9.>>><....arzu_asi...>>>> söyledikleri....

Konu 'Röportaj' bölümünde !..GncFB.ip3q..! tarafından paylaşıldı.

1. !..GncFB.ip3q..!

!..GncFB.ip3q..! Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    16

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?
    yaklaşık 11 aydır burdayım…herkesin birbiriyle saygı çerçevesinde konuşması bannanmanın olmaması gibi hayalim var

02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?
    birçok sitede kayıtlı olmama rağmen burası bir başka .burayı seviyorum herkes çok iyi

03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?
    diğer arkadaşlarım gibi yeni nesile türkçeyi düzgün kullandırmak…yardımlaşmayı öğretmek…

04-) Sizce yeler arasında iletişim yelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?
    sitenin otoritesine bağlıdır…

05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?
    hayır yok.

06-) Bir forum için Trkçe'yi doğru kullanmak kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ? türkiye’yi ve türkçeyi kirletmemeyi getirir…

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.
    93 gaziantep doğumluyum 11.sınıf öğrencisiyim…acayip bir futbol merakım vardır…abimle birlikte çok futbol oynamışızdır güzelde oynarım ailenin en küçüğ olduğumdan bütün ilgiler benim stmdedir şikayetçimiyim hayır ayrıca kitap okumak en sevdiğim hobimdir…müzik olarak önüme geleni dinlerim ama rap asla…

08...) Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?
    yanında dağ gibi ailen durunca koşula gerek kalmaz …para benim için önemli değil…

09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.
    planlı olarak çalışmaktır başarı…etüt odasında ise okuldaki arkadaşlarla birlikte zorlandığımız soruları burda çözmek ve ben çözdüm diye hava atmak

10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız sreçte neler yaparsınız ?
    internetle aram yok fazla ama girdiğim zaman uzun süre kalırım

11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?
    ismim ama asi yi okulda öyle dedikleri için seçtim

12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?
    hayatımda keşkelere yer yok hayatı iyi kilerle yaşıyorum

13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölmlerde ara sıra tansiyonun ykseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?
    soğukkanlığı olduğumu söylerler disiplinsizleğe gelemem kurala uyacaksın

14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.
    ipek uğur ve zeliha onları seviyorum nedensiz

15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa btn duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?
    iyi ifade ederim kendimi asla tutmam ağzıma ne gelirse söylerim…normalde sakin biriyim ama damarıma basıldığında gözüm bir şey görmez

16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?
    hayır yok.

17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?
    teknoloji ile aram iyi değil .ilgilenmem. hayır aradan bir sre geçer ondan sonra alırım J

18.. Issız bir adaya dşsen yanına alacağın 3 şey nedir?
    kitap ( ondan esinlenip roman yazmak için)
    Kalem ( romanı yazmak için )
    Bir de benim meşhur defterlerimden biri

19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?
    iyi sayılır.küçük kadınları izlerdim.geri kalan dizileri beğenmiyorum tv de yarışmaları seviyorum bir de…

20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli yelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?
    hayata bir kez geliyorsunuz tadını çıkarın derim…küçük şeylerden bile mutlu olun iyi ki varsınız…

teşekkür ederiz...;)
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Ağustos 2009
  2. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    çok güzel olmuş da şu yazım hataları düzeltilse :D
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Ağustos 2009
  3. mystical50

mystical50 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    16
    güzel de ''J'' nedir??
  4. !..GncFB.ip3q..!

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlarım msn yolundan iletildiği için "ü" harflerinde sorun olmuş aslında arzu onları yazmış ama burda çıkmamış ben düzenledim
    j...ne oluyor onları bende anlamadım ama onları da sildim ;):330:
  5. arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36
    msn üzerinden yapıldığı için röportaj kelimelerin bazıları çıkmamış kusura bakmayın

j nerden geldi bende bilmiyorum :)
  6. Özel Üye Ahmet

Özel Üye Ahmet Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    83
    hayatında keşkelerin olmayışı çok güzel

güzel röportaj olmuş emeğinize sağlık
  7. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    hayatının devamında da keşke dememen dileğiyle..
  8. arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

hayatının devamında da keşke dememen dileğiyle..
    Genişletmek için tıkla...

çok sağol :)
  • !..GncFB.ip3q..!

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    16
    ipek

nedensiz sevilmek çok güzelmiş :D:D
  • S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye