26 Mayıs ==> Elifay ( Aybike ) İle Röportajımız

Konu 'Röportaj' bölümünde S. Moderatör Uğur tarafından paylaşıldı.

1. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36

elifay Kardesimiz İle Yapılan Röportaj ; Bakalım Neler Söylemiş :)

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahseder misin?

Şubat 2010 tarihinde tanıştım daha yeni olsa da bu siteyi çok sevdim. Türkçe ile ilgili bir ödev yaparken buldum bu siteyi. Gerçekten iyiki bulmuşum diyorum. Hayalimdeki Etütodası zaten burası.

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir?

Türkçe’yi düzgün kullanmayı amaçlamak ve elimden geldiği kadar yardımlaşmak diyebilirim.

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler?

Bilgilerimi paylaşmak ve forumun bililerimizle yükselmesini sağlamak.

04-) Sizce üyeler arasında iletişim, üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır?

Dostluk, hoşgörü ve saygı olabilir.

05-) Etutodasi.biz’de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?

Şuan yok.

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak, kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir?

Sitelere eğer gerçekten bir amaçla giriyorsak düzgün konuşmayı, yazmayı da bilmeliyiz. Bunun için bu sitenin diğer sitelerden farklı olduğunu düşünürüm her zaman.

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.

26 Eylül 1996 doğumluyum. Fanatik olmasam da Galatasaraylıyım. Müzik dinlemeyi ve kitap okumayı severim. Okul benim için önemlidir. Çok internete girmesem de Etütodasına hemen hemen her gün girmeye çalışırım.

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?

Sabır, inanç, saygı ve para olabilir.

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.

Konu tekrarı yaparak pekiştiririm derslerimi ve etütodası benim konu tekrarıma, ödevlerime çok yardım sağlıyor bunun için herkese çok teşekkürler. :)

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?

İnternete bağlı birisi değilim aslında ama yineden girdiğim söylenir.

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?

Hayır, herhangi bir anlamı yok sadece ikinci adım ve adımın başı olduğu için bunu kullanıyorum. Elifaybike.

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?

Keşke kelimesini kullanmaktan hoşlanmam yani kullanmak istemem ve buna göre hareket ederim.

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?

Henüz yöneticilik yapmadım.

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.

Uğur abi : Paylaştığı konularla bana zaten yardımcı oluyor. Açık sözlü birisi yorumlarından da anlaşılıyor.
    Ferihan(Dilek) abla: Onun da paylaşımları işime çok yarıyor o’da etütodasına çok yardımı olan birisi diye düşünüyorum.

Şimdilik bu kadar aslında ama sitedeki herkesin yardımı var bunun için onlara teşekkürler.

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını olduğu gibi gösterir misin?

Açık sözlü biriyimdir. Kendimi yeri gediği zaman karışmaman gereken durumlarda tutarım.

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri?

Hayır şu anda yok. Bu aralar istemem zaten.

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?

Teknoloji ile aram iyi denilebilir. Hemen almasam da ilgimi çeken şeyleri almaya çalışırım tabiî ki.

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?

İpod, teyzemi(çok iyi anlaşırız kendisiyle), kitaplarım.

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?

Avrupa yakası vardı o güzeldi. Şu aralar her bölümünü izlediğim bir dizi yoktur.

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?

Herkese çok teşekkürler. Herkesi çok seviyorum. Hep mutlu taraf olun üzülen olmayın, Türkçeyi doğru kullanmaya özen göstermemiz dileğiyle, iyi forumlar.

Aybike'ye Teşekkür Ederiz :) Bi Sonrak Röportajda Görüsmek Üzere .. Kendinize Cici Bakın .
    S. Moderatör Dilek ve elıfay bunu beğendi.
  2. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    İlginç...
    Hiç tanımadığım bir üye
    karşılaşmış olabilirim ama...
    keşke biraz daha tanıdıktan sonra yapılsaydı bu röportaj ( her ne kadar röportajla tanısak da:D)
  3. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    Aslında Çok Aktif Bir Üyemiz :) Ama Oyunlar Bôlümüne Çok Katılmadıgı İcin Bilinmiyor Fazla :)

Bende Bu Röportaj Sayesinde Tanıtayım Dedim :)
  4. Rüzgar

Rüzgar Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    113
    Samimi 1 röportaj olmuş... :)
    Seni de tanımış olduk.. :)
  5. Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    mükemmel bir röportaj olmuş.harika bir iş çıkarmış uğur abimiz de:
    (bana daha kaç kişi var ocakta gönderdim hala sıra gelmedi)
  6. P!NqUeEn <3 <3

P!NqUeEn <3 <3 Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    hiç tanımadıgım bir üye tanımış oldum
  7. elıfay

elıfay Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Samimi 1 röportaj olmuş... :)
    Seni de tanımış olduk.. :)
    Genişletmek için tıkla...
    Teşekkürler:)
    Uğur abi sanada teşekkürler:)

Sayfayı Paylaş