Ankarayı iyi bilenler (: okullar yer vs

Konu 'Psikolojik Danışma - Rehberlik' bölümünde eda_sevil tarafından paylaşıldı.

1. eda_sevil

eda_sevil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Biz karamanda oturuyoruz . Kısa süre sonra Ankaraya taşınacağız. Sormak istediğim şu Etimesgut Anadolu Lisesi ve Ufuk Arslan Anadolu Lisesinin birbirne uzaklığı nedir ? Puanım her iki okulada tutuyor. 10. sınıfa geçtim :) . Tanıdığımız biri evlerinin Etimesgut Anadolu Lisesine yakın olduğunu söyledi . Büyük bir ihtimalle oraya taşınacağız . Fakat benim Ufuk Arslan Anadolu Lisesinde sevdiğim arkadaşlarım var . ( ankaraya taşınanlar vs. ) Dolayısıyla bu okulu daha çok istiyorum . Puan olarak aralarında fark var . Ama her şey puan demek değil tabiki . Yinede bu okul hakkında bilgi öğrenmek isterim . Sanırım daha sonradan anadolu olan bir okul . Eğitimi , öğrencileri vs. :)
    Eğer aralarında çok mesafe yoksa bu okula gitmeyi düşünüyorum . Ame eğer uzaksa ailem beni Etimesgut Anadoluya gönderecektir :)
  2. MaviGöz-//

MaviGöz-// Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    0
    Sana tavsiyem ; sonradan anadolu olan okulları tercih etmemen.

Başın sonra çok agrır , benden demesi.
  3. Fnd.Mmsgl

Fnd.Mmsgl Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Ufuk Arslan A.L.Eryaman'da. Eryaman - Etimesgut arası 10 km.'dir. Umarım faydası olur. :)
  4. AngaraLı

AngaraLı Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    6
    Etimesgut demek ankaranın yüz karası demek bunu bil bence :) ama okullar güzel ona bişey demem bizim okulda anadolu lisesiydi ama sonra genel lise oldu ufuk aslan lisesi de sonradan anadolu oldu galiba tam olarak bilmiyorum ama ulaşımda hiç bi şekilde sorun yaşamazsın...
  5. `Crescent~

`Crescent~ Üye

Beğenileri:
    662
    Ödül Puanları:
    94
    Yer:
    Ankara
    Evet Ufuk Arslan sonradan Anadolu oldu galiba bende öyle biliyorum ama güzel bi lise olduğunu duymuştum.
    Ama Etimesgut Anadolu'yu bende pek iyi değil diye biliyorum.
    Ama genede sen bilirsin :) Fİkrini etkilemek istemem

Sayfayı Paylaş