8. sınıf müzik kitabı 9-10-11 sayfa

Konu 'Müzik Kulübü' bölümünde glc97 tarafından paylaşıldı.

1. glc97

glc97 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yarına lazım lütfen ben yapmaya öalıştım ama yapamadım İstiklal Marşının sözlerini yerlerine yerleştirmemiz gerekiyormuş. Lütfen yardım edin:(

2. oyunbozan

oyunbozan Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Malesef kitabım yok yani bilemiyorum şuanda ama her notaya bir hece yaz.. genellkle tutar.

http://harunbaris.blogspot.com/2008/10/istikll-mar-nota-blokflt.html

umarım yardımcı olabilmişimdir..
  3. metegungor55

metegungor55 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Koyan Yok Mu Arkadaşlar?
  4. dogukan1997

dogukan1997 Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    0
    çizgiyi söylüyorum birinci satırlarına yazacaksın 1çizgi çat 2.çizgi ma kur ban ola yım 3. çizginı 4.çizgi ey naz lı hilal 1.satırın hemen altına 1.çizgi kork 2.çizgi ma sön mez bu şa 3.çizgi fak lar 4.çizgi da yü zen al san
    fb1998, gökberk, SNEAK ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. metegungor55

metegungor55 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sayfa 31 ?? Yapabilen Arkadaşlar Söyleyebilir mi?
  6. dogukan1997

dogukan1997 Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    0
    Müzik denince akla ilk gelen kavram “insanları eğlendiren,nota” akla gelmektedir.Halbuki bu doğru değildir müzik Gözle görülmeyen ancak ritimlerle dile getirilen içindeki aktivasyonlarla insanların ya da hayvanların müzik anlama kabiliyetlerini geliştirecek düzeyde olan ahenktir.

Müziksiz hayat boş bir hiçe benzer kişi müzik dinleme alışkanlığına değinmemişse ya da müzik dinleme yetisine sahip değilse hayatındaki birtakım olayları analiz edebilmek için müzikten mahruz kaldığı için moral gücü kötüdür.
    Bir de müziği anlayıp dinlemek var;bir de müziği anlamadan dinlemek vardır. Ama anlamadan dinlediği müzik kişide herhangi bir çağrışım kazandırmaz, çağrışım kazandırmadığı gibi de o müzik müzik olmaktan çıkar. Ama bir de müziği ahengine göre dinleyen kişide öyle çağrışımlar meydana gelir ki o müzik onu mutlu eder.
    fb1998, gökberk, SNEAK ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. metegungor55

metegungor55 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Müzik denince akla ilk gelen kavram “insanları eğlendiren,nota” akla gelmektedir.Halbuki bu doğru değildir müzik Gözle görülmeyen ancak ritimlerle dile getirilen içindeki aktivasyonlarla insanların ya da hayvanların müzik anlama kabiliyetlerini geliştirecek düzeyde olan ahenktir.

Müziksiz hayat boş bir hiçe benzer kişi müzik dinleme alışkanlığına değinmemişse ya da müzik dinleme yetisine sahip değilse hayatındaki birtakım olayları analiz edebilmek için müzikten mahruz kaldığı için moral gücü kötüdür.
    Bir de müziği anlayıp dinlemek var;bir de müziği anlamadan dinlemek vardır. Ama anlamadan dinlediği müzik kişide herhangi bir çağrışım kazandırmaz, çağrışım kazandırmadığı gibi de o müzik müzik olmaktan çıkar. Ama bir de müziği ahengine göre dinleyen kişide öyle çağrışımlar meydana gelir ki o müzik onu mutlu eder.
    Genişletmek için tıkla...
    Teşekkür Ederim ama Ben de Aynısını Yaptım :) İnternetten Buldum :D
    SNEAK bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş