Amerikadan Beyaz Melek'e iki ödül!!

Konu 'Bilgi Köşesi' bölümünde ss5 tarafından paylaşıldı.

1. ss5

ss5 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1

Mahsun Kırmızıgül, Steven Spielberg'in de ilk ödülünü kazandığı '41. Uluslararası Houston Film Festivali'nde 'En İyi Yönetmen' dalında Jüri Özel Ödülü'nü aldı...

'EN İYİ ULUSLARARASI FİLM'
    Altın Portakal' ve 'SİYAD Ödülleri'nde görmezden gelinen Mahsun Kırmızıgül'ün 'Beyaz Melek' filmi 41. Uluslararası Houston Film Festivali'ne damga vurdu! Günaydın'ın haberine göre, Steven Spielberg, George Lucas, Ridley Scott, Ang Lee, Oliver Stone, David Lynch ve Coen Biraderler gibi ustaların ilk ödüllerini aldığı festivalde 'Beyaz Melek' 'En İyi Uluslararası Yabancı Film', Kırmızıgül ise 'En İyi Yönetmen-Jüri Özel Ödülü'nü kazandı...

'BEYAZ MELEK' OLAĞANÜSTÜ
    Önceki akşam düzenlenen ödül töreninde Festival Başkanı Hunter Todd, 'Beyaz Melek'e övgüler yağdırdı: Beyaz Melek olağanüstü ve muhteşem bir yapım. Son dönemlerde izlediğim en vurucu film. Bu festival, dünya sinemasına yön veren çok önemli yönetmenlerin ilk ödüllerini vermiştir. Bu gece 'En İyi Yönetmen' ödülünü yaptığı başarılı filmle alan yönetmen Mahsun'a da aynı şansı getireceğine inanıyorum.ALINTIDIR.
  2. başarı

başarı Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    16
    Beyaz Melek çok güzeldi ama 120 fliminin yanında değeri yok.Gerçekten 120 flimi tek kelime ile süperdi.Lütfen izleyin.Şiddetle öneriyorum.
  3. $eda

$eda Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    16
    evet 120 ye bende gittim çok harika bi filmdi 10 üzerinden 10 luktu yani çok ağladım zaten izlerkende
  4. (¯`•вєуαz мєℓєк•´¯)

(¯`•вєуαz мєℓєк•´¯) Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    310
    Ödül Puanları:
    36
    evet çok güzel ikisi de çok güzel fimler ben de gitmeyi düşünüyorum............

Sayfayı Paylaş