22) 26 Ağustos - гизем Arkadaşımız ile Röportajımız

Konu 'Röportaj' bölümünde ◊ΘGöKKuŞΘ◊ tarafından paylaşıldı.

1. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

◊ΘGöKKuŞΘ◊ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16

.

Bu sıcak ve keyifli röportaj için Gizem arkadaşımıza teşekkür ederim. Umarım hayatında başarılı şeylere ve ilklere imza atar. (=

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?
    2 sene önce bir arkadaşımın ödevini arıyordum googledan tesadüfen bu site çıktı karşıma biraz inceledim baktım güzel bir siteye benziyor üye oldum.O gunden bu gune hala buradayım işte hayalimdeki etütodası her şey çok mükemmel daha ne olabilir ki…

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?
    Benim amacım yardım almak ve yardım etmek.Bazıları var ki bu durumu saptırmışa benziyorlar ama neyse..

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?
    Yetkiliyim zaten.Elimden geleni yaptığımı düşünüyorum ve daha yapacağımda..

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?
    Hoşgörü,saygı,sevgi,anlayış..

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?
    Evet var.Anlatması uzun sürer eskiler bilir :)

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?
    Her şeyin başı dilimiz dilini kaybeden biri her şeyini kaybeder bence.. ama zamane gençliği ne yazık ki bunun farkında değil güzelim Türkçemizi ellerinden geldiği kadarıyla kirletiyorlar he sen yapmıyor musun ki diyeceksiniz tabi ki arada benimde hatalarım vardır ama dikkat etmeye çalışıyorum.

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.
    9 Agustos 1992’de Bursa’da doğdum.Lise son sınıfım zorlu bir sene beni bekliyor  gülmeyi seven eğlenceli biriyim.Arkadaşlarıma çok bağlıyımdır.Bazı şeyleri ince düşünürüm sonunda üzülen ben olurum belki ama en doğrusu budur.Hayata karşı pozitif bakan biriyim dinlemeyi konuşmayı severim.Kendimle barışığım kendimi seviyorum =) Kitap okumayı çok severim hele de yazları adım kitap kurduna çıkmıştı =)

Psikolojik danışmanlık ve rehberlik okumak istiyorum.Bu mesleği seçmemi sebebi psikolojiye olan ilgim insanlarla konuşmayı onlara öğüt vermeyi dertleşmeyi seviyorum.Mutlu oluyorum konuştukça..bakalım bu sene sınava gireceğiz inşallah istediğim yer olur hayırlısı neyse o olsun 

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?
    Sağlık ve para..

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.
    Öyle izlediğim bir yol yok açıkcası öyle programla falanda çalışmam uyamamda zaten sınav oldugu zamanlar hafta önceden başlarım çalışmaya iyi çalışırım okulda anlamaya çalışırım.

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?
    2 aydır giremiyordum ama artık döndüm.Bu sene pek fazla girebileceğimi sanmıyorum malum sınav dönemi internete neler yaparım aslında fazla bir şey yapmam ya herkes gibi etütodasına girerim msne facebooka..

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?
    Evet ismim Bulgarca Rusça’da diyorlar tam olarak hangisi doğru bilmiyorum :)

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?
    Keşke dememeye ve diyecek şeyler yapmamaya dikkat ederim.

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?
    Soğukkanlılığımı her zaman korurum alttan almaya çalışırım ortada haksız bir durum varsa zaten çözülür eğer ben haksızsam özür dilerim.

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.
    Herkes faydalıdır bu forumda kimseye ayrım yapamam ama;

Ustasoft : O olmasaydı bilgisayarım çökmüştü belkide :D tamire gitmekten kurtardı sağolsun. =)
    Ve tabiî ki Murat Hocam bizlede emeği çok büyük.. =)

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?
    Kendimi tutarım sabırlıyımdır ama patladım mı işte o zaman benden korkun derim gerçekten ben bile kendimi tanıyamam  zaten arkadaşlarımda gizem senin bu halini hiç görmek istemeyiz derler.

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?
    Aşk mı güldüm işte..aşk bana göre değil ileride olur inşallah şanslı biri..

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?
    Teknolojiyle öyle pek aram yoktur.Bazen eve öyle teknoloji aletleri alırlar evde herkes kurcalar öğrenmeye çalışır inceler ben elime bile almam kullanmak istediğim zaman alır kullanırım o zamanda öğrenirim nasıl kullanıldığını evdekilerin o kadar incelemelerine rağmen gene bana sorarlar 
    1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?
    Bu soru her yerde sorulur sevmediğim sorulardan biri ama yinede cevaplıyayım.Konuşabileceğim kafa dengi bir Arkadaş,kitap birde bitene kadar yiyecek :-D

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?
    Tv ile pek aram olduğu söylemenez izlediğim 1 - 2 dizi var reklam yapmayalım :-D daha çok bilgisayar başındayım

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?

Herkese yeni eğitim öğretim yılında başarılar özelliklede bu sene sınava gireceklere Allah kolaylık versin.

Her şeyin başı çalışmak..Çalışın çalışın çalışın.!

Sizleri seviyorum. Sağlıcakla kalın.. :)

Bizlerde seni seviyoruz , Sağlıklı ve mutlu kalman dileği ile :)

.
  2. Özel Üye Ahmet

Özel Üye Ahmet Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    83
    ellerinize sağlık
  3. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    Güzel olmuş..Tebrikler Dostlar :)
  4. AnaBniEverseNe

AnaBniEverseNe Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    güzeL biRşey olmuş :D
  5. Kaf-kef

Kaf-kef Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    16
    Çok güzeL oLmuş kardeşim:D

umarım hayat istediğin gibi oLur..
  6. may queen

may queen Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel olmuş canım tebrikler...
  7. clever

clever Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    çok içten ve güzel bir röportaj olmuş gizemcim :)
  8. arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36
    güzel olmuş :)
  9. Toгgαи

Toгgαи Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.809
    Ödül Puanları:
    38
    Teşekkür ederim arkadaşlarım.. :)
  10. özgür_kız

özgür_kız Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    36
    Kuşşum çok güzel,sıcak,içten bir röportaj olmuş.Bu arada nickin Rusça değil Bulgarca:):)

Sayfayı Paylaş