31 Ekim; Kendi röportajım...

Konu 'Röportaj' bölümünde Moderatör Elif tarafından paylaşıldı.

1. Moderatör Elif

Moderatör Elif Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    0

01-)Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?
    Etüt Odasıyla sanırım geçen seneydi… yani daha önceden görürdüm ama üye olmamıştım işte ilk defa forumun içine bi bakim derken devamı geldi:D.İlk geldiğim zamanlar uğur, hilal yeşim falan vardı onları hatılıyorum ... Siteden öyle bi beklentim falan yok her şey olması gibi…
    02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?
    Öğrenciler her zaman her ödevi yapamıyor bir çok eksiği oluyor… Siteninde amacı bunu sağlamak, öğrencilere okul hayatında yardımda bulunmak…
    03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?
    Bizde daha önceden bi site yapmıştık…Bu ödev sitesi değildi.Ama Türkçemizin yozlaşması ile ilgili bir siteydi.Okulda dilimizin bu halden kurtulması için bir kampanya başlatmıştık.Bu fikrimi önce öğretmenlerimle daha sonra da müdürlerle paylaştım. Büyük bir ilgi gördük.Etüte gelirsek; valla bilmiyorum ki… Kendi görüşüme göre site kusursuz. Hemde hiç bi sitede görmediğim bi kusursuzluk…
    04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır?
    Üyelerin sıcakkanlılığı…Sitede bu hava var…Herkez o tanımadığı arkadaşların ödevlerini yapma telaşında üstelik bi karşılık almadan, bu gerçektende süper ötesi bi bağ
    05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?
    Yani tabi olmuştur, hiçbiri unutulamaz…
    06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?
    Ya bakıyorum diğer forumlara üyeler rahatça dillerini kendi elleriyle eziyorlar.Bilmiyorum bana ilginç geliyor.Buna nasıl o forumun sahibi göz yumuyor anlam veremiyorum açıkçası…En iyisini yapmıyoruz şuan söylenicek bişey yok! En azından farkımız var biz eğer Türkiye de yaşıyorsak mecburuz buna.Site sayesinde kardeşlerim bile artık kısaltmalar yapmıyor el alışıklığı haline geldi…
    07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız
    17.01.1994 Ağrı Doğubeyazıt’ta doğdum.10.Sınıf sayısal okuyorum.En iyi arkadaşım biricik dayımınkızı Esma…Beni bilen onuda bilir :)Hep beraberdik ama o gitti.Şuan onun üzüntüsünü hala yaşıyorum
    İleride hematoloji doktoru olmak istiyorum.Neden bu meslek?Çünkü kardeşimin rahatsızlığı ile bizzat ben kendim ilgilenmek istiyorum. İnşallah olurum…
    0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?
    Güzel bi soru xD… Sağlık, para en önemlileri bunlar fikrimce…
    09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.
    Nerdeyse tüm derslerde ya .Gerçekten bu site hayatımı (olumlu yönden) çok etkiledi.
    10-)İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?
    Ne zaman izin alsam Etüt tek:)
    11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?
    En basit nicklerdenD eliftasdemir…Anlamıyan yok ki Öylesine üye olayım düşüncesiyle yazmıştım şimdi olsaydı farklı bi nick seçerdim
    12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?
    Esma…O keşkeler ise hiç eksik olmaz…
    13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?
    Vey bazen de liriyorum Ama bişey de diyemem tabi kimse kusursuz değildir! Sanki ben mi hata yapmadım?...

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.
    Muhammet Abi xD = İyi biri ya…Gerçekten çok seviyorum ben onu..Tüm sorunlarımda beni dinliyen iyi bir sırdaş;)
    İpek= Kuşum… İlk zamanlardan beri çok seviyorum o kızı ya valla :D Oda beni :D
    Uğur: Sitede her zaman mevcut olan çok iyi bi arkadaş :)
    Diğerleri için; Onlarda tabii…Beni seven herkesi çok seviyorum…

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?
    Ne varsa hop söylüyorum :D Tabi sınırlı ve seviyeli bir şekilde…
    16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?
    Yok…
    17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?
    Çok ilgilenirim, severim… Yani bazen…
    1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?
    Ema, müzik, yiyecek
    19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?
    Önceden çok iyiydi şuan limoni En sevdiğim tek film Aşk Bir Hayal
    20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?
    Herkesi çok seviyorum gerçekten : )
  2. merweee_1130

merweee_1130 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    0
    güzel olmuş tatlım xD

Söyleseydinde beraber yapsaydık keşke xD
  3. Moderatör Elif

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    0
    bilmem ki birden esti öyle :) bu arada teşekküler tatlım ;)
  4. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    Güzel Olmuş Dostum :) Umarım Hep Mutlu Olursun.

Sağol Bu Arada Böyle Düşünmene Sevindim. :)
  5. Hera.

Hera. Kuşlara takılıp gidiyor aklım. Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    806
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Eskişehir.
    Güzel olmuş röportajın :)
  6. !..GncFB.ip3q..!

!..GncFB.ip3q..! Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    16
    evet evet bende seni çok seviyorum :D çok güzel olmuş..
  7. _TutsaK_

_TutsaK_ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    16
    GÜZEL OLMUŞ..:d
  8. Moderatör Taner

Moderatör Taner Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    3.519
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Ankara
    Güzel olmuş.
    İsteklerin gerçekleşir hep inşallah ;)
  9. Moderatör Elif

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler inşallah ne diyek :D
  10. Moderatör Elif

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

evet evet bende seni çok seviyorum :D çok güzel olmuş..
    Genişletmek için tıkla...
    ay canım ben sana kurban :D

Sayfayı Paylaş