9.sınıf ingilizce students book sayfa 31

Konu 'İngilizce 9. Sınıf' bölümünde lord king tarafından paylaşıldı.

1. lord king

lord king Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

9.sınıf ingilizce students book sayfa [COLOR="***nna"][/COLOR]31 metin çeviri:)
  2. Moderatör Güleda

Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.563
    Ödül Puanları:
    113
    Metni yazarsan yardımcı olabilirim.
    Elimde kitap bulunmuyor.
  3. sedoshum

sedoshum Üye

Beğenileri:
    259
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen metin lazım
  4. lord king

lord king Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    I don't work at weekends are for my kids. And I have dinner at home every evening when I'm not directing a film. I get home at six. Iput the kids to bed at 10 p.m. and tell them stories. I take them to school every morning. I work basically from 9:30 to 5:30 and I'm strict about that.

I never drink coffee. That's something you probably don't know about me.

I'm preparing a new film in these days. I'm responsible for the quality of the final product and its success. I'm working with actors, make-up artists,cinematographers,writers and film,sound,and lighting technicians. I'm guiding actors and all the workers in the film. ıt is a tiring job.
  5. Moderatör Yasemin

Moderatör Yasemin Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.341
    Ödül Puanları:
    113
    Ben çocuklarım için hafta sonları çalışmıyorum. Bir film yönetmeni değilim, ve her akşam evde akşam yemeğim var. Saat altıda evdeyim. Akşam saat on da çocukları yatağa koyup hikayeler anlatırım. Ben saat 9:30 05:30 de normalde çalışırım ve ben bu konuda katı değilim.

Ben kahve içmem. Muhtemelen benim hakkımda bilmediğin bir şey budur. Ben bu gün yeni bir film hazırlıyorum.Ben son ürünün kalitesi ve başarısı için sorumlu değilim. Ben oyuncularla çalışıyorum, makyaj sanatçıları, yazma rs ve film, ses ve ışık teknisyenleri. Ben tüm aktörlere ve film işçilerine rehberlik ediyorum. Yorucu bir iş.

Yanımda sözlük olmadığı için hatalar olabilir. Kontrol etmeni tavsiye ederim :)
  6. lord king

lord king Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş