Aktif ve Pasif Buçlar

Konu 'Astroloji' bölümünde Zehr-i zakkum tarafından paylaşıldı.

 1. Zehr-i zakkum

  Zehr-i zakkum Üye

  Katılım:
  23 Mart 2011
  Mesajlar:
  225
  Beğenileri:
  150
  Ödül Puanları:
  44

  Aktif Burçlar

  Koç
  İkizler
  Aslan
  Terazi
  Yay
  Kova  Dışa dönük yaratıcı hareketli olurlar. Sabırsızdırlar hemen harekete geçmek isterler. Daima bir şeyler meydana getirmeli bir aktivite içinde bulunmalıdırlar. Bu çalışmaları kendilerine dönük olmaktan ziyade insanlık için bir şekilde yararlı olabilecek ve hayatı kolaylaştıracak amaçlara yöneliktir.


  Duygusallıktan ziyade akılcıdırlar. Hedeflerine ulaşmak için daima çalışmaları gerekir.


  Olaylar onlara gelmez onlar olayların üzerine giderler. Canlılıkları heyecanlı oluşları ortalığın karışmasına da sebep olabilir. Verici ve cömerttirler. Birileri için bir şeyler yapabilmek isterler.  Pasif Burçlar

  Boğa
  Yengeç
  Başak
  Akrep
  Oğlak
  Balık  İçe dönük toplayıcı ve üretkendirler. Ağır canlı ve daha sabırlıdırlar. Dişlerini tırnaklarına takıp çok çabalamadan da pek çok şeyi elde ederler. Bazı şeyleri tesadüfen elde ederler. Olayların üzerine gitmezler olaylar onların ayağına gelir.


  Duygusallıkları akılcılıklarından daha ağır basar. Dışa pek açılmazlar.
  Önce almadan vermeyi pek düşünmezler. Aldıklarının karşılığını vermekle yetinirler. Rahat ve düzenlerinin bozulmasını istemezler. Kendileri ve ancak çok sevdikleri birkaç kişi için ama kendi kuralları içinde biraz verici olabilirler.


  Maddi şeyler bu ellerde genellikle çoğalır. İçe dönük oldukları için ne düşündükleri ne yapacakları sırdır. Yaratıcı oldukları pek söylenemez ama pratiktirler.

Sayfayı Paylaş