24) 5 Eylül ~~Özge~~ ile Röportajımız (:

Konu 'Röportaj' bölümünde babygirl->seda tarafından paylaşıldı.

1. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?

Geçen sene kardeşimin ödevini araştırırken rastladım ve güzel bir siteye benziyordu üye oldum ... hayalimdeki etüt odasıda herhalde bütün öğrencilerin burada olması olurdu herşey çok güzel...

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?

Etüt odası sayesinde derslerim yükseldi.. herkes yardımlaşma içinde ve başkalarının ödevlerine yarım etmek beni mutlu ediyor

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?

Yetkiliyim zaten elimden geleni yaptığıma inanıyorum

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?

Saygı , anlayış , hoşgörü ...

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?

Hatırlamıyorum..

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?

forumun gelişmesini dahada ileri gitmesini sağlar bence böylede olmalıdır zaten etüt odası.biz bu yönde her zaman

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.

Bu soruyu cevaplamak istemiyorum . aklıma yazacak birşey gelmiyor

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?

Umut , sağlık, aile ...

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.

Ben genellikle dersi derste dinlerim. Eve gelince ders çalışmam .Sınava son gün çalışırım ama sınıfta hep en yüksek notuda ben alırım. Sınıf birincisiyim.. Etüt odasından bazen yararlanıyorum edebiyat kitabının çözümlerinde ya da cevaplarını kendim bulamadığım sorularım falan olduğunda ...

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?

Hergün kesin girerim . Etüt odası, msn ve bir oyun var ona giriyorum ama okullar açıldıktan sonra daha az girerim öss var ...

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?

İsmim olduğu için seçtim.

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?

hayır yok.

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?

Hayır olmadı gayet sakin biriyim..

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.

Herkes birbiriyle bilgi paylaşımında bulunuyor .. isim vermek doğru olmaz diye düşünüyorum.

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?

Duygularımı genellikle belli etmem .. Biraz içine kapanık derler benim için...

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?

Yok ve olmayacak...

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?

Çok iyide değil çok kötüde değil ..Fazla ilgilenmem..

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?

İnternet , ailem ve herhangi bir roman...

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?

Tv hiç izlemem .. izlersemde günde yarım ya da bir saat .. takip ettiğim dizi yok.

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?

Umarım herkes hayatta istediklerini elde eder , bir meslek sahibi olur .. Herkesi çok seviyorum iyi ki üye olmuş tanımışım sizi.. Forumda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

2. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    çok gizemlisin özge bu ne ya...röportaj mı bu:D
    tek öğrendiğim ıssız ada sorusu...

sağolasın
  3. ~~Özge~~

~~Özge~~ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.697
    Ödül Puanları:
    36
    ya ben yapmayacaktım ama sedanın ısrarı ile :D
  4. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44
  5. `☆мiśśiśєℓℓά☆`

`☆мiśśiśєℓℓά☆` Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    489
    Ödül Puanları:
    16
    Harbiden özge ya heralde en kısa süren seninki olmuştur yinede bu cevaplarına rağmen tanımış olduk senide :D:D
  6. Moderatör Güleda

Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.563
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel olmuş aslında her ne kadar gizemli olsada =)

Zaten tanıyordum kuzumu.. Sağol canım =)

7. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    Tebrikler Özge :)

Güzel olmuş.
  8. REYY@N

REYY@N Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel olmuş..gizemli insan özge...:D
  9. berna_66

berna_66 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    29
    0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?

Umut , sağlık, aile ...

;)

katılıyorum özgecim inşallah hep mutlu olur başarılı olursun ;)
  10. Toгgαи

Toгgαи Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.809
    Ödül Puanları:
    38
    Özge hiç röportaj yapmasaydın daha iyiydi kendinden hiç bahsetmemişsin :D neyse yinede güzel röportaj olmuş. :)

Sayfayı Paylaş