2013 Mayıs Ayı Burç Yorumları

Konu 'Astroloji' bölümünde kitapkurdu tarafından paylaşıldı.

 1. kitapkurdu

  kitapkurdu MEDRESE Gerisi Vesvese. Özel Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  4.278
  Beğenileri:
  1.583
  Ödül Puanları:
  113

  Astrolog Rezzan Kiraz Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu  Artık aksiyon kahramanı Mars ileri harekette olduğuna göre bu ay sürekli bir ilerleme gösterebilirsiniz. Öte yandan Mars Kişisel Gelişime ilişkin 6. Evinizdeki tanıdık bölgeyi ziyaret ettiği için, zaten gözden geçirmiş olduğunuzu sandığınız yaşam tarzınıza ilişkin seçimler yapmanız gerekebilir. Dağınık İkizler’deki desteğe muhtaç Venüs 15 Mayıs’ta İletişime ilişkin 3. Evinizde yavaşlayıp gerileme dönemine girerken bu deja-vu deneyimleri daha can sıkıcı bir hal alarak, tatmine ulaşmanızı erteleyebilir ve uygun bir sonuca varmıyormuş gibi görünen konuşmaları defalarca tekrarlamanıza neden olabilir.

  Duygusal Akrep’teki Dolunay 5 Mayıs’ta Ortak Kaynaklara ilişkin 8. Evinize düşerek büyük ihtimalle kimin payına neyin düştüğü konusunda bir anlaşmazlık getiriyor. Özellikle dışavurumcu Merkür basite indirgeyen Boğa’ya 9 Mayıs’ta girip bedeli ne olursa olsun inatçılığa teşvik ettiğinde topluluğun mal mülkü konusunda açık fikirli olmanın hayati bir önemi var.


  Neyse ki 13-16 Mayıs tarihlerinde Mars, Merkür ve zorlu Plüton’la istikrarı sağlayıcı bir Büyük Üçgen oluşturduğunda, sandığınızdan daha fazlasını başarmanızı sağladığında, bir motivasyon enerjisi patlaması ve fikirleriniz için destek kazanıyorsunuz. Ancak zihinsel huzurunuz uzun sürmüyor, çünkü Venüs’ün geri hareketi, umutlu Jüpiter’in 16 Mayıs’ta alaycı Satürn’e ve 17 Mayıs’ta kinci Plüton’a yaptığı hayal kırıklığına uğratan açılarla birleşiyor.


  Olumsuz duyguları bir kenara bırakın, 20 Mayıs’ta bir Yeniay Tutulması -Güneş’in esnek İkizler’e 20 Mayıs’ta girişinden sadece saatler sonra- hayatınızı kendiniz için daha kolaylaştırmak amacıyla bir anda fikrinizi değiştirebileceğinizi işaret ediyor. Neyse ki 22 Mayıs’ta Merkür iyimser Jüpiter’le buluştuğunda, 24 Mayıs’ta İletişime ilişkin 3. Evinize girdiğinde ve 27 Mayıs’ta Güneş’le hizalandığında başkalarının peşinizden gelmelerini daha kolay sağlayabilirsiniz.
 2. kitapkurdu

  kitapkurdu MEDRESE Gerisi Vesvese. Özel Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  4.278
  Beğenileri:
  1.583
  Ödül Puanları:
  113
  Astrolog Rezzan Kiraz Nisan 2013 Boğa Burcu Yorumu  Geçmişi yeniden düşünmek bu ay sizin için ileri bakmak kadar önemli olabilir. Yönetici gezegeniniz Venüs 15 Mayıs’ta gerileme dönemine giriyor ve 27 Haziran’a kadar Gelirlere ilişkin 5. Evinizde geri gidiyor. Bu durum finansal evinizi düzene koymanız, borçlarınızı azaltmanız ve kaynaklarınızı daha etkili kullanmanız için sizi zorluyor. Aşk gezegeninin geri gidişi romantik anıları canlandırarak geçmiş özlemi ve geçmişinizden biriyle yeniden bağlantıya geçme arzusu yaratabilir.

  Bu gerileme dönemi, tamamen geliştirmediğiniz yetenek ve hünerlere ilginizi uyandırıyor; bununla birlikte ufak bir onarma niteliği taşıyan bir çalışma, bu yetenekleri düşündüğünüzden daha hızlı keskinleştirebilir. Gizemli Akrep’teki Dolunay 5 Mayıs’ta güçlü ışığını Ortaklara ilişkin 7. Evinizde parlatıyor ve bu da sakinleşmekte olan ilişki sorunlarını kaynatabilir. Öfke ve kıskançlığın patlak verme ihtimalinin bulunduğu duygusal açıdan yüklü bir zaman bu. Öte yandan özel ve mesleki ilişkilerinizi daha derinden anlayabilmeniz için bir fırsat böylece neye ihtiyacınız olduğunu açıkça belirleyebilir ve sonra bunu elde etmeye konsantre olabilirsiniz.

  13 Mayıs’ta, Güneş şanslı Jüpiter’le güvenilir Boğa’da buluştuğunda özgüveniniz ve gelecekle ilgili umutlarınız adeta tavana vuruyor.


  Öte yandan her ne kadar ne istediğinizden ve nereye gittiğinizden emin olsanız da, gideceğiniz yere varmak için bazı düzenlemeler yapmanız ve bazıtavizler vermeniz gerekebilir. Güneş’in ayın 20′sinde çok işlevli İkizler’e girişi 2. Evinizde meydana geliyor, mali konuları gündeme taşıyor. Birkaç saat sonra, pratik olmayan hayalleri ve planları bereket bahçenizden ayıkladığınız takdirde, Ikizler’deki Yeniay Tutulması para getiren fikirlerin kökleşmesini sağlıyor.​
 3. kitapkurdu

  kitapkurdu MEDRESE Gerisi Vesvese. Özel Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  4.278
  Beğenileri:
  1.583
  Ödül Puanları:
  113
  Astrolog Rezzan Kiraz Mayıs 2013 İkizler Burcu Yorumu  Çatışan kozmik mesajlar iletişim mekanizmanızı hızlandırıyor ayrıca sizi artan inzivanın huzur ve sessizliğine teşvik ediyor. Paradoksal olarak, arkadaşlarınız sizin için her zamankinden daha önemli, çünkü bu ay konuşkan Merkür, Sosyal İlişkilere ilişkin 11. Evinizde, heyecanlı Koç’ta. Ama kıvrak zekânız, gerçek anlayışın yerini tutmuyor ve Merkür’ün 5 Mayıs’ta yargılayıcı Satürn’e kaygı verici karşıt açısı -şiddetli Akrep Dolunayı’yla aynı gün- kaygısız ruh halinizin başkalarına eğlenceli ve keyif verici gelmeyebileceğini size hatırlatıyor.


  Merkür’ün 9 Mayıs’ta neşeli Boğa’ya ve Mahremiyete ilişkin 12. Evinize girişi yavaşlamanız ve belki bir süreliğine inzivaya çekilip daha rahat bir yaşam biçimini benimsemeniz gerektiğine bir başka işaret. Üç gezegen, Merkür, Güneş ve Jüpiter gizemli 12. Evinizden geçerken sizi oyalayacak bazı şeyler olacaktır.


  Zevk arayan Venüs 15 Mayıs’ta burcunuzda gerileme dönemine girerek düşünmek ve yalnızlık için ihtiyacınızı arttırıyor. Bu arada, 7 Ağustos’a kadar uzayan bir sürede kalmak için Benliğe ilişkin 1. Evinizde bulunarak, sabırlı olanlara aşk ve parayla ilgili ödüllerini sunuyor.

  Ama beklemek sizin güçlü noktanız değil ve Güneş’in 20 Mayıs’ta, Güneş tutulmasına sadece saatler kala havai İkizler burcuna girişi, sizi endişeli bir ruh haline sokabilir. Bununla birlikte, eğer eski beklentilerinizi bir kenara bırakmaya istekli olursanız, bu Yeniay Tutulması ayrıca taze bir döngünün başlangıcıdır. Yönetici gezegeniniz Merkür 24 Mayıs’ta şamatacı İkizler burcuna doğru kanatlandığında hayatınızın ilerleyişi hızlanıyor.
 4. kitapkurdu

  kitapkurdu MEDRESE Gerisi Vesvese. Özel Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  4.278
  Beğenileri:
  1.583
  Ödül Puanları:
  113
  Astrolog Rezzan Kiraz Mayıs 2013 Yengeç Burcu Yorumu  20 Mayıs’a kadar Güneş Arkadaşlar ve Ortaklara ilişkin 11. Evinizde bulunmaya devam ettiğine göre ayın büyük kısmı boyunca gruplarla ilgili durumlarda ışıl ışıl parlıyorsunuz. Bilgi zengini Merkür, ayın 9′unda güvenilir Boğa’da partiye katılarak, bir ekibin parçası olduğunuzda iletişime, bağlantılar kurmaya ve fikirlere teşvik ediyor.

  Yine de başkalarıyla ne kadar meşgul olursanız olun, ayrıca mahremiyete doğru çekiliyorsunuz; spot ışıklarını terk etmek ve insanlar arası etkileşimin daha az bulunduğu sessiz yerler aramak size cazip geliyor. Sosyallik gezegeni Venüs gizemli 12. Evinizde yavaşlıyor, 15 Mayıs’ta gerileme dönemine giriyor ve 27 Haziran’a kadar geri harekette bulunuyor.

  Göz önünden kaybolmayacaksınız ama günlük aktivitelerden uzaklaşmak ve hayatınıza daha objektif bir bakış açısıyla bakmak konusunda her fırsatı değerlendireceksiniz. 16-17 Mayıs’ta önsezili Jüpiter Satürn ve Plüton’la stresli açılar kurduklarında nereye uygun olduğunuzu bulmanız önemlidir. İlişkilerden ne istediğinizi yeniden değerlendirmek ve uzun vadeli planlarınızı yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz.


  20 Mayıs’ta İkizler’deki Yeniay, 12. Evinize düşen ve hülyalı Neptün’le kare açı yapan bir Ay Tutulması sizde her şeyden kaçma isteği uyandıracak kadar hassaslığınızı arttırıyor. Hak edilmiş bir tatile ya da manevi bir inzivaya kaçmak, pilinizi şarj etmeniz ve inancınızı tazelemeniz için iyi bir yoldur. Bununla birlikte pratik konulara ara vermemeniz önemlidir; eğer dikkatinizin başka yerlerde fazla dolaşmasına izin verirseniz bu konular iyice karmakarışık bir hale gelecektir. Aslında, bu tutulma, birkaç farklı spritüel yöne çekilmektense, oyalanmaları yarıda kesmeniz ve size rehberlik edecek tek bir gerçeğe odaklanmanız konusunda bir ihtiyacı işaret ediyor.​
 5. kitapkurdu

  kitapkurdu MEDRESE Gerisi Vesvese. Özel Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  4.278
  Beğenileri:
  1.583
  Ödül Puanları:
  113
  Astrolog Rezzan Kiraz Mayıs 2013 Aslan Burcu Yorumu  Hayatınızda bu ay önünüzde gelişim için büyük bir potansiyeli sunan yeni seçenekler açılıyor. Ama gerçekte ne istediğinizi iyice düşünmeden gelecek için hazır olmayacaksınız. 4 Mayıs, 7 Mayıs ve 13 Mayıs’ta bir dizi genişletici açı size ufak ufku gösteriyor ve buna ulaşmanız için yeterli özgüveni kazandırıyor. Ama 5 Mayıs’ta karmaşık Akrep Dolunay’ı Temellere ilişkin 4. Evinize spot ışığını tutarak muhtemelen şu anda yolunuza çıkan geçmişten gölgeleri ortaya çıkarıyor.

  Ayrıca, düşünceli Merkür’ün yargılayıcı Satürn’e karşıt açısı, planınızın zayıf noktalarını iyileştirinceye kadar ilerlemenize engel olan bir dur ışığı gibi. 9 Mayıs’ta Merkür kararlı Boğa’ya girdiğinde direniş azalıyor ve 13-16 Mayıs’ta üç yardımcı üçgen açı şimdiki konumunuzu güçlendiriyor.

  Bununla birlikte sevimli Venüs’ün 15 Mayıs’tan 27 Haziran’a kadar süren gerileme döneminde enerjiniz değişiyor. Bu ters dönüş Sosyal İletişime ilişkin 11. Evinizde meydana geliyor; kaybettiklerinizle kazandıklarınızı ölçmek için eski ilişkilere bakmanın ve belki eski bir aşk öyküsünü yeniden canlandırmanın zamanıdır.


  Kariyere ilişkin 10. Evinizdeki iyimser Jüpiter kötümser Satürn’le 16 Mayıs’ta ve şüpheci Plüton’la 17 Mayıs’ta huzur bozan açılar kurduğunda şimdiki hırslarınızın önemini sorgulayabilirsiniz. Dinlenmek bilmez İkizler’de 20 Mayıs’taki Güneş Tutulması fütürist 11. Evinizi sarsarak, artık önemini kaybetmiş görünen eski ilişkileri korumaktansa şimdiki ilişkilerinizi yansıtan yeni dostluklar kurmanız için sizi motive ediyor.
 6. kitapkurdu

  kitapkurdu MEDRESE Gerisi Vesvese. Özel Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  4.278
  Beğenileri:
  1.583
  Ödül Puanları:
  113
  Astrolog Rezzan Kiraz Mayıs 2013 Başak Burcu Yorumu  Yılın başlangıcında aktif Mars hareket etmektedir ve 23 Ocak tarihinde sizin burcunuz bozulma bölgesine doğru hareket etmeye başlar. İleri doğru itilen gezegen daha sonra 13 Mayıs’ a kadar Kişiliğe ilişkin 1. Evinize doğru geriye hareket edecektir, yeni mücadelelere girişmeden önce gevşemiş uçları bağlamanın zamanıdır. Her zaman olduğundan daha ürkek bir yapıda olabilirsiniz ve belki de gecikmeler nedeniyle sinirlenirsiniz ve herhangi bîr şeyi gerçekleştirmek için gerekli zamanın ötesinde ekstra çabalar nedeniyle kendinizi bitkin hissedersiniz. Bu dönemi geri adım atmak için kullanın, artık faydalı olmayan eski alışkanlıklarınızı yeniden gözden geçirin, sağlık ve yaşam tarzınızı düzene sokmanın yeni yollarını benimseyin.

  Para konusu bu yılın başka bir anahtar meselesidir. Bundan 5 Ekim’e kadar Kendine Güvene ilişkin 2. Evinizdeki Satürn sorumludur. Bu geçiş ayrıca kendinize iyi davranmanızı ve zayıflıklarınızı güçlendirmeniz için bir duygusal denge sürdürmenizi size anımsatacaktır. Saygı gördüğünüz ve fikirleriniz dinlendiği zaman başarılı olmak için ihtiyacınız olan güven ve statüyü elde edersiniz. Yabancılara veya büyük gruplara karşı kısa konuşmalar yapma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız iletişim yeteneklerinizi geliştirmek için kurslara giderek bu konuda kendinize yatırım yapmak mükemmel bir fikir olacaktır. 2. Evin çekici yöneticisi olan Venüs 15 Mayıs’tan 27 Haziran’a kadar Kariyere ilişkin 10. Evinizde bulunacak şekilde geriye gidecektir. Pozitif açıdan, bu sizin profesyonelce fayda sağlayabileceğiniz geçmişten birisiyle yeniden bağlantı kurmanızı sağlayabilir veya etkin olmayan bir yeteneğinizi yeniden canlandırabilir. Ancak, başkalarıyla karmaşık etkileşimler işinizi daha zorlaştırabilir. İlişkileri düzeltmek yeni ve farklı bakış açıları elde etmenizi sağlayacak şekilde esnek ve dostça bir tutum sergilemenizi beraberinde getirir.

  Boğa burcundaki cömert Jüpiter 11 Haziran’a kadar Yüksek Öğrenime ilişkin 9. Eviniz aracılığıyla hareket ederek pratik uygulamalara sahip olarak öğrenme yeteneği sağlar. Onun temel derslerinden birisi çok fazla ayrıntıyla zihniniz için yük olan şeylerin uçup gitmesine yardımcı olarak basitliktir. Temel ilkeleri kavramak yıldızlara giden merdiveninizdir, daha zengin bir anlam ve amaç duyumuyla sizi ödüllendirir. Ardından, 11 Haziran’da, Jüpiter İkizler burcuna ve profesyonel yaşantınızdaki seçenekleri artırmak için bir yıl boyunca kalacağı 10. Evinize geçer. Önünüze çıkan ilk fırsata kapılmayın—Jüpiter’in 25 Haziran ‘daki bulanık Neptün ‘le oluşturduğu tehlikeli kare bulunulan vaatlerin doğru olduğunu düşünmenize yol açacak şekilde ayartılmanıza neden olabilir. Doğal eleştirel yargınız yanılgıya uğrayabilir, bu nedenle aklınız ve sağduyunuzu ön plana çıkaracak şekilde işle ilgili durumları çifte kontrolden geçirmelisiniz.
 7. kitapkurdu

  kitapkurdu MEDRESE Gerisi Vesvese. Özel Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  4.278
  Beğenileri:
  1.583
  Ödül Puanları:
  113
  Astrolog Rezzan Kiraz Mayıs 2013 Terazi Burcu Yorumu  Bu yıl ilerlemenizi engellemiş olan ertelemelerden özgür olduğunuz için mutlusunuzdur—ancak siz hâlâ kendi motivasyon eksikliğinizi aşmaya gereksinim duyabilirsiniz. Hem zihinsel Merkür hem de fiziksel Mars geçen ay ilerlemeye dönmüşlerdir ve onlar artık kendi normal hızlarını yeniden kazanmışlardır. Siz sonunda kendi düşüncelerinizle eylemde bulunabileceksinizdir.


  Ancak, ironik olarak, yönetici gezegeniniz Venüs -araştırmacı İkizler ve Maceraya ilişkin 9. Eviniz- ayın ilk yarısı boyunca durma noktasında yavaşlar. Sevgi gezegeni 15 Mayıs’ta gerilemeye başlar, gelecekte sizi bekleyen çeşitli hazları beklemek yerine geçmişi anımsamak üzere kendi arzularınıza odaklanırsınız.

  Neyse ki, bu dönem -Venüs 27 Haziran’da ilerlemeye dönene kadar- aşk yaşantınızı dengede tutabilir ve yılın geri kalan döneminde yolculuk veya eğitim için uzun dönemli planlarınızı güçlendirme şansını size verir, çünkü Venüs tüm ay boyunca gerçekçi Satürn ile yakın bir üçgen içinde eşzamanlı olarak hareket eder.

  Bu sırada, 5 Mayıs’ta anlaşılması güç Akrep burcundaki Dolunay, Kişisel Kaynaklara ilişkin 2. Evinizde, bir ilişkiyi olumsuz olarak etkileyen olası finansal sorunları ortaya koymaktadır. Partnerliğe ilişkin 7. Evinizdeki açık yürekli Merkür ile alçakgönüllü Satürn’ün karşı karşıya gelmesi paranızı elinizde tutmanın daha olgun bir yolunu size göstermiştir.

  Ancak sizin mali durumunuz muhtemelen sahip olduğunuz mallarla bağlantılıdır. Mahremiyet ve Paylaşılan Kaynaklara ilişkin 8. Evinizde 16-17 Mayıs’ta Satürn ve Plüton tarafından baskı kurulmuştur. Değişken İkizler 20 Mayıs’ta Yeniay Tutulması’nda Büyük Fikirlere ilişkin 9. Evinizde heyecana neden olur, sizin odaklanmanız yakın tarihli finansal ve ilişki konularından uzaklaşır ve gelecek için umut aşılar.
 8. kitapkurdu

  kitapkurdu MEDRESE Gerisi Vesvese. Özel Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  4.278
  Beğenileri:
  1.583
  Ödül Puanları:
  113
  Astrolog Rezzan Kiraz Mayıs 2013 Akrep Burcu Yorumu  Bu ay ilişkilerde değişkenlik gözükmektedir. Etrafınızdaki bazı kişilerle yakınlaşırken diğerleriyle uzaklaşırsınız. Partnerlerden gelen azalan arzu ve tutarsız mesajlar ne olursa olsun, kişisel yaşamınızdaki bu değişiklikler sizin esnek olmanız durumunda daha kolay bir şekilde akış gösterecektir. 5 Mayıs’ta tutkulu Akrep burcundaki Dolunay sizi önemli bir karar almaya yönlendirecektir. Sizin burcunuzdaki Ay’ın yoğunluğu gereksinimleriniz hakkında biraz kuşku duymanıza yol açacaktır.


  Eğer birisiyle bağlarınızı koparmanın zamanının geldiğini düşünüyorsanız, Dolunay ile karşı karşıya olan Partnerlere ilişkin 7. Evinizde Jüpiter olduğunda bu doğru zaman olacaktır. Ancak Merkür’ün 9 Mayıs’ta 7. Evinize ve Boğa burcuna girmesi kişisel ve profesyonel bağlantılarınız hakkında düşüncelerinizi açığa çıkarmanın zamanı geldiğini göstermektedir.

  Romantik Venüs 15 Mayıs’ta Mahremiyete ilişkin 8. Evinizde geriler. Sizin azminiz zayıflayabilir çünkü daha karmaşık konularla karşı karşıya kalırsınız. ManyetikVenüs ilişkinizi geri doğru çekebilir çünkü 27 Haziran’da sevgi gezegeni Venüs yeniden ileri doğru gitmeye başlayıncaya kadar ilişkilerde sorunlar ortaya çıkabilecektir.


  Kararsız İkizler Güneş Tutulması’nda, 20 Mayıs’ta Derin Paylaşmaya ilişkin 8. Evinizde müttefiklerinizle normal dışı karmaşa yaşayabilirsiniz. Bu güçlü Yeniay Tutulması tuhaf Neptün’le gergin bir kare oluşturur. Bu dizilim aynı zamanda partnerlerle yaşanan sorunlarda affedici olma durumu yaratacaktır.​
 9. kitapkurdu

  kitapkurdu MEDRESE Gerisi Vesvese. Özel Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  4.278
  Beğenileri:
  1.583
  Ödül Puanları:
  113
  Astrolog Rezzan Kiraz Mayıs 2013 Yay Burcu Yorumu  9 Mayıs’a kadar Sevgi ve Yaratıcılık konusuna ilişkin 5. Evinizde ve Koç burcundaki dost canlısı Merkür ile ilişkiler heyecan yaratacaktır. Merkür 3 Mayıs’ta İkizler burcunda şefkatli Venüs ile destekleyici bir altmışlık oluşturur, bu sizin hayatınıza özel birinin girmesini davet etmek anl***** gelir. Pragmatik Boğa burcunda Güneş Ayrıntılara ilişkin 6. Evinizde disiplin ve kararlılığı vurgulamaktadır. Ancak yaşamınızdaki küçük değişikliklerle 13 Mayıs’ta cömert Jüpiter’le birleşmeye doğru hareket eden Güneş’in olumlu etkisini görebilirsiniz.


  Bu süreçte, tutkulu Akrep burcundaki Dolunay 5 Mayıs’ta Sırlara ilişkin 12. Evinizi aydınlatır ve 6. Evinizdeki Güneş ile karşı karşıya gelir. Bu, işinizle olan sorunları aşma konusunda gizli motivasyonlarınızı ortaya çıkaracaktır. Akıllı Merkür aynı günde hırslı Satürn ile karşı karşıya gelir, bu sizin kaygılarınızı ortaya çıkaracak ve alternatif bir bakış açısı ortaya koyacaktır.

  Geçmiş bir romantik ilişkiniz geri dönebilir. Bu 15 Mayıs – 27 Haziran döneminde Venüs Partnerlere ilişkin 7. Evinizde gerilerken olacaktır. Bu, ayrıca sizin haz beklentisi içinde olduğunuz bir zaman olacaktır. Neyse ki, sağduyunuz mahremiyet konusunda temkinli bir yaklaşım içinde olmanızı sağlayacaktır. Beklentilerinizi gerçekçi bir yapıda tuttuğunuz sürece tatmin olma durumunuz fazla olacaktır. Kavgacı bir İkizler burcunda Dolunay Tutulması 20 Mayıs tarihinde gerçekleşecektir.

  Bu, 7. Evinizde fazladan enerjiye yol açacaktır. Ancak onun hüzünlü Neptün ile kare oluşturması, eğer gerçeklerle hayalleri birbirine karıştırıyorsanız, başka bir kişiyle olan bağlantınızı zayıflatacaktır. Merkür’ün 22 Mayıs’ta dışadönük Jüpiter ile kavuşumu ve 24 Mayıs’ta 7. Evinizde bulunması bir güven ve anlaşılırlık duygusu taşıyacaktır. Bu, istediğiniz şeyi tartışma konusunda iyi bir zaman oluşturacaktır.​
 10. kitapkurdu

  kitapkurdu MEDRESE Gerisi Vesvese. Özel Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  4.278
  Beğenileri:
  1.583
  Ödül Puanları:
  113
  Astrolog Rezzan Kiraz Mayıs 2013 Oğlak Burcu Yorumu  Bu ay kişisel ilişkilerinizde artış olmasına karşın, işyerindeki işbirliğiniz daha karmaşık hale gelebilir. Güneşin sıcaklığı 20 Mayıs’a kadar Aşka ilişkin 5. Evinizi ısıtmayı sürdürecektir. Bu, sizi kişiliğinizin sevecen ve oyunbaz yönlerini göstermeye teşvik edecektir. Konuşkan Merkür’ün 9 Mayıs’ta yaratıcı 5. Evinize girmesi sanat ve yüreğiniz hakkında duygularınızı daha kolay ifade etmenizi sağlayacaktır. Sizin açık olma istekliliğiniz 13′ünde, Güneş’in gösterişli Jüpiter’le birleşmesi sonucunda, güçlenecektir.


  Onların birliği fikirlerinizi güçlü bir şekilde sunmanızı sağlar. 5 Mayıs’ta ince eleyip sık dokuyan Akrep burcundaki Dolunay Gruplara ilişkin 11. Evinize düşer. Bu, işbirliği ile yapılan projelerin daha etkili olmasını sağlayacaktır. Başkalarıyla çalışma şeklinizi değiştirmek, önceliklerinizi oluşturmada size yardımcı olacaktır.


  15 Mayıs’ta Venüs Çalışmaya ilişkin 6. Evinizde gerilemeye döner. Onun altı haftalık gerilemesi dikkatinizi dedikodular ve rahatsız edici kişisel konulara yöneltecektir. Bu, profesyonel işbirliğinizi yeniden incelemeniz için başka bir işarettir. İşinizin zirvesinde kalabilmek için bazı ayarlamalar yapmanız gerekmektedir. Ancak Güneş’in 20′sinde 6. Evinize ve İkizler burcuna hareket etmesi sağlığınızı korumanın alternatif yollarını keşfetmek için yeteneklerinizi geliştirme yönünde sizi motive eder.

  20 Mayıs’ta ayrıca İkizler burcunda Yeniay Tutulması meydana gelir. Neptün’ün bu tutulmaya kare oluşturması mesleki hayallerinize esin kaynağı olabilir. Ancak eğer aşırı çalışmanızı azaltmazsanız zihinsel ve fiziksel olarak tükenme durumuna gelebilirsiniz.​

Sayfayı Paylaş