4 5 Mayıs 2013 AÖF Vize Sınav Soru ve Cevapları

Konu 'Güncel Haberler' bölümünde Moderatör Barış tarafından paylaşıldı.

 1. Moderatör Barış

  Moderatör Barış Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

  Katılım:
  7 Eylül 2011
  Mesajlar:
  2.587
  Beğenileri:
  1.459
  Ödül Puanları:
  113

  Açıköğretim AÖF 4-5 Mayıs vize sınavları yapıldı. AÖF öğrencileri 2 gün boyunca vize sınavları için ter döktü. AÖF öğrencileri şimdi AÖF sınav soruları cevaplarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor. Kredili sistem Açıköğretim Fakültesinin AÖF vize sınavları bitti.

  Türkiye’nin en büyük fakültesi sayılan AÖF‘de 2013 bahar dönemi vize sınavları maratonu sona erdi. AÖF’liler iki gün boyunca AÖF vize sınavlarında ter döktü.
  AÖF sınavları Türkiye’nin 81 ilinde ve KKTC’de yapıldı. Milyonlarca öğrenci AÖF sınavlarında ter döktü. Sınav heyecanı biten AÖF öğrencilerini başka bir heyecan saracak. AÖF sınav soruları ve cevaplarının açıklanması beklenecek.

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...  AÖF vize sınavı soru ve cevapları

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

  adresinden açıklanacak. AÖF öğrencileri bu linke tıklayarak 2013 Bahar Dönemi vize sınavları soru ve cevaplarını görebilecek veya indirebilecek, kaç doğru kaç yanlış yaptığını hesaplayarak alacakları tahmini notu öğrenebilecekler.

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...  AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  AÖF Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

  adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. AÖF sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.

  AÖF güze dönemi vize sınavlarının sonuçlarının geç açıklanması AÖF öğrencilerini tedirgin etmiş ve bu duruma tepki göstermişlerdi. 4-5 Mayıs tarihlerinde yapılan AÖF vize sınavlarının sonuçlarının Haziran ayının ilk haftasında açıklanması bekleniyor. Çünkü AÖF öğrencileri Haziran ayının ortalarında AÖF final sınavlarında ter dökecekler. AÖF öğrencilerinin büyük tepkisini çeken bütünleme sınavlarının kaldırılma kararından geri adım atılmadığı için AÖF öğrencilerinin bütünleme sınavı hakkı bulunmuyor.

  Aktifhaber

Sayfayı Paylaş