Abi ile ilgili sorun :D

Konu 'Psikolojik Danışma - Rehberlik' bölümünde Zehr-i zakkum tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Zehr-i zakkum

Zehr-i zakkum Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    44

Merhaba arkadaslar, aslında sorunum cok büyük degil;ama yine de size bir danısmak istedim:)
    Sorunum tam olarak söyle ; mesela annem abime ekmek al diyor. niye kızına(yani bana:D) söylemiyosun der. neyse ben ekmegi alırım, masa da yemek yeriz abim henüz masaya gelmemis olur ve annem gelirken sürahiyi getirmesiini söyler ve abim yine neden kızına söylemiyorsun,onun isi bu der. Aslında buna verebilecegim bircok misal var..Sürekli benim ile bir tutuyor kendisini, bu yüzden evde sık sık kavga cıkıyor:eek: Görüsleriniz,tavsiyeleriniz varsa,yarım ederseniz cok sevinirm:)
  2. Zehr-i zakkum

Zehr-i zakkum Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    44
    İste sorun da orda, ben yapmayacagım diyince epey bir büyüyor ve anneme babama kadar uzuyor. Annem alt kattakileri üst kattakileri rahatsız etmeyin derdinde, abim benim onun istegini yapmadıgım icin sinirli, babam da hem abime hem bana kızgın yapmadıgımız icin :D
    Orta yolu bulamıyoruz yani :D
  3. Moderatör Barış

Moderatör Barış Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Beğenileri:
    1.458
    Ödül Puanları:
    113
    Çoğunlukla olan şeyler. Bende ablam ile sık sık tartışırım. Küçüğüz ya haksızız. :D
  4. Zehr-i zakkum

Zehr-i zakkum Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    44
    İyiymis o zaman :p
  5. Piraye|

Piraye| Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    0
    Küçüksünüz biraz alttan alın canım ;p
    Ben de ablayım ama biz bu tür problemler pek yaşamayız. Bir gün o yapar bir gün ben gibi. Yardımlaşarak.
    Bence sende biraz alttan al.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş