23.11.2012 Fucktroloji'den Burç Yorumu

Konu 'Astroloji' bölümünde Moderatör Gül tarafından paylaşıldı.

 1. Moderatör Gül

  Moderatör Gül Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  3 Kasım 2009
  Mesajlar:
  2.216
  Beğenileri:
  973
  Ödül Puanları:
  0

  KOÇ, hareketlisin, tamam inadında süper ama arada hata yapıyorsun, ne işi var senin gibi insanın o sümüklülerle, neyse tecrübe oldu, cansın.
  BOĞA, bu ara bi bunaldın falan, canım kendine bak bi aşık olsana, etrafındakilere dikkat et, senin yüreğini herkes kaldıramaz, gözlere bak.
  IKIZLER, aşık olduğunda çok daha tatlı oluyorsun, öyle bi konuşmalar, bi saçlar bi başlar, gel bana aşık ol der gibisin.
  YENGEÇ, ama sen sesini çıkarmıyorsun diye *****sın sanan gavatlar var, tepki vermezsen, arkandan iş çeviren çok, seni yemem yanında yatarım.
  ASLAN, bu ara gönlünü kaptırabilirsin, eskiler gibi olcaksa hiç olmasın kafasındasın, haklısın ama zaten bu asalet kolay kolay ele gelmez.
  BAŞAK, seni kıran o godoş, şimdi deli gibi kıvranıyor, ama sende kıyamıyorsun, çabuk güvenme, kendin kadar iyisini zor bulursun.
  BALIK, senin yine aşkın gelmiş. Ee artık hakediyosun da, senin kadar duygularını güzel yaşayan birine sahip olcak biri çok şanslı.
  KOVA, canım senin başına ne geliyorsa açık sözlülüğün ve gerçekçiliğinden geliyor, insanlar karşında durmaktan zekan yüzünden çekiniyor.
  TERAZİ, yüzü gözü eli ayağı, her zerresi güzel olur mu bi insanın ? Evet, son canlı örneği tam olarak sensin, aynaya bak çok güzelim de.
  AKREP, biri sana kötülük yapacak ve bu yanına kalacak öyle mi ? HAHAHAHAHA, ha****** ordan, adamın aklını alırsın aklını, heyt be !
  OĞLAK, huysuzluğun üstünde, seni taşıyabilecek insan sayısı az, dostlarına ver sevgini çünkü daha seni hakeden kişi profiline rastlanmadı.
  YAY, sana nolmuş böyle bi tatlılık ? Üstüne yakışan aşkı bulup giymişsin sanki umarım karşında ki kişi kıymetini bilecek kadar akıllıdır.

Sayfayı Paylaş