan Kayseri de oturuyorum. Ayrıca kick boxcuyum uzun yıllardan beri yapıyorum Türkiye çapkında ve Dünya çapında derecelerim var ve çok seviyorum bu sporu. Boş zamanlarımda antreman yaparım, roman okurum ve sinemaya giderim ..

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?

Başta ulaşabilceğin bir amacın olmalıdır bence bu amaç olmadan bir yere varılcağını sanmıyorum ...

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.

İlkokul hayatımdan tut lise 3 e kadar düzenli çalıştığımı hiç bilmem ama şuan düzenli çalışıyorum buda üniverstide dolayısıyla. Etutodasının bana baya bi faydası oldu aslında yapamadığım soruları burda arkadaşlarım yardımıyla yapıyorum ..

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?

Okuldan gelir gelmez hemen kendimi internetin başında bulurum ve genelde boş zamanlarımda da internet başında olurum ..

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?

Merve ismim 1130 ise okul numram ...

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?

Keşke kelimesi hiç sevmediğim bir kelimedir aslında benim zor durumda kalmadığım sürece bu kelimeyi kullanmam hayatımda ise keşkelere yer vermemek için elimden geleni yapıyorum ...

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?

Eh arada sırada oluyor tabiki uyardığım halde hala aynı şeye devam edenlere sinir oluyorum. Bu durumda da soğuk kanlılığımı korumaya devam etmeye çalışıyorum ....

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.

Aslında buraya yazılacak okadar kişi var ki ...
    Nisa: Herkesin tanıması gereken biri bence çok seviyorum onu ..
    Zeliha: Sıcak kanlı, dost canlısı biri .
    Umut: Umutun bana çok yardımı dokundu çok dinledi beni moralim bozuk olduğu zamanlar kardeşim gibi seviyorum onu .

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?

Bunu konuşmalarımla belli ederim zaten kendimi tutmayı hiç beceremem bütün duygularımı olduğu gibi gösteririm ...

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?

Bahsedêlim xD ... Tabiki aşık olduğum biri var onu çok seviyorum ama ismide bende kalsın ...

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?

Pekte iyi sayılmaz teknolojiyle aram önce incelerim eğer hoşuma giderse alırım ....

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?

Çikolata ( vazgeçilmezlerimden biridir o olmazsa olmaz ... )
    Telefonum ( ondan asla vazgeçemem )
    Sevdiğim kişi ( onsuz tek başıma oralarda yapacağımı sanmıyorum )

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?

Tv ile aram süper diyebilirim çok izlerim izlediğim dizilerde var tabiki bunlardan biri Deniz Yıldızı diğeri ise Melekler Korusun bunlar dışında da izlediklerim var ama bunlar favori dizilerime giriyor ...

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?

Hepinizi çok seviyorum hayatınız boyunca mutlu olmanızı dilerim ....

Hayatta Başarılar Dilerim :)

Bir Sonraki Röportajımızda Görüsmek Üzere :)
    djumutes bunu beğendi.
  2. DeRin-qirL

DeRin-qirL Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    Mervecim Seni seveni Degil kendı sevdiğini sev sana en buyuk tavsıyem ;) ;)

3. merweee_1130

merweee_1130 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Mervecim Seni seveni Degil kendı sevdiğini sev sana en buyuk tavsıyem ;) ;)

Genişletmek için tıkla...
    sağol canım tavsiyen için xD ..
  • Özlem

Özlem Bu ülke sizi de unuttu(!) - SOMA Özel Üye

Beğenileri:
    3.106
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Konya
    Yoruma ne kadar gerek var bilmiyorum.. Tek kelimeyle Süper Cevaplar Merve^m..;)
  • `☆мiśśiśєℓℓά☆`

`☆мiśśiśєℓℓά☆` Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    489
    Ödül Puanları:
    16
    Canım Benim Çok Güzel Olmuş Çok İçten Ve Samimi Bir Şekilde Cevaplamışsın Soruları

Bizlerde Seni Çok Seviyoruz Hayatta İstediğin Tüm Güzellikler Senin Olsun Meleğim ....!
  • merweee_1130

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    0

Yoruma ne kadar gerek var bilmiyorum.. Tek kelimeyle Süper Cevaplar Merve^m..;)
    sağol özlemim xD ...
  • merweee_1130

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    0

Canım Benim Çok Güzel Olmuş Çok İçten Ve Samimi Bir Şekilde Cevaplamışsın Soruları

Bizlerde Seni Çok Seviyoruz Hayatta İstediğin Tüm Güzellikler Senin Olsun Meleğim ....!
    inşallah bitanem sadece benim değil hepimizin olsun ...
  • Hera.

Hera. Kuşlara takılıp gidiyor aklım. Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    806
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Eskişehir.
    Canım benim çok keyifli olmuş :) Bizde seni seviyoruz.
  • merweee_1130

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    0
    sağol tatlım benim ... iyi ki varsınız
  • Hera.

Hera. Kuşlara takılıp gidiyor aklım. Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    806
    Ödül Puanları: