8 Nisan ==> Shewa ( Şevval ) İle Röportajımız

Konu 'Röportaj' bölümünde S. Moderatör Uğur tarafından paylaşıldı.

1. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36

Şevval Kardeşimiz İle Röportajımız Bakalım Neler Söylemiş ;

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?

10.02.2010 tarihinde tanıştım sizlerle.Gerek site gerek ortam çok hoşuma gitti ve ödevlerime yardım edeceğinizi düşünerek bu siteye üye oldum..Ve pişmanda değilim.

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?

Bildiğim şeyleri arkadaşlarla paylaşmayı seviyorum..Burada ki tek amaç "yardımlaşmak" diyebilirim.

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?

Eğer stajyer olsaydım yetkili olduğum bölümlerde elimden ne gelirse yapardım.Kimsenin sorularını cevapsız bırakmazdım...:p

04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?

Üyeler arasında iletişim,üyelerin yardımlaşması bence sevgi ve saygıya bağlıdır.Zaten gerekli olan da bu değil mi?

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?

Bir soru sormuştum ve Ayşegül(Lanetli Melek) abladan cevap gelmişti.Ve başka soruları konu şeklinde açtığımda yine Ayşegül abladan cevap gelmişti.Ve bende Ayşegül ablaya bu yüzden "Kurtarıcı Meleğim" diyordum.Ayşegül ablanın bana yardım etmesi çok hoşuma gitmişti.

06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?

Forumun gelişmesini ve Türkçe'yi doğru kullanmayı sağlar.Etüt odasının var oluş sebeplerinden bir kaç tanesinde biri de budur sanırım..

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.

Kısaca ben size kendimi anlatayım.İçime kapanığım,Çabuk ağlarım,:Dçok duygusalımdır..

0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?

Aile,Para,saygı,sevgi ve Hırs bence .

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.

Düzenli çalıştığım söylenemez ama derslerim iyidir.Fazla test çözmem ama ödevlerimi mutlaka yaparım.Etüt odasının da ödevlerimde büyük bir payı var diyebilirim.:)

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?

Etüt odasına neredeyse her gün girerim,internete girdiğim süreçte de genellikle forumda ki arkadaşlara yardım etmeye çalışıyorum.

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?

Bir siteye üye olduğumda adımı "shewwo"yapmıştım.Ve google'de bu ismi aradım ve :"Bunumu demek istediniz:shewa" diye bir yazı çıktı "shewa"da çok hoşuma gittiği için bu nicki seçtim fakat Ustasoft izin verirse değiştirmek istiyorum.

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?

Tabiiki de var.İstesemde istemesemde mutlaka oluyor.:)

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?

Hiç moderatör olmadım ama böyle bir şey olsa kesinlikle soğukkanlılığımı korurum.

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.

Ferihan.(Dilek abla)Forumda bana en çok yardımcı olanlardan bir tanesi.
    Lanetli Melek(Ayşegül abla)Onada burdan çok teşekkür ediyorum yardımlarından dolayı.
    Urisk(Uğur abi)Ödevlerimde emeği geçen bazı kişilerden bir tanesi.:)

Unuttuklarımdan özür diliyorum.

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?

Kendimi tutarım.:)

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?

Benim açımdan var ama onun açısından varmı bilmiyorum...

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?

Teknlojiyle aram iyi ama pek fazla ilgilenmem..

1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?

Ailem,telefon ve Bilgisayar.

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?

Tv ile aram iyidir.Küçük kadınları ve Aşk-ı memnuyu yakından takip ediyorum.

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?

Burada bulunmaktan çok mutluyum.Herkes forum kurallarına uysun.:)Etüt odasının kıymetini bilelim.

Şevval Arkadaşımıza Teşekkür Ederiz .

Bi Sonraki Röportajımızda Görüsmek Üzere :)
    driftboy, crazy_gençlik, 1907fb1907 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. ~Dryad

~Dryad Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    512
    Ödül Puanları:
    36
    güzel olmuş canım tebrikler ;)
    shewaa bunu beğendi.
  3. shewaa

shewaa Üye

Beğenileri:
    463
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkurler..:)
  4. abdulmelik

abdulmelik Üye

Beğenileri:
    964
    Ödül Puanları:
    0
    Güzeldi......
    shewaa bunu beğendi.
  5. shewaa

shewaa Üye

Beğenileri:
    463
    Ödül Puanları:
    0
  6. 'FirarPerest'

'FirarPerest' Üye

Beğenileri:
    1.646
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel bir röportaj olmuş Şevval'cim..

Hayatta Başarılar Dilerim..
    shewaa bunu beğendi.
  7. shewaa

shewaa Üye

Beğenileri:
    463
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Adını bilmiyordum :)() ama öğrenmiş oldum :)

Güzeldi ...
    Genişletmek için tıkla...
    Teşekkürler Dilek abla:)
  • shewaa

shewaa Üye

Beğenileri:
    463
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Güzel bir röportaj olmuş Şevval'cim..

Hayatta Başarılar Dilerim..
    Genişletmek için tıkla...
    Çok teşekkürler.:):rolleyes:
  • 1907fb1907

1907fb1907 Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    0
    Şevvalciğim güzel olmuş ;)
    shewaa bunu beğendi.