9 Haziran ==> yok_77 ( Gizem ) İle Röportajımız

Konu 'Röportaj' bölümünde S. Moderatör Uğur tarafından paylaşıldı.

1. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36

yok_77 ( Gizem ) İle Röportajamız , Bakalım Neler Söylemiş ;

01-) Etutodasi.biz ile ne zaman tanıştın ve hayalinizdeki Etutodasindan bize bahsedermisin?
    etüt odası ile ocakta tanıştım hayalimdeki etütodası dünya çapında tanınmış bir site olması
    02-) Sizce kurallar doğrultusunda Etutodasinda yani paylaşım platformumuzda bulunmanın amacı nedir ?
    burada bulunmamızın amacı üyeler arası sohbet değil bunu üstüne basa basa söylüyorum burada yardım etmek ve yardım almak için toplanıyoruz
    03-) Eğer burada yetkili bir kişi olsaydınız forumun gelişmesi için ne gibi katkılarda bulunabilirdiniz veya yetkiliyseniz şuan amacınız veya planlarınız neler ?
    olsaydım eğer kendi bölümüme gerekli ilgiyi yaptıktan sonra diğer bölümlerle dahası üst seviyelerle bile ilgilenirim şuan bile ilgileiyorum edebiyat kimya coğrafya bana düşenm görevi yapabiliyorum eğer o konu cevaplanmadıysa
    04-) Sizce üyeler arasında iletişim , üyelerin yardımlaşması neye ve hangi koşullara bağlıdır ?
    tabii ki iyi geçinmeleri lazım karşıdakiyle ben diyelim urisk abiyle kavga ettim onun bir sorusuna ben gidip cevap yazmam yalan söylemeyim gerçekten yazmam ama aramızdaki kırgınlıktan o bana küsmüşse ben gönül almayı da bilirim cevap yazarım mesela cevabına bunun gibi örnekleri çoğaltabiliriz.
    05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?
    evet var bir cumartesi sabahı bu siteye girdim ilk üye olduğum günler bir baktım bir arkadaş bana ceza yazmış.ben bir öldüm bir dirildim çünkü o gereksiz hatadan dolayı bir türlü mod olamıyorum ve daha da olamam.buna çok üzülüyorum hakkım yeniliyor diye düşünüyorum
    J
    06-) Bir forum için Türkçe'yi doğru kullanmak , kurallarına ve ilkelerine bağlı kalması sizce neyi getirir ?

Türkçemizi doğru kullanırsak temiz forumlarda geziniriz yalan olmasın bir gün bir siteye girdi küfürler ard arda hatta çok duyulan bir ödev sitesi çok üzüldüm dedim ki bizim etüt odası bundan 4-5 kat daha iyi:)

07-) Kendinizden 2 paragraflık bir metin ile bahsederek hayatınızda etkilendiğiniz olaylardan birkaçınız yazınız.
    kısa yazayım.13 yaşındayım başarılı bir öğrenci hayatım var.öğretmenlerin gözdelerindenim 5 kişilik bir aileyiz etkilendiğim bir olay var oda müzik öğretmenimin benim adımı sınıf listesinin bir altındaki öğrenci sanarak karneme 3 gelmesi neyseki dilekçeyle düzeltti
    0:cool: Sizce hayatta tutunabilmek için ne gibi koşullar gerekir ?
    mutluluk ve huzur en önemlileri
    09-) Okul derslerinizde başarılı olmak için izlediğiniz yolu ve etutodasinin sizlere ne gibi desteklerde bulunduğunuzu yazınız.
    ben birçok dersimden burada yaralanıyorum ya da arkadaşlarıma burada yardım ediyorum bana bazen gerek kalmıyor ama yinede ihtiyaç olduğu zamanlar oluyor
    10-) İnternete hangi sıklıklarla girersiniz ve internette dolaştığınız süreçte neler yaparsınız ?
    günde 2-bilemedin 3 saat süper 4 lü var bende msn-e okul- etüt odası bide özel bir site ad vermeyim
    11-) Nickinin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtin?
    hayır heyecandan aklıma bu geldi
    12-) Keske zamaninda degerini bilseydim dediginiz seyler var mi ? Ya da hayatinizda keskelere yer var mi?
    var tabii ki çoğu şeyi kaybettiğimden keşkelerim oluyor fenden 99 yada İngilizceden s harfi yüzünde 95 almam gibi
    13-) Etutodasi.biz yöneticiliğini yaptığın bölümlerde ara sıra tansiyonun yükseldiği anlar olur mu? Bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korur musun?
    yönetici değilim ama olsaydım sizden aldığım negatif enerjiyle kesin birine patlardım
    J
    14-) Etutodasinda sizin için faydası olabilecek yetkili veya yetkisiz 3 kişiyi nedenleriyle birlikte yazınız.
    kvanc==)ilk tanıştığım üyelerden bazen aramızda küçük kargaşalar oluyordu konu cevaplanmalarında ben geri çekiliyordum

A_y_t_ü_l ==)ilk mesajıma cevap veren ablam bana çok yardımı dokundu
    Melisa_22 ==)onunla da a_y_t_ü_l abla sayesinde tanıştık serbest kürsüde
    Urisk==)kime yardımı dokunmuyor ki onun?
    Selcan97==)en iyi arkadaşım onun bazı yazılarından zevk duyuyorum
    Shewaa==)en iyi arkadaşlarımdan o bile moderatör oldu ben olamadım:)
    Son olarak ferihan==)etüt odasının medarı iftiharı onun haberlerinden artık bıktım 5 dakikada bir güncel olay yazıyor takip edemiyorum :)
    15-) İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?
    bütün duygularım açıkca söylerim
    16-) Biraz da Aşktan bahsetsek. Var mı şanslı biri ?
    yok bu yaşta olmaz zaten
    17-) Teknoloji ile aran nasıl? İlgilenir misin? Teknoloji aletlerini ilk piyasaya geldiği zaman alan kişilerden misiniz?
    süperdir.ilgilenirim keşke alabilsem diye düşünürüm
    1:cool: Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir?
    internet televizyon yiyecek
    19-) Tv ile aran nasıl? Hangi dizileri izliyorsun ve hangi dizileri izlerdin.(Biten diziler)? Beğenmediğin diziler var mı?
    iyidir aşkı memnu hastasıyım çok güzel hareketleri ve aşk bir hayali çok severim ama cumaya kalsayı sevmiyorum
    20-) Son olarak Etutodasi.biz'in değerli üyelerine buradan vermek istediğin bir mesaj var mı?

Bu röportajı okuyan\okumayan herkese teşekkürler iyi ki varsın etüt odası

Gizem Kardeşimize Teşekkür Ederiz.

Bi Sonra Ki Hafta Yeni Bir Röportajla Görüsmek Üzere ..

Kendinize Cici Bakın :)
  2. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    röportaj okumayı özlemişim:):D

başarılı öğrencilik hayatının daimi olması dileğiyle..:)
  3. 2o12

2o12 Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    43
    Güzel bir röportaj olmuş tebrikler :)
  4. a_y_t_ü_l

a_y_t_ü_l Üye

Beğenileri:
    534
    Ödül Puanları:
    0
    Aşkın yaşı yoktur :p :D

Sağol Gizem. :)
  5. Rüzgar

Rüzgar Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    113

İyi güzel olmuş da,
    ``05-) Etutodasi.biz'de yaşadığın unutamadığın bir anın var mı? Varsa anlatır mısın?
    evet var bir cumartesi sabahı bu siteye girdim ilk üye olduğum günler bir baktım bir arkadaş bana ceza yazmış.ben bir öldüm bir dirildim çünkü o gereksiz hatadan dolayı bir türlü mod olamıyorum ve daha da olamam.buna çok üzülüyorum hakkım yeniliyor diye düşünüyorum ``
    Buna kesinlikle katılmıyorum...
    Daha önceden ceza alıp da mod olan arkadaşlarımız var.. (,

Her neyse.. :)
    Seni daha iyi tanımış olduk.. :)
    Moderatör Özlem U. bunu beğendi.
  6. selene

selene Guest

tanıştığıma memnun oldum gizem =)
  7. shewaa

shewaa Üye

Beğenileri:
    463
    Ödül Puanları:
    0
    ``Shewaa==)en iyi arkadaşlarımdan o bile moderatör oldu ben olamadım.:)``

derken ne dediğini anlayamadım..

Her Neyse..

Çok büyük bir zevkle okudum röportajını.

Okul hayatında başarılarının devamını dilerim.
  8. Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    ben senle aynı anda olurum diye düşündüm ama birlikte meslektaş olamadık
  9. Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    ama dilek abla benim moderatörden anladığım bir meslek olmasıdır ben meslek diye düşünüyorum ve o yüzden modratör olmak istiyorum
  10. ArminOnly

ArminOnly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    18
    Dunya capinda site olmasi..
    Vayy o da guzelmis :)

Seni burda gormekten mutluluk duyuyoruz.

Sayfayı Paylaş