açı mı uğur mu?? ( dershane)

Konu 'İlkokullar / Liseler / Dersaneler / Üniversiteler.' bölümünde seda50 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. seda50

seda50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

merhaba arkadaşlar ben okulumu bitirdim sözel cıkışlı bir öğrenciyim sınavlara girdim ama istediğim puan ve bölüm olmadı ve bende birde dershaneyle denemek istiyorum kayseride gideceğim dershaneye hangi dershaneyi önerirsiniz yardımcı olurmusunuz? hangisi sizce
  2. Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle uğur derim çünkü bende liseye gidince oraya gideceğim orası gerçekten başarılı ve güzel bir yer
  3. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    dershane seçimi kadar seninde çaban önemli. ama ''AÇI'' dershanesinin çok faydası oldu arkadaşlarıma eğitim seviyesi olsun..kaynakları olsun hem seni maddi zora sokmayacak hemde derslerinde yardımcı olacak güzel bir kurum. ama önemli olan senin kararın.bence rehber öğretmenleriyle görüş.. 2 dershaneyi de istiyorsan karşılaştır birbiriyle ve araştır. iyice
  4. Okeanus

Okeanus Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    635
    Ödül Puanları:
    0
    Varsa FEM derim :)
    Lethe bunu beğendi.
  5. GT S3650

GT S3650 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle Açı derim. Bir arkadaşım da açı ya gitti. Bu sene girdi ygs -lys ye ..
    Duyduguma göre mühendislik kazanmış .. Ama senin çaban ve inancın daha önemli..
  6. ceh.13

ceh.13 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Ben önce git gör derim şu sıralar derslere istediğin gibi girebilirsin karışmazlar hem kendin de görmüş olursun öğretmenleri ve ders anlatışlarını sadece açı ve uğura bakma orada olan tüm dershanelere bak
  7. seda50

seda50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşım cok uğraştım beni ordan oraya yönlendirip duruyorlar yoruldum artık....
    yine de cok teşekkürler
  • seda50

seda50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

kesinlikle uğur derim çünkü bende liseye gidince oraya gideceğim orası gerçekten başarılı ve güzel bir yer
    Genişletmek için tıkla...

dershane seçimi kadar seninde çaban önemli. ama ''AÇI'' dershanesinin çok faydası oldu arkadaşlarıma eğitim seviyesi olsun..kaynakları olsun hem seni maddi zora sokmayacak hemde derslerinde yardımcı olacak güzel bir kurum. ama önemli olan senin kararın.bence rehber öğretmenleriyle görüş.. 2 dershaneyi de istiyorsan karşılaştır birbiriyle ve araştır. iyice

Kesinlikle Açı derim. Bir arkadaşım da açı ya gitti. Bu sene girdi ygs -lys ye ..
    Duyduguma göre mühendislik kazanmış .. Ama senin çaban ve inancın daha önemli..
  • Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Ben önce git gör derim şu sıralar derslere istediğin gibi girebilirsin karışmazlar hem kendin de görmüş olursun öğretmenleri ve ders anlatışlarını sadece açı ve uğura bakma orada olan tüm dershanelere bak
    hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim gidip araştıracağım teşekkürler...
    seda50, 18 Ağustos 2010
    Konu Durumu:
    Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş