25) 8 Eylül --su-- ile Röportajımız =)

Konu 'Röportaj' bölümünde babygirl->seda tarafından paylaşıldı.

1. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?

Etütodasıyla yaklaşık bir sene önce tanıştım.Bir arkadaşımdan çok faydalı ve yararlı bir site olduğunu öğrendim.Bende böyle bir güzelliği kaçıramazdım.Çünkü anlattığına göre gerçekten güzel bir siteydi.Ve sonra üye oldum derken bende çok sevdim ve halada çok seviyorum.:)

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?

Derslerimde bana yardımcı oluyor.Sitede bulunan arkadaşlarımızla birlikte farklı şeyler ortaya çakarıyoruz.Ve birbirimize yardımcı oluyoruz.Yani herkes birbiriyle bilgilerini paylaşıyor..Bu yardımlaşma ve paylaşma ortamıda benim hoşuma gittiği için buradayım..:)

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?

Forum da görevli olarak forum içi düzeni sağlamak, forum kuralları dışına çıkanları bu konuda uyarmak,ve seviyeli bir biçimde arkadaşlarımızla paylaşımlarda bulunabilmek.

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?

Karşılıklı saygı ve sevgi.Anlayış bu gibi unsurlar olunca yardımlaşmanın çok daha güzel olacağını düşünüyorum.:)

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?

Valla aklıma şuanda hiç bişe gelmedi malesef.):

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?

Türkçemiz gerçekten çok kötü durumda.Bizler Türkiyede yaşayan gençler olarak Türkçemizi korumayı bilemiyoruz.Ne yazık ki Türkçe konuşmayı unuttu bazılarımız.Bu yüzden bizler Etutodasi.biz forumumuzda bulunan Türk gençleri olarak Türkçeyi en güzel şekilde kullanalım,koruyalım.Unutmayalım ki Türk dili bizim dilimiz ki bizimde göremiz ona sahip çıkmak özentiden kaçınmaktır.Ama ne yazıkki bütün forumlar bizim ekibimiz gibi duyarlı değiller.Biz Etutodasi ekibi olarak Türkçemizi koruyalım,sahip çıkalım.Ve diğer forumlara örnek olalım.:)

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçını yazınız.

6 Mart 1993'te Kayseri'de doğdum, ve Kayseri'de yaşıyorum.Lise 3' geçtim Sayısal bölümündeyim .En sevdiğim dersler Mat-Geometri..Bu iki dersi diğerlerinden çok ayrı tutuyorum.En sevdiğim spor dalı Voleybol..Okulumuzda kız voleybol takımındayım ayrıca çokta başarılıyız :p...Sanırım bu dalda daha çok ilerleyeceğiz..ve bi de yüzme..Yüzmeyi çok seviyorum ayrıca çok iyi bi de yüzücüyüm.Edebiyata karşıda ayrı bir ilgim var Ve şimdilik sadece amatörce şiirler yazabiliyorum.:)
    Çok duygusal biriyim. Sanırım şiirlerimide buna borçluyum.Bunun haricinde çokta inatçıyım..Haksızlığa hiç bizaman gelemem.Ve haksızlığa uğramışsam sonuna kadar mücadele ederim.Etrafımdakiler beni çok zor sinirlenen ama bi sinirlenincede çok pis sinirlenen biri olarak tanırlar. Gezmeyi çok severim..Ama sevdiklerimde yanımda olcak :)..Bunun dışında sinemaya gitmeyide severim..
    Hayatımda etkilendiğim olaylar da bende kalsın..:)

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?

Doğruluk
    Cesaret

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.

Doğrusunu söylemek gerekirse evde çok fazla ders çalıştığım söylenemez.Derste hocaları gerçekten anlayarak dinlerim.Ve bide çok soru sorarım.:D Sorularımın cevabınıda alınca dersi anlamış olurum..Öyle kolay kolayda unutmam..:D

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?

Hemen hemen hergün giriyorum.İnternette dolaştığım süreçtede etutodasi-msn- vs geziniyorum.:)

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?

Anlamını herkes bilir zaten.:D..Kendi ismim olduğundan dolayı --su-- olsun istedim.:)

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?

Bende herkes gibi keşke kelimesini sevmiyorum.Çünkü keşke kelimesinin olduğu cümlede hep bi pişmanlıklara yer vardır ki, hayattada pişman olmaya eşdeğer bir acı yoktur. Bu yüzden her nekadar kullanmamaya çalışsamda, malesef ki kullandığım zamanlar oluyor.

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?

Tabii ki oluyor; ben çok çabuk sinirlenmeyen bir yapıya sahibim.Ama sinirlenincede kararlılığımı korurum.Yani kısacası olsa da sabrediyoruz.:)

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız

Bu konuda ayrım yapmayı istemiyorum :)
    Murat hocam
    Ustasoft
    Ve bütün Üyeler

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?

Ya aslında ben kendim gibi davranırım.Ama bazen karşıdaki insanın anlama kabiliyeti farklı oluyor.Yani ben her nekadar kendim olsamda karşıdaki insan beni yanlış tanıyabiliyor.:)

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?

Şuanda kendimi dinliyorum..Benden önemli kimse yok..:)

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?

Değişiklikleri çok seviyorum.Bu yüzden beni ilgilendiren aletleri ilk piyasaya geldiği zaman alan insanlardanım.

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?

3G
    Yiyecek.(Su ürünlerini sevmediğim için)
    Bi tanede arkadaş fena olmaz..:)

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?

Aslında Tv'le fazla ilgilenemiyorum.Ama fırsat buldukça izlediğim Melekler korusun-Arka sıradakiler gibi bi kaç dizi var.:)

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?

Benim hayatımda ki yanılgılarımdan biri insanları yanlış tanımak ya da tanımlamak oldu.Bu yüzden benim size tavsiyem İnsanları tamamen kendi Beyninizde oluşturun ve onları kendiniz çözün.Ve gerçekten tanıdığınıza inanmadanda onlara güvenmeyin Çünkü bazılarının ikinci yüzleride olabiliyor.Hani sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermişya..İşte bu söz gerçekten doğru.
    Ben bi kere pişman oldum dilerim sizler ömür boyu böyle bir hataya düşmezsiniz.:)
    Ayrıca Sizi,tüm etüt ekibini gerçekten çok seviyorum

Röportaj İçin Teşekkür Ederiz :)

2. Kaf-kef

Kaf-kef Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    16

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?

Doğruluk
    Cesaret
    Genişletmek için tıkla...

böyle bir oyun vardı sanki:D

keyifli oLmuş iyiki varsın su:)
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Eylül 2009
  • (¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯)

(¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯) Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    404
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok güzel bir röportaj olmuş yüreğine sağlık;)
  • --su--

--su-- Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

böyle bir oyun vardı sanki:D

keyifLi oLmuş iyiki varsın su:)
    Genişletmek için tıkla...
    Evet ya vardı..:D..Aklıma hiç gelmemişti ama:D

Sizlerde iyiki varsınız canlarım benim...

Sende Sağol Nisam..:)
  • Toгgαи

Toгgαи Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.809
    Ödül Puanları:
    38
    Çok keyifli olmuş canım :)

Issız bir adada 3G çok işe yarar aslında tabi çekerse :D
  • --su--

--su-- Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol canım.

Çeker ya inşallah..:D..Çektirmeye çalışırız..:D
  • Özel Üye Ahmet

Özel Üye Ahmet Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    83
    bıraz daha tanıdım :)
  • --su--

--su-- Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol diyim Bari..:D
  • elifataker

elifataker Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    güzel röportaj olmuş canım seni biraz daha tanıdım:)..
  • --su--

--su-- Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim..(=
  • Sayfayı Paylaş