2007 nin en komik olayları...buyrun..:)

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde selim13 tarafından paylaşıldı.

 1. selim13

  selim13 Üye

  Katılım:
  8 Kasım 2007
  Mesajlar:
  16
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  -Avustralya'da bir kadın, parasını yatırdığı bankanın güvenliğini test etmek için kedisi adına kredi kartı başvurusu yaptı. Banka kediye kredi kartı gönderdi.

  -Almanya'da 100 yaşındaki bir kadın huzurevine yerleşmişti. Fakat bir süre sonra huzurevinin diğer sakinlerinin sıkıcı ve 'çokyaşlı' olduğunu söyleyerek evine geri döndü

  -Küçük bir ülke olan Liechtenstein'da bir sabah İsviçreli askerlerle karşılaşan vatandaşlar ülkelerinin istila edildiğini zannetti. Askerlerin gece eğitimi sırasında yollarını kaybedip farkında olmadan sınırı geçtikleri ortaya çıktı

  -Hong Kong'da 9 yaşındaki matematik dehası March Boedihardjo üniversiteye kabul edildi. Küçük deha dersleri kolay ve sıkıcı bulduğunu söyledi.

  -Bir İngiliz en yüksek dağ olan Everest'in zirvesinde dünyanın ilk cep telefonu görüşmesini yaptı. İlk sözleri ise "Hava çok soğuk'' oldu.

  -Tanzanya'da bir adam, kabile üyelerine atalarının suyun altında gizlenmiş ruhlarını çıkartacağını söyleyerek nehire daldı. Adam bir daha su yüzüne çıkamadı(ataları onu geri bırakmamıs herhaldeki)

  -Belçika'da ülkenin neredeyse bölünmesine neden olan siyasi krizi protesto etmek isteyen bir kişi, ülkeyi internet açık artırma sitesi ebay'da satışa çıkardı. (Alacak olan varsa duyrulur..)

  -Avustralya'da güçlükle nefes aldığı gerekçesiyle veterinere götürülen kedinin kanında yüksek miktarda kokain çıktı. Yapılan incelemede kedinin sahibinin evde bir parti verdiği ve hayvanın parti için hazırlanan kokaini yediği tespit edildi.


  -Amerikalı Leona Helmsley öldüğünde 12 milyon dolarlık servetini köpeği Trouble'a bırakmıştı. Trouble, ölüm tehditlerinden kurtulmak için New York'tan Florida'ya taşındı.

  -İsveç'te bir hayvanat bahçesinde görevlilerin anestezi uygulamaya çalıştığı zürafa, uyuşturucu ilacın etkisiyle personelin üzerine düştü. Bir görevli beyin sarsıntısı geçirirken zürafa 'boynu kırılarak' öldü.

  -Amerika'da bir avcı vurduğu kuşu köpeğinin getirmesini beklerken tüfeğini yere koydu. Geri dönen köpek, yerdeki tüfeğin tetiğine basınca avcı bacağından vuruldu

  -Peru'da sarhoş yayaların, sarhoş sürücülerden iki kat daha fazla ölümlü kazaya yol açtığı ortaya çıktı. Yapılan araştırmada ayrıca, başkent Lima'daki taksi şoförlerinin çoğunun ehliyetinin sahte olduğu saptandı.

  -İngiltere'nin başkenti Londra'daki bir Tayland lokantasından sokaklara duman yayılmasını kimyasal terör saldırısı sanan polis sokağı ablukaya aldı, mağazalar kapatıldı, evler boşaltıldı. Sonradan, dumanın mutfaktaki acılı yemeklerden geldiği anlaşıldı

  -İtalya'nın Palermo kentinde belediye başkanının 110 ehliyetsiz otobüs şoförüne iş verdiği ortaya çıktı. Belediye başkanı, ehliyetsiz sürücülere karşı şimdilik bir şey yapılamayacağını söyledi
 2. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

  ◊ΘGöKKuŞΘ◊ Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  4 Aralık 2007
  Mesajlar:
  915
  Beğenileri:
  649
  Ödül Puanları:
  16
  -Küçük bir ülke olan Liechtenstein'da bir sabah İsviçreli askerlerle karşılaşan vatandaşlar ülkelerinin istila edildiğini zannetti. Askerlerin gece eğitimi sırasında yollarını kaybedip farkında olmadan sınırı geçtikleri ortaya çıktı


  Güzel paylaşım teşekkürler :)
 3. eva_girl

  eva_girl Üye

  Katılım:
  15 Ocak 2009
  Mesajlar:
  32
  Beğenileri:
  22
  Ödül Puanları:
  0

Sayfayı Paylaş