Acil bakarmısınız Performans ödevi

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde -o-m-e-r- tarafından paylaşıldı.

 1. -o-m-e-r-

  -o-m-e-r- Üye

  Katılım:
  7 Mart 2011
  Mesajlar:
  2
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Arkadaslar bana ingilizce Hikaye lazım Türkçe çevirisiyle birlikte yarına kadar bitirmem gerek birisi yazabilirmi.?
 2. hakantumer

  hakantumer Üye

  Katılım:
  9 Mart 2011
  Mesajlar:
  8
  Beğenileri:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  türkçesi
  pamuk prenses ve yedi cüceler

  bir varmış bir yokmuş.dünyaya şirin bir kız gelmiş.kömür gibi saçları,kiraz rengi kadar dudakları,beyaz tenli,mavi gözlü kız çocuğu dünyaya gelmiş.annesi ve babası babası kızın adına pamuk prenses koymuşlar annesi kısa bir sürede ölmüş.sonra babası başka bir kadınla evlenmiş.ama bu kadın çok kızgın bir kadındı.pamuk prenses hep korkuyomuş.günlerden bir gün pamuk prensesi öldürmeye kalkmış.üvey babaannesi asistanına pamuk prensesi ormana götür öldür demiş.asistanı pamuk prensesine dayanamamış.hayvanın kalbini götürmüş ve pamuk prenses ormanın içinde kaybolmuş gitmiş gitmiş bir ev görmüş.kapıya tık tık diye vurmuş.ve içerde hiç kimse yokmuş.girmiş ve hemen yatak aramaya başlamış.ve yatak bulmuş.yatmış sonra yedi cüceler gelmiş.ve yataklarına gitmişler çünkü çok yorgunlarmış gitmişler bi bakmışlar yatakta pamuk prenses endişelenmişşşş.aaaaaaaaaaa diye bağırmış.yedi cücelerde bağırmışaaaaaaaaaaaaaaa çok korkmuşlar.pamuk prenses
  -merak etmeyin ben sizi öldürmem yemek yaparım yerleri silip süpürürüm demiş.
  -tamam demiş yedi cüceler...
  gün doğmuş yedi cüceler iş başına gitmiş bu arada pamuk prenses yemek yapar yerleri siler süpürür sonra kapı çaldı tık tık tık pamuk prenses kimo dedi.yaşlı bir teyze çıktı ama bu üvey anneydi.zehirli bir elmayı ona yedittirdi pamuk prenses yere düştü.sonra yedi cüceler geldi ve o ölmüştü. sonra beyaz atlı prens pamuk prensesin anlından öptü ve pamuk prenses gözlerini açtı. düğün hazırlıklarına başladılar ve gün doğdu saat:12;yi vurdu düğün başladı.ve pamuk prenses le prens mutlu bir ömür yaşadılar.burdada masa bitti.
  ingilizcesi
  Snow White and the seven dwarfs had hair like a yokmuş.dünyaya gelmiş.kömür a pretty girl, cherry lips until the color, white-skinned, blue-eyed girl born to a father and his father gelmiş.annesi on behalf of the Snow White put her mother died a short time. evlenmiş.ama after his father with another woman, this woman is a very angry one day kadındı.pamuk korkuyomuş.günlerden cotton princess princess always cotton to kill the princess of the forest take kalkmış.üvey grandmother assistant demiş.asistanı kill cotton and cotton princess princess took the heart of the forest dayanamamış.hayvanın knock, he went gone, lost in a house görmüş.kapıya vurmuş.ve yokmuş.girmiş inside and no one to look for bed immediately after the seven dwarfs gelmiş.ve bulmuş.yatmış başlamış.ve bed went to bed because it looked very yorgunlarmış went to bed, snow white bi endişelenmişşşş . aaaaaaaaaaa many feared he bağırmışaaaaaaaaaaaaaaa bağırmış.yedi dwarves.do not worry, I'll do you eat to kill Snow White-spaces delete süpürürüm said. -Ok said the seven dwarfs ... days were born seven dwarfs Snow White makes eating places per job in the meantime went after sweeps deletes the doorbell rang aunt was a knock, click dedi.yaşlı kimo Snow White, but that's half an apple anneydi.zehirli yedittirdi her seven dwarfs Snow White came down düştü.sonra and he was dead. anlından white horse prince kissed the princess and the cotton after the cotton princess opened her eyes. He was born and began preparations for the wedding day hours: 12; good shot le prince princess wedding başladı.ve cotton table yaşadılar.burdada a happy life is over.
  -o-m-e-r- bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş