8.Sınıf İngilizce Kitabı sayfa 95'in çevirisi (Evrensel İletişim Yayınları)

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde alibora tarafından paylaşıldı.

 1. alibora

  alibora Üye

  Katılım:
  20 Aralık 2010
  Mesajlar:
  6
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  İngilizce Kitabı sayfa 95'in çevirisi lazım (Evrensel İletişim Yayınları), çok acil, şimdiden teşekkürler.
 2. gokhan_55

  gokhan_55 Üye

  Katılım:
  3 Mart 2011
  Mesajlar:
  1
  Beğenileri:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  bak yazıyom tşk alırım

  :97:
  Son zamanlarda, ben ve William Henry Gates III, büyük bir bilgisayar programlama şirketinin sahibi hakkında bir belgesel izledim ben onun hikayesiile hayran oldum. Onun bütün hayallerinin erken yaşta gerçeğe yaptı çünkü gerçekten başarılı bir kişi olduğunu düşünüyorum;mutlu bir aile, iyi bir kariyer, şan ve şöhret.
  Gates 28 Ekim 1955 tarihinde doğdu ve iki kız kardeşi ile Seattle büyüdü. 13 yaşında, o bilgisayarlara olan ilgisini keşfetti.
  1973 yılında Gates, Harvard Üniversitesi'ne girdi ve ilk mikrobilgisayar için programlama dili BASIC bir versiyonunu geliştirdi. O, kişisel bilgisayarlar (PC) her ofis masaüstünde ve her evde bulunan değerli bir cihaz olduğuna inanıyordu. Bu yüzden, onun hayallerini takip etmek Harvard çekildi.Onun arkadaşı Paul Allen ile Microsoft kurdu ve kişisel bilgisayarlar içinyazılım geliştirmeye başladı. 1985 yılında Microsoft, Windows 1.0 tanıttı ardından Windows 1995 başlattı. Gates, yaklaşık otuz beş yıl sadece yazılım pazarında olmuştur, ama dünyaca ünlü ürünler üretti ve o para çok büyük bir miktar yaptı. Halen dünyanın en zengin kişidir. The Road Ahead' adlı kitabında tüm uzun bir süre ve insanlar için New York Times' ın en çok satanlar listesinde olmuştur dünyada gelecekte bilgi teknolojiyle ilgili vizyonu hakkında bilgi almak için şans oldu. Gates 1994 yılından bu yana Melinda French Gates ile evli ve onların üç çocuğu ile mutlu bir aile hayatı sürmektedir

  ßir tşekkür yeter
  alibora, öğrenci kız, ÖmERrrr ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş