Acİll yardimm !!!

Konu 'Sosyal Bilgiler 8. Sınıf' bölümünde DERİN_EA_ tarafından paylaşıldı.

1. DERİN_EA_

DERİN_EA_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

1)mudanya ateŞkes atlaŞmasi İle savaŞilmadan kazanilan yerler nerelerdİr ?

2) mudanya ateŞkes antlaŞmasinin Önemİnİ maddeler halİnde yazin

3)bati cephesİndekİ savaŞlari krolorojİk siraya gÖre maddeler halİnde yazarak Önemlerİnİn nedenlerİnİ ve sonuÇlarini aÇiklayin

4)sakarya meydan savaŞinin sonucunda gerÇekleŞen antlaŞmalar ve bu antlaŞmalarin Öenemlİ sonuÇlari

5)saltanatin kaldirilmasini gereklİ kilan nedenlerİ maddeler halİndee kisaca aÇiklayiniz

6) sevr b. AntlaŞmasi İle hangİ sinirlarimiz kesİn olarak ÇİzİlmİŞ hangİ sinirimiz İse ÇİzİlememİŞ sorun olarak devam etmİŞtİr

7) lozan b. AntlaŞmasi İle hangİ sorunlar ÇÖzÜme kavuŞmuŞ hangİ sorunlar ÇÖzÜlememİŞtİr

8) İzmİr İktİsad kongresİ ne zaman ve nİÇİnn toplanmiŞtir.kongrenİn kararlarini ve mİsakİ İktİsadİyİ aÇiklayiniz

9) cumhurİyetİn İlanini gereklİ kilan sorunlar nelerdİr ve bu sorunlar cumhurİyetİn İlaniyla nasil ÇÖzÜmlenmİŞtİr

10) halİfelİĞİn kaldirilmasini gereklİ kilan nedenelerİ maddeler halİnde yazarak halİfelİk nedİr? Halİfelİk ne zaman tÜrklere geÇmİŞtİr İlk ve son osmanli halİfesİ kİmlerdİr aÇiklayin

performans Ödevİ yerİne geÇecek yardim edersenİz Çok mutlu olacaĞimm
  2. DERİN_EA_

DERİN_EA_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaa kimse yokmuu :( lütfen biri bana 8 ve 8 den sonrasını verebilirmi çok acil yarın vereceğim ödevimi lütfen yardım edinn

Sayfayı Paylaş