4.>>>babygril->seda....söyledikleri >>>

Konu 'Röportaj' bölümünde !..GncFB.ip3q..! tarafından paylaşıldı.

1. !..GncFB.ip3q..!

!..GncFB.ip3q..! Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    16

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahseder misin?

Edebiyat kitabındaki soruların cevaplarını bulmak için google da bir arayış içindeyim.Derken burayı buldum iyi ki de bulmuşum.Hayalimdeki etütodası aslında hiç düşünmedim ama söylemek gerekirse tüm öğrencileri burada görmek olurdu herhalde ..:)

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?

Sevdiğim şeyleri paylaşmayı seviyorum aslında ve ayrıcada buradaki arkadaşlıklar başka yerde yok diyebilirim.

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?

Amacım mod olup forumdaki düzeni sağlamak.Daha sonraki amacımsa forumu geliştirmekle ilgili olur.

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?

Sevgi ve Kardeşlik

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?

Yok….ama olmasını isterdim

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?

Öncelikle düzeni getirir.İnternet ortamındayız ve Türkçeyi bu forumda oldugu gibi özen gösteren sitelere rastlamadım.

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.

Malatyalıyım ve şuanda burada yaşıyorum.94 doğumluyum.1.70 boylarında kumral ela gözlü bir cadıyımGalatasaray takımını tutuyorum.Müzik türü olarak rap daha çok dinlerim yanı sıra pop dinlerim.Arabeskten nefret ederim.En sevdiğim kuzenimle vakit geçirmeye bayılırım özelliklede sinemaya gitmeyi çok severim.Örümceklerden cok korkarım ve kana dayanamam.

Daha 15 yaşımdayım.Gelecekten beklentilerim çok.Etkilendigim olayları anlatamam saçma gelebilir.

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?

İyi bir mesleğin olmalı, beynini iyi kullanmalısın ve de para

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.

Planlı çalışmak istiyorum ama karışık çalışmayı seviyorum.Daha iyi anlıyorum konuları birde o an çalışma isteğim gelirse daha iyi kavrıyorum.Etüt odasında ise yapmaya üşendiğim bazı derslerde bana katkısı oluyor.

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?

Okul zamanlarında pek gireremem ama tatillerde zamanım oldukça online olurum.İnternete girer girmez eger ki o an işim yoksa güncel haberlere bakarım.Üye oldugum yerlerde vakit geçiririm.Daha bir çok şey şuan aklıma gelen bunlar…

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?

Var.Bir yandan hoşuma gidiyor bir yandansa hep kullanırım kendimi de belki öyle görüyorum…:D

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?

Değer vermek sadece matematikte işe yarar benim için ve bir kez dışında başka bir insan yüzünden pişmanlık yaşamadım.Mümkün olduğu kadar keşke kelimesini kullanmamaya çalışıyorum.Ama hayat işte bana da söyletiyor arada sırada.

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?

Ben şuan görevli değilim ama böyle anlar olacagını sanmıyorum.Olsa bile sogukkanlıgımı korurum herhalde garanti vermiyorum.

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.

İlk olarak İpek çok tatlı biri zamanında beni teselli etmedi değil
    Daha sonra Özlem sıcakkanlı biri ve son olarak Su süper biri oda

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutar mısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterir misin ?

Aslında karşımdaki kişiye baglı dolaylı olarak.Çekinmem sadece çevremdekileri kırmaktan korkarım.Duygularımı da saklamayı sevmedigim için oldugu gibi gösteririm.

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?

Özel hayata girmeye gerek yok :D…Var evet.Ama şanslı mı değil mi siz karar verin.

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?

Fazla takip etmiyorum.Ama teknolojiden de geri kalmak olmaz.Ürün çıkar çıkmaz kapanlardan şimdilik değilim.

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?

Su, Mp3, Yusuf Güney

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?

Günlük yaşantımda çok olmasada arada sırada begendigim dizileri izlerim.Bir çok dizi var.Eski dizilerden Haziran Gecesini izlerdim.Şimdi dizi izlemeye vakit yok..

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?

Sizleri seviyorum..=)

TEŞEKKÜR EDERİZ....
  2. eliiff

eliiff Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hep derler ya çok samimi bir röportaj olmuş diye bende öyle diyorum çok samimi olmuş :)
  3. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

◊ΘGöKKuŞΘ◊ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16
    Güzel olmuş . Umarım dilediğin yerlere ulaşabilirsin seda.. (=
  4. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    Aferim Seda Sana :) Cok GüzeL oLmuş .. TebriKLer :)
  5. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    hep dediğim gibi o kadar samimi bir kızsın ki...sanal ortamda bu tip kişileri bulmak çok zor...art niyet saklamayan birisin..ve okadar güzel bir röportajki...gülerek okudum...

hayatta inşallah hep mutlu olursun..;)
  6. elifataker

elifataker Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten de adaşımın dediği gibi çok samimi olmuş güzel bir röportaj...
  7. Özel Üye Ahmet

Özel Üye Ahmet Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    83
    çok güzel bir röportaj olmuş ellerinize yüreğinize sağlık.
  8. (¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯)

(¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯) Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    404
    Ödül Puanları:
    0
    çok zevkli bir röportaj olmuş tebrikler canım:D
  9. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları: