Alkolik geceler

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde _AdReNaLiN_ tarafından paylaşıldı.

1. _AdReNaLiN_

_AdReNaLiN_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Kaç alkolik gece geçti sensizliğin eşiğinde bilemiyorum...Yine onlardan birisindeyim kısaca..Yine çok SEN'siz ve ondan daha çok alkollü bir gecenin ortasındayım...

Saat kaç tam bilmiyorum...Ama sen geldin gene aklıma.Zaten hangi gece gelmiyorsun ki...Ne zaman aklıma gelsen bardağımdaki kolama ya iki damla votka koyar oldum, yada çayıma konyak...Ne yapayım kendi irademle başaramıyorum sensizliği kabul etmeyi...

Son zamanlarda herkes "çok içiyorsun" diyor bana...Halbuki gördükleri bişeyde yok..Her sabah okula giderken cebimdeki küçük kanyak şişesi ve çantamdaki otuzbeşlik votkamdan başka...

Ne güzel günlerdi ama dimi be gül güzeli..."Sen" li günler yani...Hiç birşeyi umursamadan sadece birbirimiz için yaşıyormuş gibiydik...Ne sen umursardın bi başkasını, nede ben senden başkasını..Görmezdi gözümüz kimseyi...Ama ne oldu..Ne olduda beni "sen"sizliğe, kendinide bi başkasına mahkum ettin? Sen "ben" siz değildin..Çünkü hiçbir zaman benle olmamışsın ki...O ayrılırken ettiğin sözler..o kısacık 5 dakikada bir çırpıda söyledin herşeyi..Helal olsun be gül güzeli..Bu kadarmışım demek ki gözünde...Herşeyi kabul ediyorumda, ayrıldıktan iki gün sonra başkasının koluna nasıl giriyorsun onu anlamıyorum...Bu kadar mıydı saygın bana, bize...

Dedim ya..Hangi gece aklıma gelsen bi elimde sigaram bi elimde kadehim bizim şerefimize içiyorum...İçtikçe unutuyorum herşeyi.."seni"...

Ama sensizliğin acısı yok mu...Deseler ki zehir içsen geçecek, saniye düşünürsem adam değilim...Olmuyor..Yapamıyorum sensiz...

Sayfayı Paylaş