30 Kasım ==> Ecem ( ecm_bal ) ile Röportajımız

Konu 'Çöplük' bölümünde S. Moderatör Uğur tarafından paylaşıldı.

1. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36

Ecem ile Röportajımız..Bakalım Neler Söylemiş :

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?
    *sanırım 1,5 yıl kadar oldu tam olarak hatırlamıyorum. Ama ilk zamanlarda hiç girmiyordum bile Gerçekçi olmak gerekirse burası hakkında hayal kurmadım ama bence etüt odası şu anda olması gerektiği yerde. Amaçlarını gerçekleştiriyor. Öğrencilere yardım vb...

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?

*Yardımcı olmak Siteye girdiğimde kendimi rahat hissediyorum. Özellikle ingilizce bölümünde arkadaşlara yardımcı olunca baya mutlu hissediyorum kendimi. Tabi bu arada kendi derslerimede çalışmış oluyorum.

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?

* Şu andaki çoğu üyenin forumun kurallarına alıştığını düşünüyorum. O yüzden bize fazla yapacak bir iş düşmüyor zaman geçtikçe daha iyi bir hale geliyor ve gelişiyor.

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?

* İlk olarak bence bu tanınmışlığa bağlı veya yardım isteme şekline bağlı

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?
    * Sanırım yok varsa bile hatırlamıyorum

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?

*Tabikii de Türkçe'nin yozlaşmasını engeller. Ve dilimizi yok etmeyiz.

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.

*Hımm şimdi başlıyorum yazmaya. İstanbulluyum. Voleybol oynuyorum ve bu benim olmazsa olmazım her koşulda oynayabilirim Aşırı inatçıyımdır ve bazen dediğimin yapılmasını istediğimde yapılana kadar ısrar etmeye devam ederim. İngilizce ve matematik en sevdiğim dersler(çok klişe oldu :p). Kardeşim yok hayatın tadını çıkarıyorum. Genelde etrafta olan üzücü olaylar beni üzsede yinede hayatımı etkilemez. etrafa çok pozitif bakıyorum.
    Beni etkileyen olaylara gelince yok sanırım.

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?

*Amacınız olması gerekir. Amaçsız birinin hayatta asla tutunacağına inanmıoyorum. Birde kesinlikle yanında sevdiği kişiler olması gerekir dir düşünüyorum.

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.

*Ya aslında ben düzenli olarak çalışmam hani bir programım falan yok ama ne hikmetse derslerim iyidir. O anlık ruh halim ne ise ona göre derse çalışıyorum tabi bu da bazen bazı dersleri boşlamama neden oluyor En çok edebiyatta yardım alıyorum.. edebiyatı oldum olası sevemedim .

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?

*genelde okuldan sonraları girerim. sonrada haberlere falan bakarım

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?

*ecm_bal ecm zaten ismim ecem... bal ise okulumun baş harfleri Beşiktaş Anadolu Lisesi.

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?

*Ya aslında fazla yok sonuçta birşeyler yapıyoruz ve pişman oluyoruz zaten bu sayede bir çok şeyi öğreniyoruz veya o şeyin değerini daha iyi anlıyoruz . tabikide va sonuçta insanım ve pişman olacağım şeyler yaparım. sadece ben değil herkes yapar....

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?

*hımm... olmuyor sanırım ama şeye sinir oluyorum. konu açıyorlar yapabilir misiniz diye sonra aradan 1 gün falan geçiyor kimse yapmadığı için tekrar mesaj atıyorlar. bunu anlamış değilim hala. zaten yapan varsa yazar tekrar tekrar mesaj atmanın ne anlamı var değil mi tabikide bunlar sadece benim içimde oluyor dışa yansımıyor.

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.

*Fayda derken ne gibi bir fayda

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?

* İnatçı sabırsız ve mutlu açıksözlü her ikiside tabi hem tutarım hemde duygularımı gösteririm. Gerçi duygularımı fazla saklayamam.

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?

*malesef yok.Ama böylede mutluyum.

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?

*Teknolojiyle aram baya bi iyi ama hai o kadar bağımlı değişlim herşeyin son mo****ni alacak kadar.

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?

* sevdiklerim(ailem, arkadaşlarım.....)
    * iPod (şarjı bitene kadar dinlerim)
    * En son olarakda..... Giysi

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?

son zamanlarda hiç izleyesim gelmiyor zaten fazla birşeyde yok. Melekler korusun ve kavak yellerini izliyorum.. yabancı olarakta chuck, how i met your mother, gossip girl... falan falan.. Evet özellikle kurtlar vadisinden nefre ediyorum uzattıkça uzattılar

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?

*Hayatınızın tadını çıkarın

Teşekkür Eder , Hayatta Başarılar Dilerim Ecem.

Bir Dahaki Röportajda Görüşmek Üzere :)
  2. merweee_1130

merweee_1130 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    0
    güzel olmuş röportaj ...
  3. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    güzel röportaj.. ama keşke şu 14. soruya cevap verseydin:)
    emeğinize sağlık
  4. Gamze-o7

Gamze-o7 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    0
    Hoş olmuş.. :)
  5. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44
    Güzel olmuş canım
  6. ecm_bal

ecm_bal Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    372
    Ödül Puanları:
    63
    sağol canım ama çok fazla soru vardı :p
  7. nilüfer

nilüfer Üye

Beğenileri:
    399
    Ödül Puanları:
    16
    Ecem seni de tanımış olduk..
    Biraz fazla okuduk ama:p güzel röportaj..:)
  8. mutluprenses

mutluprenses Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel ve keyifli bir röportaj olmuş :)
  9. Hera.

Hera. Kuşlara takılıp gidiyor aklım. Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    806
    Ödül Puanları: