20 Ocak ==> Haylaz. ( Ebru ) İle Röportajımız

Konu 'Röportaj' bölümünde S. Moderatör Uğur tarafından paylaşıldı.

1. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36

Ebru Arkadaşımız İle Röportajımız Bakalım Neler Söylemiş ;

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?

yaklaşık 1 sene önce tanıştım abim ödevini bu siteden yapıyordu seninde işine yarar dedi linkini verdi o gün bu gündür sitedeyim :) hayalimdeki etut odası şuanki gibi diyebilirim :)

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?

elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmak bilgi alış verişinde bulunmak ve en önemlisi Türkçeyi düzgün şekilde kullanmak

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?

forum düzenini sağlamak ve bilgi alışverişinde bulunmak için diyebilirim..

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?

hoş görü ve saygıya bağlı bence

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?

biraz değişik bir anı ama ilk okul arkadaşımı bu sitede buldum :) :) bir kaç tane daha var ama onlarda başka zamana artık :)

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?

"yha, sheqerimi" gibi türkçe olmayan kelimelerle konuşanlardan özenti insanlardan nefret ediyorum yada türkçe konuşup araya bir ingilizce kelime sıkıştırmalarındanda eğer türksen türkçeyide en iyi şekilde konuşman, yazman ve koruman gerektiğine inanıyorum. Bu açıdan site çok iyi , çok güzel bir amaca hizmet ediyor türkçenin yozlaşmasını biraz da olsa önlüyor.

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.

1993 bursa doğumluyum.. eşit ağırlık okuyorum :) hukuk ve ya siyasal bilimler okumayı düşünüyorum (inşallah tabi)
    gezmeyi ve dans etmeyi çok seviyorum .. 11 yıldır halk danslarıyla uğraşıyorum.. :) Fenerbahçeliyim :)
    yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :)

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?

"Para" Huzur, mutluluk, başarı, sevgi kelimeler yazmak isterdim ama ne yazık ki hepsinin başında bu var.

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.

Yetersiz olduğuma inandığım dersleri çok çok iyi dinlerim sınav haftasıda benden rahatı yoktur herhalde notlarımı gözden geçirmekle yetinirim . Bu sene edebiyat sınavlarımın hepsinden etutodası sayasinde iyi not aldım diyebilirm ..

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?

her gün hiç sektirmeden girerim çoğunlukla etütodasındayım ondan hariç msn de vakit geçiriyorum. Genelde derslerime yarıyacak sitelerde dolaşıyorum.

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?

haylaz. :) genelde babaannem bişey yaptığımda yada o öyle hisettiğinde hemen bu kelimeyi kullanır :) kayıt olurkende aklıma birden o geldi öyle işte :)

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?

Keşke dediğim bir olay olmadı inşallah olmazda Keşke sözcüğünün şeytanın kelimesi olduğunu okumuştum bir yerde bende o düşüncedeyim ..

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?

Kendi bölümünde böyle bir olayla karşılaşmadım. (bir bölümde denk geldim arkadaşlar çok sabırlı davrandılar bende olsam öyle davranırdım herhalde)

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.

Uğur: En başta onu çok seviyorum. Çok iyi , yardım sever, sevecen , dost canlısı bir yapısı var.Bir çok konuda yardımını aldığım hayatımda sık rastlayamayacağım türden bir arakadaş onunla tanıştığıma çok memnunum. Seviyorum onu :)

ayşegül::Çok tatlı biri, onun kadar açık sözlüsünü daha önce hiç görmedim ne düşünüyorsa patır patır söylüyor çok seviyorum onu..
    yasemin : :) çatlak arkadaşım benim kafa yapımız çok uyuşuyor seviyorum onu :)
    gökhancan: Onunla pek samimi değiliz ama yazılarını çok seviyorum (niyeyse onun adınıda paylaşmak istedim :) )

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?

Açık sözlü bir yapım var . Düşündüklerimi biraz yontarak söylerim karşımdakine, sonuçta benim düşündüğüm gibi düşünmüyorsa kırmak istemem ama sinirli anıma gelirlerse... :)

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?

Evet var :) Aşka inanmadığım bir zamanda karşıma çıktı deyim yerindeyse durmuş dünyamı tekrar döndürdü.. :)

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?

Gayet iyi aramız .. elimden geldiğince takip etmeye çalışırım ama piyasaya çıkar çıkmazda satın almam. (malum ilk çıktıklarında el yakan cinsten oluyor fiyatları yazık yani. zaten 1-2 hafta sonra değeri düşüyor gerek yok bence :) )

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?

Bilgisayarım ( internetide dahil :) ), Romeo'm onsuz olamazmışım gibi geliyor, yiyecek- içeçek ( bu ikisini beraber istiyorum . )

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?

İyi diyelim iyi olsun :) aşk-ı memnuyu seyrediyorum :) kimin eli kimin cebinde belli değil romanla pek bağlatısı kalmamış acaba daha ne kadar uzaklaştırırlar diye merakımdan izliyodum ama son bölümleri romana benzemeye başladı gibi genelde programları izliyorum; Çok güzel hareketler bunlar, disko kralı ,muhabbet kralın , beyaz show ,siyaset meydanı ,genç bakışı izliyorum.

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?

Bu sitede olmaktan çok memnunum Türkçenin korunuyor olması insanlık değerlerimize sahip çıkılması fazlasıyla hoşuma giden bir olay .. sözü uzatmaya gerek yok hepsini çok seviyorum yayında ve yapında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum
    Esen kalın ..:)

Ebru Arkadaşımıza Teşekkür Eder , Hep Mutlu OLmasını Dileriz.

Bi Sonraki Röportajımzda Görüsmek Üzere :) Hoşcakalın.

2. _essraa_

_essraa_ Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    29
    Güzel olmuş Ebru'cum... ;)
    Bizde seni tanıdığımıza çok memnun olduk! ;)
    Kazanova bunu beğendi.
  3. Yasemen*

Yasemen* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    826
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatım çok güzel olmuş...

Seni çok seviyorum...

Görüşürüz kendine iyi bak...
    Kazanova bunu beğendi.
  4. a_y_t_ü_l

a_y_t_ü_l Üye

Beğenileri:
    534
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel olmuş Ebru :) Emeğinize sağlık :)
    Kazanova bunu beğendi.
  5. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    emeğinize sağlık..
    güzeldi..:)
    Kazanova bunu beğendi.
  6. Hera.

Hera. Kuşlara takılıp gidiyor aklım. Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    806
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Eskişehir.
    Güzel olmuş tatlım :)

Umarım hep mutlu olursun.
    Kazanova bunu beğendi.
  7. Moderatör Gül

Moderatör Gül Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    973
    Ödül Puanları:
    0
    o ayşegül ben miyim :)
    bizde seni seviyoruz birtanem
    çok güzel olmuş (=
    Kazanova bunu beğendi.
  8. 'FirarPerest'

'FirarPerest' Üye

Beğenileri:
    1.646
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel olmuş Ebru""cum...:)
    Hayatında Başarılar tatlım :)....
    Sevgi_18 ve Kazanova bunu beğendi.
  9. Cixx

Cixx Üye

Beğenileri:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede süper olmuş canım...;)
    Kazanova bunu beğendi.
  10. Kazanova

Kazanova Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    29

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

o ayşegül ben miyim :)
    bizde seni seviyoruz birtanem
    çok güzel olmuş (=
    Genişletmek için tıkla...
    evet sensin canım :)

teşekkür ederim arkadaşlar :)

seviyorum sizi ya :) :p
    Moderatör Gül ve 'FirarPerest' bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş