Adını Feriha Koydum ' EMİR'İN YOLU '

Konu 'Televizyon' bölümünde Özlem tarafından paylaşıldı.

1. Özlem

Özlem Bu ülke sizi de unuttu(!) - SOMA Özel Üye

Beğenileri:
    3.106
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Konya

Show Tv ekranlarından yoluna Feriha'sız yani Hazal Kaya'sız devam edecek olan Adını Feriha Koydum dizisinin yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınladı. Adını Feriha Koydum yeni sezona isim değişikliği ile başlıyor. Dizinin yeni sezondaki adı Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu oldu. İşte Feriha'sız Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu ilk bölüm fragmanı ve yeni sezonda yaşanacaklar.
    Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu yeni sezonda neler yaşanacak.

Yoluna Hazal Kaya'sız yani Feriha'sız devam edecek olan Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı Show TV ekranlarında izleyici ile buluştu. Yayınlanan yeni fragmanda sezon öncesi izleyiciye küçük ipuçları veriyor.
    Emir artık yoluna tek başına devam edecek... Büyük aşkı Feriha'yı bu defa sonsuza kadar kaybetti... Emir, Ferihasız ne yapacak.. Yoluna nasıl devam edecek.. Yeni birine aşık olacak mı?

Tüm yönleri ve içinde yaşadığı fırtınalarla tanıdık bir adam ama bambaşka bir hikaye. Hem tanıdık... Hem de çok farklı bir kişilik.... Emir kendi yolunda Feriha'yı kaybetmenin tramvasını atlatıp yoluna nasıl devam edecek ?

DİZİYE YENİ KARAKTERLER KATILIYOR

Diziye yeni katılan Zülal karakteri, kapıcı dairesinin süt kızı olarak karşımıza çıkacak. Yani Zehra'nın yeni kızı... Rıza'da onu köyden alıyor ve İstanbul'a yanına getiriyor. Üniversite okuması için. Zülal aslında saf gibi görünüyor ama evdeki herşeyden haberi var.. Uzun dilli, söyleyeceği şeyden kaçınmayan bir kız. Mesela Seher'e bile boyun eğmiyor.. Diziye yeni katılan bir diğer isim de polis ve Emir'in ileride sevgilisi olacak karakter Can. O da dik kafalı, korkusuz bir kız. Emir'le tesadüfen karşılaşıyor ve onun niçin bu halde olduğunu öğrenince, kafasındaki pek çok sorunun cevabını buluyor..
    Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisi yeni sezonda diziye katılan yeni karaktarler kadar diziden ayrılan karakterlerde merak konusu. Mesela dizisinin kötü kızı Hande'de diziden ayrılmıştı. Onun yerine yeni bir karakter gelecek mi? Diğer bir konu ise Feriha'yı kim vurdu sorusu hala cevabını bulmadı? Yeni sezonda Feriha'yı vuran kimse onun bir rolü olacak mı?
    Tüm bu sorular, dizinin 3. sezonunda cevap bulacak. Yeni ve birbirinden sürükleyici bölümleriyle "Adını Feriha Koydum-Emir'in Yolu" 7 Eylül'de Show Tv ekranlarında.

cans_1907 bunu beğendi.
  2. cans_1907

cans_1907 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    64
    Feriha'sızda olmazki..Belki bazı insanlar rolünü iyi yapamıyor diyorlardı ama bu dizide Feriha ve Emir bir bütün olmuştu...Hem sonuçta bu dizinin adı adını feriha koydum yani adını emir koydum veya başka bir şey değil ki:D Niye çıktı anlamadım...
  3. Moderatör Sümeyye

Moderatör Sümeyye Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113
    bence diziyi çok saçmaladılar..diziye bir kız gelir ve Emir de ona aşık olursa valla izlemem o diziyi..bence final olmalıydı o bölüm..feriha öldü ve hiçbir anlamı kalmadı böyle bitmeliydi..
  4. Özlem

Özlem Bu ülke sizi de unuttu(!) - SOMA Özel Üye

Beğenileri:
    3.106
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Konya

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Feriha'sızda olmazki..Belki bazı insanlar rolünü iyi yapamıyor diyorlardı ama bu dizide Feriha ve Emir bir bütün olmuştu...Hem sonuçta bu dizinin adı adını feriha koydum yani adını emir koydum veya başka bir şey değil ki:D Niye çıktı anlamadım...
    Genişletmek için tıkla...

Normalde bu sezon bitecekti dizi, Hazal Kaya da baska bir diziyle anlastı bu yüzden.
    Sonra sezon finali yapmaya karar verdiler ve haliyle coğu oyuncu baska dizilerde yer aldığı için kadro değişmek zorunda kaldı.
    Emir karakteri tutulan bi karakter olduğu için bu dizi de güzel olur diye düşünüyorum. :)

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

bence diziyi çok saçmaladılar..diziye bir kız gelir ve Emir de ona aşık olursa valla izlemem o diziyi..bence final olmalıydı o bölüm..feriha öldü ve hiçbir anlamı kalmadı böyle bitmeliydi..
    Genişletmek için tıkla...

Final olacakmış zaten tatlım ama baktılar iyi para geliyor diziden devam etmeye karar verdiler :p :p
cans_1907 bunu beğendi.
  • Moderatör Sümeyye

Moderatör Sümeyye Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113
    biliyorum hazal kaya bu diziden 20 bin alıyormuş,diğer diziden de 30 bin alacağı için ayrılmış diziden..
    Özlem bunu beğendi.
  • Sayfayı Paylaş