2012 KPSS Tercihleri

Konu 'Güncel Haberler' bölümünde Toгgαи tarafından paylaşıldı.

1. Toгgαи

Toгgαи Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.809
    Ödül Puanları:
    38

Kamu kurum ve kuruluşlarına kadro ataması için KPSS-2012/1 tercih kılavuzu yayımlanacak. Kılavuzda, ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyleri ayrı olmak üzere tercih yapılabilecek kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Adaylar tercihlerini 19-28 Kasım 2012 tarihleri arasında yapacaktır.

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS-2012/1 Tercih Kılavuzunda, ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyleri ayrı olmak üzere tercih yapılabilecek kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Kılavuz 19-28 Kasım 2012 tarihleri arasında ÖSYM’nin

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

internet adresinden yayımlanacak.

Kılavuzda yer alan kadro ve pozisyonlardan tercih yapabilmek için, 7-8 Temmuz 2012 tarihlerinde yapılmış olan 2012-KPSS Lisans veya 22-23 Eylül 2012 tarihinde yapılmış olan 2012-KPSS Ortaöğretim/Önlisans’a girilmiş ve ortaöğretim mezunları için KPSSP94, ön lisans mezunları için KPSSP93 ve lisans mezunları için KPSSP3 puanının alınmış olması gerekmektedir.

Adaylar tercihlerini 19-28 Kasım 2012 tarihleri arasında, kılavuzda yer alan kurallara göre, ÖSYM’nin

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

internet adresinden TC Kimlik Numaraları ve şifrelerini kullanarak kendileri yapacaklardır. ÖSYM’ye posta yoluyla gönderilen veya elden verilen tercih listeleri geçerli olmayacaktır.

Tercih süresi kesinlikle uzatılmayacaktır. KPSS-2012/2 Tercih Kılavuzuna göre yapılacak yerleştirmeye başvuracak adayların kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.
    Murat AKSOY bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş