21) 25 Ağustos - 2αн!_∂3 Arkadaşımız ile Röportajımız

Konu 'Röportaj' bölümünde ◊ΘGöKKuŞΘ◊ tarafından paylaşıldı.

1. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

◊ΘGöKKuŞΘ◊ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16

.

Zahide arkadaşımıza bu renkli röportajından dolayı teşekkür ederiz. Aynı zamanda hepimizinki gibi siteye üye olmasında edebiyat ödevinin vesile olmasından dolayı çok mutluyuz.. (= İyiki aramızdasın ve hiç ayrılmazsın.. (=

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?
    08.11.07 Tarihinde .=) Aslında edebiyat ödevimi ararken arkadaşım tavsiye etmişti “edebiyat yardım platformu” diye açılmıştı ilk başta.Sonra buraya yönlendirildi.Çok iyi hatırlıyorum ilk üye olduğumda 10 a yakın üyemiz vardı.=)Başlarda sadece ödev yapmak için girdiğim bu site sonraları bende bağımlılık yaptı.))

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?
    Öğrenci arkadaşlarıma yardım etmek ,kurallar doğrultusunda bilgi paylaşımında bulunmak.

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?
    Kurallar doğrultusunda arkadaşlarımla bilgi alışverişinde bulunmak.

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?
    Kurallara uymakla beraber diğer önemli olan insanlık görevi hoşgörülü olmak , alttan almak ,kırıcı konuşmamak.=)

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?
    Hmm .=)Iı ? Uzun süredir buradayım ama öyle unutamadığım bir şey olmadı sanırsam.=) Yeri değil belki ama ben gene de belirtmek istiyorum. =d Ben başta bu röportaj konusuna pek sıcak bakmamıştım. Hatta onaylamamıştım.Ama şimdi yanıldığımı düşünüyorum .

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?
    Sadece bir forum için değil.!Hayatımızda da güzel Türkçe’mizin kıymetini bilmemiz gerekiyor .Konfüçyüs`ün `Bir milleti yok etmek istiyorsanız işe önce dili ile başlayın.` sözü herşeyi özetliyor bence. Eğer dilimizi kaybedersek benliğimize de kaybederiz. Ve bu da teknoloji sayesinde giderek artıyor.
    07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçını yazınız.

O4.o8 .1992 Antalya doğumluyum.17 senedir de Antalya’da ikametgah ediyorum =D Bu sene lise 4. sınıfı okuyacağım.Düz lise okuruz =d GALATASARAY ’lı olduğumu da belirteyim efem. TM bölümündeyim. Ama matematikten nefret ederim. Felsefeye karşı bir ilgim vardır.

Fotoğraf çekmekten ve paylaşmaktan çok hoşlanırım. Yüzmeyi de severim boğulmadığım sürece =D=D. Edebiyata karşı da az çok ilgim vardır. Amatörce şiir yazarım. Hayatın acımasızlığını genel tema olarak alırım kendime. Siyah severim. Arkadaşlarım beni “karamsar “olarak nitelendirir.)Oysa ben ; hiç gerçek olmayan pembe hayallerde yüzmektense , gerçeklerde boğulmayı yeğlerim. Haksızlığa ve şerefi olmayana hiç ama hiç tahammül edemem.Karşımda kim olursa olsun.! Genellikle Sagopa Kajmer dinlerim.Bazen değişir elbet ruh halime göre.Ee 2 paragraf olmuş zaten.))

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?
    Ailemin yanımda olması ,ve sağlık ; her şeyden önemli.Ama doğrusunu yazmak gerekirse diğer koşul da elbette uğruna şarkılar yazılan” para “ derim.

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.
    Eskiden sadece sınav günleri çalışırdım sınavlarıma, ama artık değişme zamanı geldi .Etutodası özellikle edebiyat dersinde çok yardımları oldu bana. =)Sözünü etmişken site kurucusu Giresun’da edebiyat öğretmenliği yapan Murat Hoca’mıza da saygılar…

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?
    Aslında ben bir internetkoliğim diyebilirim. Malum bu sene sınav var daha az takılmaya çalışıcam inşallah =) Okullar açıldığında mod.luğumu da bırakmak istiyorum.) Ama internete girdiğimde ilk uğradığım etutodası veya facebook olur…

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?
    İsmim.

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?
    Keşkeler .. Ahh o keşkeler kimin hayatında olmaz ki .Ama keşke demek yerine iyi ki yapmışım dediklerimi hatırlamak istiyorum.Hayatım keşkelerle ve pişmanlıklarda doldu zaten.

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?
    Ufak tefek olaylar dışında bir kez unutamadığım bir şey olmuştu Usta bilir.Açmak istemiyorum.Gereksiz bir meseleydi oldu bitti geçti gitti zaten.

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.
    Burada herkes, ben dahil olmak üzere birbiriyle bilgi alışverişinde bulunuyor..İsim vermek haksızlık olur diye düşünüyorum.(;

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?
    Karşımdaki insana bağlı .Ama genellikle olduğu gibi söylerim ya evet söylerim ben içimde tutamam D: Lanet olsun içimdeki insan sevgisine D:

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?
    Var-dı bir zamanlar.Platonik . Artık yok.Zaten kendini şanslı biri zannettiğini de hiç sanmıyorum .D Canı sağolsun =P Arabesk takılalım =d

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?
    İyidir iyi aramızdan su sızmaz =P

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?
    Allah düşürmesin.

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?
    Kendisine çok zaman ayırmadığım için beni pek sevmez .Ama Telefon kulübesi ’ni severek izlerim.)

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?
    Hepinizi çok seviyorum =) Buradan röportajımı okuyan okumayan herkese kucak dolusu sevgiler...

Hacı moderatörlükden de ayrılma , forumdanda .. Her ne kadar az girebilsende foruma , bu halinle biliyoruz seni.. Hayatında tekrar tekrar başarılar diliyorum buradanda. Umarım hep dilediğini yapabilirsin. (= Mutlu ve sağlıklı kalman dileği ile..

.
  2. Toгgαи

Toгgαи Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.809
    Ödül Puanları:
    38
    Keyifli bir röportaj olmuş :)
  3. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    GüzeL olmuş.Tebrikler.
  4. arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36
    güzel olmuş :)
  5. Moderatör Güleda

Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.563
    Ödül Puanları:
    113
    :)

1) Güzel röportaj olmuş. :)

2) Bizde seni çok seviyoruz. :)

3) Antalya^ya gelemediğim için üzgünüm.. Anladın sen (:)

4) Görevini bırakma.. Olsanda olmasanda seni tanıyoruz biliyoruz.. ;)

5) Sınavında bol bol başarılar diliyorum..

İyi ki tanımışım dediğim nadir kişilerdensin.. İyi ki varsın ;)

6. REYY@N

REYY@N Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir röportajdı zahide...yüreğine sağlık...çok samimi ve içten cevaplar vermişsin...sağol canım:)bu arada bencede görevini bırakma...(=
  7. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44
    İnşallah sınavında başarı olursun.Güzel röportajdı. :)
  8. may queen

may queen Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel ve keyifli bi röportaj olmuş zahidecim :)
  9. (¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯)

(¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯) Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    404
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel olmuş tebrikler;)
  10. özgür_kız

özgür_kız Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    36
    Samimi,sıcak,içten,keyifli bir röportajdı kuşşum..İyiki varsın...;)

Sayfayı Paylaş