8.>>>>>....hilly.....>>> söyledikleri

Konu 'Röportaj' bölümünde !..GncFB.ip3q..! tarafından paylaşıldı.

1. !..GncFB.ip3q..!

!..GncFB.ip3q..! Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    16

101-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?

hayaller insanı biryere kadar götürür..önemli olan reel şeylere bakmak bu yüzden hayalimde birşey yok...etut odasına her zamanki söylenen sözler gibi ders için katıldım..ve hiç pişman olmadım yaklaşık yarım sene gibi bir üyeliğim var ..mutluyum ya..

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?
    her zaman dediğim gibi 'bilgi paylaştıkça güzeldir' ve uyguladıkça...bu yüzden üyeyim

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?
    amacım kurallar doğrultusunda görüşlerimi özgürce sunabilmek ve uygulayabilmek.

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?
    saygı ..sadece saygı sanal alemdeki dostluk kardeşlikler pek içimi açmıyor..herşeyin belli bir çerçevesi var.

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?
    yaşadığım bir an..... he evet evet var...ipek çok iyi bilir. birgün uğurla istop oyununda birlikte oynuyorduk..biraz sohbete dönmüştü..ipekle çok sert bir atışmamız olmuştu...=)o anı hiç unutmam..

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?
    herşeyi mükemmel yapmak imkansızdır..hayatta elbet zayıf bir noktamız olur.istesekte istemesekte bu sanal alemede yansır..türkçe kullanmakta çok usta değilim ama elimden geldiğince kendi dilime sahip çıkıyorum.bunu forumada yansıtmaya çalışıyorum elimden geldiğince.ve bu durum türkçeyi dilimiz yapmayı getirir..ama şu zamanda pek inanmıyorum..ben yapsam karşımdaki yapmaz..

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.
    etkilendiğim olayları yazmak istemem ama kendimden zevkle bahsedebilirim..

adım hilal istanbulda yaşıyorum .yüzmeye bayılırım 12 saat durmadan yüzsem bıkmam tam bir rap ve hiphop aşığıyım ve hayatım ikisiyle geçiyor.kadıköy acil dinlerim.pop müzikten nefret ederim..ama ahmet kaya hastasıyımdır.;)lisanslı olarak voleybol oynuyorum en büyük hayalim beden eğitimi öğretmeni olmak.spor akademisi okumak istiyorum..istanbuldan nefret ediyorum ve bir an önce uzaklaşmak istiyorum.hayattan zevk almam ama yaşarım bugünü mü dünümü yarınımı...bilmeden ve istemeden.hayattan çok şey öğrendim ve kaybettim.bu beni gittikçe büyüttü.düşündüğüm şeyleri söylerim ve arkasında dururum.kimsenin ne düşündüğü umrumda olmaz.geniş biri değilim..

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?
    para...parayla saadet olmaz ama parasız saadet olmaz ve daha sonra kişilik..kişiliği yok olmuş bir insanın hayatta bir yeride olmaz.

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.
    edebiyat konusunda bana fazlasıyla yardımcı oluyor.edebiyatta başarılıyım ama yardımları büyük bu sitenin.

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?
    internete çok sık girmem ama girdim mide hemen kalkmam.etut odasına girerim ve myspacelerde dolaşırım..kulağımda sadece müzik sesleri olur.

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?
    anlamsız...tıpki insanlar gibi anlamsız.bu yüzden seçtim

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?
    keşkeyi çok yaşadım.tek acı keşkem....' KEŞKE HEP ÇOCUK KALABİLSEYDİM'dir.

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?
    kesinlikle olmaz.gayet seviyeli bir biçimde derdimi anlatırım.korkmam soğukkanlı biriyimdir.

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.
    gökhancan fikirlerimizi rahatça öne sürüyoruz.ve bu beni çok keyiflendiriyor..sağolsun
    uğur..bana desteği büyüktür.hep arkamdaydı sağolsun
    ipek....ister katkısı olsun ister olmasın..onu çok seviyorum..!

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?
    kendimi olduğu gibi gösteririm..yalakalıktan hiç hazetmem..sanal alem del.i kanlsıı değilim.direk söylerim yüzüne...kasmam kendimi..rahat biriyimdir.

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?
    hayatta kim şanslı ki ben şanslı olayım...aşk leyla ve mecnunda kaldı..

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?
    teknoloji benim hayatım..bir sürü teknolojik aletlerim vardır ve zevklede kullanırım.bilgisayar ile aram iyidir..her şeyini bilirim.

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?
    mp5(rap dinlemeden asla)
    kadıköy acilin bütün mc leri=)
    rahat bir koltuk..

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?
    davetsiz misafir diye bir dizi vardı çok zaman geçti ama çok sevdiğim bir diziydi..
    kobra takibi hastasıyım halada izlerim..
    eskilerde kaldı herşey şuan tv aram yok ama yarışma olarak fear factor,telefon kulübesi ve macera kalesi hastasıyım.

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?
    hayatta ilk önce taşa kendilerini vursunlar sonra 2.adımı atsınlar..hayat sadece anlıktır..anı dakikalara çevirmek yerine saniyeye çevirin..bırakın herşey olduğunca olsun..hepiniz değerlisiniz..önemli olan değer kaybetmemek...

teşekkür ederiz:gap:
  2. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

◊ΘGöKKuŞΘ◊ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16
    Hilal'den bu gibi bir röportaj bekliyordum açıkcası. Güzel , sade ve anlaşılır..
  3. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    sağolasın...aksini yaşatmadığım için mutluyum
  4. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44
    evet bende
    çok güzel bir röportaj olmuş
  5. elifataker

elifataker Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet sade ve anlaşılır bir röportaj...
  6. mystical50

mystical50 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    16
    büyük bi zevkle okudum diyebilirim teşekkürler dostum
  7. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    samimiyetliğini bildiğim için şüphem yok sağolasın;)
  8. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    çok farklı ve güzel cevaplar vermişsin hilal. doğruyu söylemek gerekirse şimdiye kadar en çok beğenerek okuduğum röportaj bu oldu...
  9. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    sağolasın...;)
  10. Özel Üye Ahmet

Özel Üye Ahmet Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    83
    16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?
    hayatta kim şanslı ki ben şanslı olayım...aşk leyla ve mecnunda kaldı..

çok hoşuma gitti

Sayfayı Paylaş