_-_-Hasret_-_Sözleri_-_-

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde 1907fb1907 tarafından paylaşıldı.

1. 1907fb1907

1907fb1907 Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    0

- Hani insan ağlamak ister, g özlerinden yaş gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülemez. Hani birini beklersin ama o hiç gelmez! İste o zaman ölmek istersinde ecel gelmez

- Gözlerin sular kadar berrak gülüşün bir çocuğunki kadar sıcak bana benden ayrı geçirdiğin her anı anlat... Seni çok özledim.

-Zaten tabiatı bile ayrılık üzerine kurmamışmı yaradan, yaprak düşer dalından damla ayrılır bulutlardan seviyorum derken bile ayrılır sözler dudaklardan..

-Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor...

- Ellerini tutmaktan değil, birgün bırakmaktan korkarım. Acı çekmekten ağlamaktan değil, seni incitmekten korkarım. Seni sevmekten değil ben sensizlikten korkarım.

-Beklemek güzeldir dönecekse eğer beklenen.... Özlemek güzeldir özlüyorsa eğer özlenen..

-Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin birtanem...

- Ben her gece sen uyurken deniz olup vuruyorum sahillere, rüzgar olup esiyorum sessizce, sen uyurken yüreğim geliyor üstünü örtmeye, bensizken üşümeyesin diye

-Telefondaki sessiz nefesine, sıcacık gülümsemene, karşımda otururken beni süzmelerine hasret kaldım. İnanki varlığına, arkadaşlığına, dostluğuna muhtacım. Seni İnanılmaz Özledim.

-Unutamam ki, beni hiç tanımamışsın, severken unutmak olmaz anlamamışsın, bunca yıl yalanmış aşkı bulamamışsın, yanı başımdaydın oysa çok uzakmışsın.

- Kış baharı özler bende seni,toprak suya hasret bende sana, acımasız bir dünya herşeyi yalan, sevgisiz bir hayat mecburuz buna.

-Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. O bence içten içe ağlayış yada senden ayrı yasayış...

-Şimdi sensizliğin uçurumlarındayım. Girdaplarındayım yalnızlığımın. Yokluğun kaygı... özlemlerindeyim. Yüreğimin seninle olduğu heryerdeyim.

-Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bilki bir yerlerde ****ce özleniyorsun.

- Balıkların sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

-Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için, uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsin

-Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.

-Yanlızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yanlızlık bu şehirde seni arayıpta bulamamaktır...

-Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın.

-Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni o yürekte yaşatabilmektir.

Nefes Kadar Muhtacım Sana Sevdiğim....

gözlerini her görmemde ağlasada gözlerim
    ağlamak için de olsa gözlerini özledim
  2. a_y_t_ü_l

a_y_t_ü_l Üye

Beğenileri:
    534
    Ödül Puanları:
    0
    Beklemek güzeldir dönecekse eğer beklenen.... Özlemek güzeldir özlüyorsa eğer özlenen..

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni o yürekte yaşatabilmektir.

İkisini çok beğendim :)
    Çok güzeller
    :)
    1907fb1907 bunu beğendi.
  3. 1907fb1907

1907fb1907 Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    0
    - Hani insan ağlamak ister, g özlerinden yaş gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülemez. Hani birini beklersin ama o hiç gelmez! İste o zaman ölmek istersinde ecel gelmez

favorim :D
  4. harbikızemine

harbikızemine Üye

Beğenileri:
    859
    Ödül Puanları:
    114
    -Beklemek güzeldir dönecekse eğer beklenen.... Özlemek güzeldir özlüyorsa eğer özlenen..
    cok dogru
    1907fb1907 bunu beğendi.
  5. asoşeydipres

asoşeydipres Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller..
  6. sementa.38

sementa.38 Üye

Beğenileri: