8.Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Enderun Yayınları Sayfa 88 Cevapları

Konu 'Türkçe 8. Sınıf' bölümünde zzaynn tarafından paylaşıldı.

1. zzaynn

zzaynn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

türkçe çalışma kitabı sayfa 88 cevabıı enderun yayınlarıı acill
  2. Moderatör Gizem

Moderatör Gizem Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    356
    Ödül Puanları:
    63
    Kitap elimde bulunmuyor, soruları yazarsan yardımcı olurum.
  3. zzaynn

zzaynn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir insanı sevmekle başlar her şey,diyordu Sait Faik.Yalnızca bir insanı mıı?...........................................da sevmek gerek.
    ........................................................................................................................................................................................................................O güzel ilkbahar sabahında gördüğüm bu olaydan sonra.................................................................................................Artık şunu çok iyi biliyordum.....................................................................................
  4. Moderatör Seher

Moderatör Seher Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    905
    Ödül Puanları:
    113
  5. Moderatör Gizem

Moderatör Gizem Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    356
    Ödül Puanları:
    63
    Bir insanı sevmekle başlar her şey, diyordu Sait Faik. Yalnızca bir insanı mı ? Sevmeliyiz tabi ki de hayır diğer canlıları da sevmek gerek. Herhangi birinin bir şeyi eksik veya o özürlü diye dışlamamalıyız. Eğer bir gün bende o duruma düşersem ne yaparım kalbim kırılır üzülürüm diye düşünürüm. O güzel ilkbahar sabahında gördüğüm bu olaydan sonra tüm insanları sevmeye ayırdım yapmamaya kendime söz verdim. Artık şunu çok iyi biliyordum artık insanları çok seviyorum ne kusuru olursa olsun. İlk önce onların yerine kendimi koyup düşüneceğim ve daha sonra o kişiyi kırıp kırmayacağına karar verip söyleyeceğim söyleyeceğimi.

Alıntıdır.
    zzaynn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş